Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

trafik.gov.tr - Ocak 2020 Trafik kazaları

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobüs kazada asli kusurlu. Yaptığınız yorum yanlış. Motosiklet sürücüsüne ayna kontrolü, omuz üstü bakış vs. kusurlar verilmesi mümkün değil. Bu görüntülere göre sigorta %100 otobüs sürücüsünü kusurlu bulur. Tamam araç gelmemesi gereken yöne bile bu kontrolleri yapıyoruz. Fakat bunlar Trafik kurallarını değiştirmez.
    hocam allah aşkına sonraki mesajlarımı okur musunuz, motorcu kusurlu diye birşey mi dedim.

yanlıs anlasılma olmasın diye üstüne 4 tane daha cevap yazdım düzelttim demek istediğimi
    AzÇok bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hocam kusura bakma sitede yeniyim sitede ben açıklayıcı olmadıgı için buraya yazmak zorunda kaldım nereye yazacagımı bulamadım

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    16. videoda araba konfeti atar gibi kağıt havlu atıyor düşerken ona çok güldüm Bence bu videolar siteye sabit reklam gibi eklenmeli tam boy izlemeden siteye giriş yapılamamalı.

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam allah aşkına sonraki mesajlarımı okur musunuz, motorcu kusurlu diye birşey mi dedim.

yanlıs anlasılma olmasın diye üstüne 4 tane daha cevap yazdım düzelttim demek istediğimi
    Arndiol doğruyu söyle, Motorcuları kötü göstermek için gönderilmiş İsrail ajanı mısın?

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Burada bile kavga çıkıyor :D Yok olmayız biz :D Devlet hata yapıyor bizleri çökmesini istedikleri memleketlere gönderecekler 5 sene 10 sene sonra gittiğimiz ülkeler iç savaşın eşiğine gelir eminim ben :D

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sutlusoda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arndiol doğruyu söyle, Motorcuları kötü göstermek için gönderilmiş İsrail ajanı mısın?
    amerikan ajanıyım ben
    sutlusoda bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    peki vinçin o hızla 5 araci ezip geçmesi...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)