Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

dün aksam köprüdeki kaza..

Motovento
    REKLAM ALANI
    appleworm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    arkadaslarr dün akşam 1. köprünün ortalarındaa motorcu bir arkadasımız kaza yapığını gördüm insallah biseyi yoktur.. POlisler yolu kapattılar ama yaklaştırmadılarr.. gördüğüm kadarı ilee anadolu yakasına geçiş yönünde en sağ şeritten kenardan geçmek istemiş sanırım... tahminimce bir aracın sıkıstırması sonucu köprü bariyerlerine çarpmıs... çok kötü birdurumduu tüylerim diken diken oldu.. insallah arkadasımısın biseyii yoktuurr... Arkadaslar aman dikkatt diyorum
    ben, ceytin ve ZEYTİN dağ bayır tepe gezer dolaşırız hiç sıkılmadan:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arinrin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 250 Evo
    Umarım bir şeyi yoktur. Satılan motor sayısı arttıkça kaza sayısıda ona oranla artıyor malesef. Düşünsenize 4 tekerlerin böyle bir sitesi olsa orda olacak kaza haberlerini.
    Allah hepimizi korur insallah

Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    Alıntı arinrin adlı üyeden alıntı
    Umarım bir şeyi yoktur. Satılan motor sayısı arttıkça kaza sayısıda ona oranla artıyor malesef. Düşünsenize 4 tekerlerin böyle bir sitesi olsa orda olacak kaza haberlerini.
    Allah hepimizi korur insallah
    Sana katılıyorum.. Dün aksamki olayıı tam detaylı bilmiyorum amaaa en son ambulans için yolu kapatmıslardıı... En sinir olduğum sey iseee o arkadas ordaa ambulans beklerkenn köprü trafiği kapalıı açıldığı an itibarı ile yanımızdan öylee bir motor geçtiki yani akıl fikir ihsan eylesin dedim.. arkasında bir artçı ilee.. Bi yarıs motoruuu orda yatan arkadasıı hiç görmemeiş hiç içii sızlamamış umursamaz sekildee gazaa öyle bir bastıkıı hızı tam kestiremiyorum ama arabalar arasındaaao şeritten bu serite geçerek OGS den geçerek gittii

scarface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saat 18.30 boğaziçi köprüsünün tam ortasında en sağ şeritte ilerleyen 129K körüklü belediye otobüsü... ben otobüsün içindeydim arkadaşlar. en sağ şeritte ilerlerken bir anda arka sağ taraftan gümbür gümbür sesler gelmeye başladı. sesler korkunçtu sanki otobüse yandan kamyon vuruyordu! derken otobüs aniden durdu.

en sağ şeritte olduğumuz için motosiklet olduğunu anladım... o anda içimde korkunç bi acı ve çaresizlik hissettim. otobüs durunca aşşağı indim.otobüsün tamamı camdan arka 2 kapısının 4 kanadının paramparça olduğunu ve yan tarafında ezikler olduğunu gördüm.ayrıca motor yağı şıçramıştı. inşallah ölmemiştir diye dua ettim içimden. tam motorun ve adamın yattığı yere doğru giderken polis bizi otobüse doldurdu.

o kadar üzüldüm ki ellerim titremeye başladı. tekrar otobüse doluşunca adamın yanına giden bir yaşlı adama yaşayıp yaşamadığını sordum. yaşıyor, bacağı ezik kanamayı kesmek için turnike yaptılar dedi. kafasında kan var mı dedim var dedi. alllahım inşallah yaşar dedim. bizi köprü çıkışında otobüsten indirdiler. yol kapandığı için tek tük araba geçerken hala ellerim titriyordu...

o anda içimi acıtan başka bi olay başladı. sıkışık trafikten çıkabilen motorcular bizim beklediğimiz yerden (gişelerin çıkışı) 1,2,3,4 10-12 bin devir koyarak geçmeye başladılar!!!!

orda bulunan bir otobüs dolusu insan az önce yaşadığı olayın dehşetiyle motorculara bakakaldı. hepsi bir sonraki kazanın kurbanları gibi görünüyordu. insanlar kınamak yerine acıyarak bakıyordu onlara aynı benim gibi.

bu arada hemen telefona sarıldım, abimi aradım. bazen işe motorla gidip geliyor, o saatlerde köprüden geçiyor. iyi olduğunu öğrenene kadar ellerimin titremesi geçmedi. zaten otobüsten inince ilk sorduğum soru motor nerenkti oldu.

velhasıl bu olayın beni bu kadar sarsmasının nedeni kendimin başına gelebilecek olması değil, canımdan çok sevdiğim abimin başına gelebilir korkusuydu.

sonra düşündüm allahım dedim benim abimde bişey yoktu. ama o adam belki birilerinin abisiydi, hatta evladı, hatta babası...

o an anladım ki kaza yapmaktan ve ölmekten daha kötüsü sizi sevenlere bu acıyı yaşatmak...

ne olur bu acıyı sevenlerimize yaşatmamak için elimizden geleni yapalım.
    dünya ve içindeki tüm motorlar senindir...

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Evet kazaya bir kurye arkadaş karışmış sanırım.İETT otobüsünün sağ tarafında kalmış otobüsün 2. kapısında çarpışma yaşanmış 3 ve 4. kapı camları kırılmıştı otobüsün birde en arka lastiğin çevresinde hasar oluşmuş (motor bu araya girmiş olabilir) umarım iyidir otobüsü ve motoru görünce çok korktum motordan. Arkadaşlar büyük araçların sağından ve kör noktalarına takılmayalım araçlarla şerit ortasında yan yana gelmemeye çalışalım kalırsak bile gazlayıp bir an önce o noktadan kendimizi şeridin güvenli bir yerine atalım.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    umarım kötü bir sey yoktur arkadaşımızı maalesef her gün yazıyoruz her gün izliyoruz bu talihsiz olayları üzülmekten baska ne yapacaz onuda bilmiyoruz büyük geçmiş olsun allah kazadan beladan korusun

Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    Alıntı scarface adlı üyeden alıntı
    saat 18.30 boğaziçi köprüsünün tam ortasında en sağ şeritte ilerleyen 129K körüklü belediye otobüsü... ben otobüsün içindeydim arkadaşlar. en sağ şeritte ilerlerken bir anda arka sağ taraftan gümbür gümbür sesler gelmeye başladı. sesler korkunçtu sanki otobüse yandan kamyon vuruyordu! derken otobüs aniden durdu.

en sağ şeritte olduğumuz için motosiklet olduğunu anladım... o anda içimde korkunç bi acı ve çaresizlik hissettim. otobüs durunca aşşağı indim.otobüsün tamamı camdan arka 2 kapısının 4 kanadının paramparça olduğunu ve yan tarafında ezikler olduğunu gördüm.ayrıca motor yağı şıçramıştı. inşallah ölmemiştir diye dua ettim içimden. tam motorun ve adamın yattığı yere doğru giderken polis bizi otobüse doldurdu.

o kadar üzüldüm ki ellerim titremeye başladı. tekrar otobüse doluşunca adamın yanına giden bir yaşlı adama yaşayıp yaşamadığını sordum. yaşıyor, bacağı ezik kanamayı kesmek için turnike yaptılar dedi. kafasında kan var mı dedim var dedi. alllahım inşallah yaşar dedim. bizi köprü çıkışında otobüsten indirdiler. yol kapandığı için tek tük araba geçerken hala ellerim titriyordu...

o anda içimi acıtan başka bi olay başladı. sıkışık trafikten çıkabilen motorcular bizim beklediğimiz yerden (gişelerin çıkışı) 1,2,3,4 10-12 bin devir koyarak geçmeye başladılar!!!!

orda bulunan bir otobüs dolusu insan az önce yaşadığı olayın dehşetiyle motorculara bakakaldı. hepsi bir sonraki kazanın kurbanları gibi görünüyordu. insanlar kınamak yerine acıyarak bakıyordu onlara aynı benim gibi.

bu arada hemen telefona sarıldım, abimi aradım. bazen işe motorla gidip geliyor, o saatlerde köprüden geçiyor. iyi olduğunu öğrenene kadar ellerimin titremesi geçmedi. zaten otobüsten inince ilk sorduğum soru motor nerenkti oldu.

velhasıl bu olayın beni bu kadar sarsmasının nedeni kendimin başına gelebilecek olması değil, canımdan çok sevdiğim abimin başına gelebilir korkusuydu.

sonra düşündüm allahım dedim benim abimde bişey yoktu. ama o adam belki birilerinin abisiydi, hatta evladı, hatta babası...

o an anladım ki kaza yapmaktan ve ölmekten daha kötüsü sizi sevenlere bu acıyı yaşatmak...

ne olur bu acıyı sevenlerimize yaşatmamak için elimizden geleni yapalım.

benim asıl aklımın almadığı konu dün aksam o kaza olduğundaa benim aklıma gelen insallah bisey olmamıstır baya bekledik hatta motordan inip neyi var yardım edelimdiyee düsündüm ama polisler izin vermedi. sonraa benimle beraber bekleyen motorcu arkadaslarla göz göze geldik aynı korkuu aynıı his vardı sankiii... birbirimize bakıp sadece basımızı ssallayarak durumu anlatmaya çalıstık birbirimize.... tam bu duygu yasarkenn trafik açıldıı... sankii az önce kaza olmamıs gibi bi arkadass zik zaklar çizerek bastıı gittii... ARKASINDAKİİ CANLI KANLII ÖRNEĞİ GÖRMEDEN BANANE BANA BİSEY OLMADI GERİSİ HİKAYE DÜSÜNCESİNDE SANKİ HEPİMİZİ ÜZERİNDEN GEÇİP GİTTİ BİZE İSE SADECE BAKMAK KALDIII ????.

bud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150 34 EH 2231 Kara Ejderha
    ya arkadaşlar ben o kaza hakkında daha kötü şeyler duydum.

dün akşam, malum söz konusu kaza sebebiyle, trafik çok sıkışıktı. zincirlikuyu'dan köprüye çıkarken, trafik de bi ara "ya bu ne biçim trafik böyle!!" diye söylenirken, yanımdan geçen bir kurye arkadaş, köprüde kaza olduğunu söyledi: "köprüde bir kurye ölmüş" dedi :(

ya umarım, bu bana söyleyen, kurye arkadaş yanlış biliyordur, ya da ben yanlış falan duymuşumdur... cidden sinirim çok bozuldu dün akşam. hem benim de köprüden hayatım da ilk geçtiğim gündü (sabahı da sayarsak ikinci geçişim oluyor işte). böle insana sanki kötü bir alamet gibi geliyor böyle bir haberi tam köprü girişinde almak.

neyse lafı daha fazla uzatmayayım, böyle birsey duydum ne yazık ki. ama ben köprüden geçerken kazadan bir iz yoktu.

sonuç olarak, duyduğum doğruysa, kurye arkadaşımızın yakınlarına, sevenlerine sabır ve başsağlığı dilerim. eğer yanlış duymuşsam da (inşallah), arkadaşımıza geçmiş olsun.

edit:
    ben bu mesajı yazıp yollarken, arada daha fazla bilgisi olan arkadaşlar daha iyi bilgilendirme yapmış, sağolsunlar. anlaşılan, benim duyduğum gibi ölümlü bir kaza yok. çok da şükürler olsun, bunu duyduğuma çok sevindim. kazayı yaşayan arkadaşa tekrar çok geçmiş olsun demek istiyorum.

herkese keyifli, sorunsuz, kazasız sürüşler. kaza yerinden ukala bir şekilde gazlayarak uzaklaşan, sorumsuz, dikkatsiz, saygısız, sevimsiz arkadaşı ben de kınıyorum.
    [url=http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=334281#post334281]Melabaa![/url]

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ben kaza sonrası motorun başında bir polis, yerlerde cam kırıkları ile beklerken geçtim. Motor Honda CGL 125 idi ve motorun ön tarafı yoktu. Benimde elim ayağım boşalmıştı motoru o halde görünce. Ama sürücüsü heralde acilen hastaneye kaldırılmıştı. Dolayısıyla da durumunu merak ediyordum. İnşallah sağlık durumu iyidir.
    Hayatonda

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    ya yeter artık şu motor kazalarının önüne geçelim ama nasıl?????

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz bizde cümleten kazasız belasız binmek nasip olur inşallah hepimize aman arkadaşlar dikkat edelim

Allah tüm motor kullanan kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun.Evimizde bekleyenlere kötü haber ulaşmasın.Hepimize dikkat,sağduyu ve sabır ihsan etsin...Amin.

Mad Bike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Wildstar 1600
    Allahtan boğazdan aşağıya uçmamış...arabacılar çok kindar oluyor..halbuki bırak geçsin dimi ne alıp veremediğin var, hepsi kıskançlık meselesi..inşallah çabuk iyileşir arkadaş
    MOTOR GÜÇLÜ ADAM İŞİDİR

vada330ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 250 QM
    Allah korusun amin.
    [CENTER][COLOR="DarkSlateGray"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][I][B]Motorun varsa farklı olmanın hazzını yaşa...[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][/CENTER] [COLOR="Red"][FONT="Arial"]Ramzey QM 250cc[/FONT][/COLOR]

scarface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün gece televizyon başında, bugün internette aradım adam yaşıyor mu bilgi bulamadım. emniyetin web sitesine bile baktım.

çok kötüydü kaza hala etkisi altındayım.

otobüsteki çizikler körüğün önünden başlıyordu (arkasıyla arası yaklaşık 12-13 metre) körükten sonraki kapı ve onun 3-4 metre gerisindeki en arka kapının camları tamamen kırılmıştı. bi motosiklet otobüse bu kadar nasıl hasar verir hala inanamıyorum. motor yandaki tel halatla otobüsün arasına tamamen sıkıştı demek ki vurmayla çarpmayla olabilecek bi hasar değil çünkü...

bi bilgiye ulaşan varsa yazsın lütfen.
    dünya ve içindeki tüm motorlar senindir...

Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    Alıntı scarface adlı üyeden alıntı
    dün gece televizyon başında, bugün internette aradım adam yaşıyor mu bilgi bulamadım. emniyetin web sitesine bile baktım.

çok kötüydü kaza hala etkisi altındayım.

otobüsteki çizikler körüğün önünden başlıyordu (arkasıyla arası yaklaşık 12-13 metre) körükten sonraki kapı ve onun 3-4 metre gerisindeki en arka kapının camları tamamen kırılmıştı. bi motosiklet otobüse bu kadar nasıl hasar verir hala inanamıyorum. motor yandaki tel halatla otobüsün arasına tamamen sıkıştı demek ki vurmayla çarpmayla olabilecek bi hasar değil çünkü...

bi bilgiye ulaşan varsa yazsın lütfen.

vallahi bende anlamadımm insallah arkadasın biseyi yokturr... allah korumus çarpmanın etkisi ilee korkuluklara çarpıp asaya düsmemeside bir şans..

Arkadaşlar ne olur kendinize dikkat edin.Bir motorcu tanıdığımın ölüm haberi gelirse,hele de bu siteden olursa ben kendime gelemem.Zaten acayip soğudum motordan.Canım hiç binmek istemiyor.Hepinizi çok seviyorum.Dikkat,sabır,anlayış...

agcaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Focus 100
    inşşalah bişeyi yoktur arkadaş sizlerde dikkatli olun

İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Geçmiş olsun

_ İskenderunlu _ KILIÇ _
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    çok geçmiş olsun...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler