Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Rus motorlarından anlayanlar ne olur bi el atın

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zealsun ZS 200 GSXR :)
    Arkadaşım Ben sana hiç bulaşma derim Sorun açmaya başladığında başa çıkamazsın bunlarla parca beklemekten gına gelir mobilette binmektense diyosun ama bisikletciye gir bulursun parcasını genede sen bilirsin ben senin gibi yıllarca uğrastım alıyım toplarım yaparımlarla harcanan paralarla daha iyi bir motor alırsın emin ol.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    Valla arkadaşım 11 yıldır rus motosikleti kullanıyorum çin mallarının alayını bağla peşpeşe çeker.Çok güçlü motorlardır kullanmasını bilene tabi.Benim Motorumun gösterge 160; 145 e kadar basıyorum...IZH PLANET5 350 cc.lik bir motor.Babamdan dolayı en küçük parçasına kadar bilirim rus motosikletlerini.Ayrıca ömrümde hiç yokuşta kalmadım; hatta otomobil remorku bile çektim( Orjinal dişlisi 18lidir; 14lü dişli taktım o zaman) Orjinal halinde devir saati yoktur ama sonradan tkarsan 7500 devire kadar çıkar bu motorlar.Ama sadece İZH PALNET5( ya da orjinal adı NHH MAHENMA5) için söylüyorum.Minks 125 de kullandım onlarda o kadar güçlü olmamakla birlikte çoğu 125cc den daha güçlü bir 2 zamanlı motosiklettir.Ayrıca yakıt yönünden çok tasarrufludur.Izh motosikletleri ise 2 zamanlı olduğundan biraz yakıtı fazla harcarlar.
    Benim motosikletin resmini ekliyorum 1988 model ama temiz baktım,zaten resimden anlarsın.Ayrıca merak edersen web sayfası http://www.izhmoto.ru/eng/planet

...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    VALLA oraya buraya üç beş kuruş boşa veriyoruz bana öle bi motor çatsa hemen alırım nasıl olsa 400 ytl durur bi köşede uygulamalı olarak kurcalar yapabilldiğim kadar yaparım yapamazsamda o hliyle bi ustaya götürür dirilttirrim içim yanmaz hiç yoktan nas

artık türkiyede bulunmayan parça kalmadı paraya kıyarsan her parça bulunuyohelede mondial her yerde var bendede 150 zat var bütün parçaları var sen istediğin parçayı söyle bende hepsi mevcut

buraketli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosikleti alamadı ancak 1.8 Passat Turbosu var
    arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler ama alacağım adam vazgeçti çoktan almıştım ama adam kendi binecekmiş falan motorcuda 1 senedir yatıyomus şimdi değere bindi
    Palayım Amma TEK RAKİBİM ŞAHİN K :) Muhaha

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Dun bi amce benim motorun ustune dikti gozleri ayirmiyo bende eldivenleri giymeye calişiyorum uyuz oldum adam baktikca bakiyo yasi 70 ustu sonra way beee guzell motormus dedi amca. saol amca fln dedim. adam bi iç çekti bendede 1 JAWA bide RUS vardi dedi neyse anlatmaya devam etti JAWA iyidi ama RUS bi baskaydi bole bi tekerlekleri vardi koy yolunda tik demeden calişirdi fln (ayni senin yazdigin gibi anlatmis tekerlekleri) Amca sonra bi ic daha cekti ahh iste zevkimi alamiyorum sizin gibi hep gozum motorlarda ama binemiyorum artik yaş cok artti dedi =) -Dedim Motosiklet boyle bisey yas kaca gelmis hala unutamamis adam. Sen simdi bunu niye anlattin diyecen. ne biliyim rus motoru fln diyince bende estirdim. Al sen onu al bak amcada super motor dedi rus icin...
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

Motosikleti
    Valla benim motosikletime nakit 3000 YTL verdiler satmadım,manevi değeri var (baba yadigarı).Su anda 2006 model fiyatları 3950 YTL+KDV Samsun satan bayiler mevcut.400 gibi bir rakama kaçmazdı alır toparlardın.Ben daha geçen yaz komple bakım yaptırdım 900 YTL tuttu( Lastikler dahil ).
    ...55VATAN41MEKAN...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı dunpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla benim motosikletime nakit 3000 YTL verdiler satmadım,manevi değeri var (baba yadigarı).Su anda 2006 model fiyatları 3950 YTL+KDV Samsun satan bayiler mevcut.400 gibi bir rakama kaçmazdı alır toparlardın.Ben daha geçen yaz komple bakım yaptırdım 900 YTL tuttu( Lastikler dahil ).

Valla hiç durma ver....Baba yadigarı ama iyi fiyat bulmuşssun...Aldığına da baba yadigarı dersin....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    vay be bi rus motor alasım geldi
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150

rus malları

Ben de lada vardı sattım cok uzulmustum satarken arabamı cok sağlamdı , şimdi de
    şu motor çok hoşuma gitti türkiyede bunları satanlar var mı acaba
    http://www.izhmoto.ru/eng/yunker
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    Yunker a bende hasta oldum ama ne yazık ki Türk distirbütörleri sadece Planet ve Jupiter modelini getiriyor.Gelse hemen alırım. Ve 2007 yılına girdiğimiz şu günlerde rus motosikletleri halen marş olayını kullanmıyor,kolla çalışma olayındalar, çok güçlü motor yapıları oldukları için kullananlar bilir tepme gibi bir sorunları var.Şahsen ben 4-5 kere sağ ayak bileğimi sakatladım; gerçi alıştı artık
    ...55VATAN41MEKAN...

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    @dunpa

hocam senin motora bayıldım ve hemen senin adresini aramaya başladım, satmaya da yanaşmıyorsun,o zaman çalacam motorunu şaka şaka gerçekten güzel duruyor allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

marş kolunun insan vücuduna olan etkisini ben de iyi bilirim benim dayımda var bi jawa 1978 den beri kullanıyor kaya gibi motor ama. izh markalar da sağlamdır hatta bu ara kafamda o da var. ya jawa ya da senin motordan düşünüyorum
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    rus motorlari cok yalar ama cok saglam olur.yukarda arkadaslar yazmislar ama bende ekleyeyim.ogrenim gordugum yer itibari ile bu motorlari iyi biliyorum.tarlada bayirda,kisacasi heryerde bu motorlar neredeyse traktor gibi kullaniliyolar.anlaycaginiz saglamliklari cok iyi.yakit derseniz rus motorlari cok yakar ama bu hepsi icin bi genelleme degil.bu motorun Minsk kadar yakacagini dusunuyorum.
    kardes eger bu motoru alirsan ve parcaya ihtiyacin olursa ben burdan sana temin etmeye calisirim.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı tyler_durden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @dunpa

hocam senin motora bayıldım ve hemen senin adresini aramaya başladım, satmaya da yanaşmıyorsun,o zaman çalacam motorunu şaka şaka gerçekten güzel duruyor allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

marş kolunun insan vücuduna olan etkisini ben de iyi bilirim benim dayımda var bi jawa 1978 den beri kullanıyor kaya gibi motor ama. izh markalar da sağlamdır hatta bu ara kafamda o da var. ya jawa ya da senin motordan düşünüyorum
    Kardeşim sağolasın bizim için değeri büyük gözüm gibi bakıyorum, bir tanede MİNKS 125 im vardı geçen yaz sattım üzüldüm bayağı ama gümrük girişi yoktu ruhsat alamıyordum mecburen sattım.Valla rus motorları kadar sağlamına rastlamadım daha.Resimdeki motosikletim 1988 model ama göstermiyor kereta
    ...55VATAN41MEKAN...

Motosikleti
    Arkadaşlar 2007 model IZH Planet Rusyada satışa çıkmış,artık marş olayınada girmişler hele şükür Resimlerini upload ediyorum...

...55VATAN41MEKAN...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Tatlı duruyor....Tam klasiklere örnek olacak gibi.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tatlı duruyor....Tam klasiklere örnek olacak gibi.....
    Evet katılıyorum; motor kısmında epey değişiklik yapmışlar ama model ve tip 1988 beri aynı...
    ...55VATAN41MEKAN...

rus iyidir rus.

Bende de var bi 350 cc Planet. Taş bie erirdi onun yerinde olsa!

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    abi şu 400 ytl nedir diyenlere hesap nomu göndereyim ya 400 ytl bişey değil demeyin motor için uygun değin tam olsun 400 ytl sizin için önemli değilse bana gönderin be ........
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler