Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motorculuğa giriş, başlangıç.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Karar verme aşamasında
    Evet o da var..Haklısınız bir de kışın hiç kullanılmaz mı motor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb125r
    usta bende senin gibiydim ve direk hiç bulaşmadan 0 cb 125r aldım anlamam etmem 2. el olayından binbir türlü hile hurda oluyor zaten acemisiyiz dedim hiç bulaşmadım.motora gelecek olursak çok dengeli bir motor frenleri on numara yakıtı felan iyi şekilli hoş motor vites göstergesi vs var bu çok önemli bir ayrıntı bana kalırsa zaten honda kalitesi biliyorsun tartışmaya pek gerek yok bana kalırsa al bi cb125r öğren sonra üst segment düşünürsün. bana kalırsa 250 cc hiç bulaşma cidden 250 aa bak nolcak gibi düşünme kafasını koparır adamın tavsiyem 125 cc absli dengeli bir motor bak

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı Veganomi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet o da var..Haklısınız bir de kışın hiç kullanılmaz mı motor?
    Neden kullanılmasın ben yagmurda motosıklet surmeyı cok sevıyorum.Yagmurda motosiklet sürmek riski arttırır daha dikkatli daha yavas olman gerekir ve ani hareketlerden kaçınırsın ama kar yagarken sürmeni tavsiye etmem

Motosikleti
    Karar verme aşamasında
    Alıntı patatesağacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta bende senin gibiydim ve direk hiç bulaşmadan 0 cb 125r aldım anlamam etmem 2. el olayından binbir türlü hile hurda oluyor zaten acemisiyiz dedim hiç bulaşmadım.motora gelecek olursak çok dengeli bir motor frenleri on numara yakıtı felan iyi şekilli hoş motor vites göstergesi vs var bu çok önemli bir ayrıntı bana kalırsa zaten honda kalitesi biliyorsun tartışmaya pek gerek yok bana kalırsa al bi cb125r öğren sonra üst segment düşünürsün. bana kalırsa 250 cc hiç bulaşma cidden 250 aa bak nolcak gibi düşünme kafasını koparır adamın tavsiyem 125 cc absli dengeli bir motor bak
    Haklısın sende tabii, şuan için ehliyeti almayı planlıyorum sonrasında ise eğitim almayı yaz sonu gibi motor piyasasının durulduğu söyleniyor fiyatları nispeten düşüyormuş.. o zaman alacağım ama ne alacağım bilmiyorum zamanla belli olacak sanırım teşekkür ederim tecrübelerini aktardığın için

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden kullanılmasın ben yagmurda motosıklet surmeyı cok sevıyorum.Yagmurda motosiklet sürmek riski arttırır daha dikkatli daha yavas olman gerekir ve ani hareketlerden kaçınırsın ama kar yagarken sürmeni tavsiye etmem
    evet yağmurda eğitici olabilir çok, kastım soğuk havalarda falandı sanırım sorun olmaz

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buz ustunde surudum mt de ybr gibi uysal degil.

Badi badi gitmek olay

Motosikleti
    Karar verme aşamasında
    3 adet motor kararlaştırdım.
    CB 250R 2011-2014 (Yeni modelleri değil)
    Yamaha YZF R25
    KTM Duke 250

Bu üç motordan R25 daha hoşuma gitti ancak yorumlarınız çok önemli tabii.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler