Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

dün aksam köprüdeki kaza..

Motovento
    REKLAM ALANI
    murathol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Arkadaşa geçmiş olsun inşallah ciddi bişey yoktur.

Herkezin dikkatini çekmek istediğim bir konu var! Bende köprüden 6-7 kez geçmişimdir.özellikle dikkatimi çeken, avrupa yakasından anadolu yakasına geçişlerde rastladığım, tüm motorlu arkadaşlar araçların sağından, köprü emniyet halatları ve araçların yanından hızla geçip gidiyorlar.Bende bir kaç kez geçtim. geçerkende hep düşündüm sağından geçtiğimiz araç bilerek veya bilmeyerek hafif sağa kırsa, veya kırmak zorunda kalsa yapabileceğimiz hiçbir şey olmadığı, hatta kaçabileceğimiz genişliğin olmadığı, arada sıkışıp parçalanmak veya ölmek dışında, en iyi ihtimalle sakat kalmak veya kıl payı (çok düşük olasılık) kurtulmak. Her defasında bir daha asla geçmeyeceğim bu aralara girmeyeceğim dememe rağmen, bende bu hatayı yaptım. yani o tehlikeli arayı bende kullandım.Bu acı kaza haberini duyunca içim eridi. Ben şahsen geç kalalım ama sakat kalmayalım diyorum .Ortalardan ve araçların geniş boşluklarından geçelim, polisde ceza yazacaksa yazsın hiç değilse cezayla yırtalım derim. Haddim olmayarak herkezede tavsiye ederim.Çünkü Bende her motorcu gibi,hiç bir motorlu arkadaşımın kaza yapmasını istemiyorum. ve dayanamıyorum. Hepimize Kazasız belasız motorlu günler dilerim.
    Sevgiyle sağlıkla kalın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Allah daha kötüsünden korusun motorcu camiasını!
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı murathol adlı üyeden alıntı
    Arkadaşa geçmiş olsun inşallah ciddi bişey yoktur.

Herkezin dikkatini çekmek istediğim bir konu var! Bende köprüden 6-7 kez geçmişimdir.özellikle dikkatimi çeken, avrupa yakasından anadolu yakasına geçişlerde rastladığım, tüm motorlu arkadaşlar araçların sağından, köprü emniyet halatları ve araçların yanından hızla geçip gidiyorlar.Bende bir kaç kez geçtim. geçerkende hep düşündüm sağından geçtiğimiz araç bilerek veya bilmeyerek hafif sağa kırsa, veya kırmak zorunda kalsa yapabileceğimiz hiçbir şey olmadığı, hatta kaçabileceğimiz genişliğin olmadığı, arada sıkışıp parçalanmak veya ölmek dışında, en iyi ihtimalle sakat kalmak veya kıl payı (çok düşük olasılık) kurtulmak. Her defasında bir daha asla geçmeyeceğim bu aralara girmeyeceğim dememe rağmen, bende bu hatayı yaptım. yani o tehlikeli arayı bende kullandım.Bu acı kaza haberini duyunca içim eridi. Ben şahsen geç kalalım ama sakat kalmayalım diyorum .Ortalardan ve araçların geniş boşluklarından geçelim, polisde ceza yazacaksa yazsın hiç değilse cezayla yırtalım derim. Haddim olmayarak herkezede tavsiye ederim.Çünkü Bende her motorcu gibi,hiç bir motorlu arkadaşımın kaza yapmasını istemiyorum. ve dayanamıyorum. Hepimize Kazasız belasız motorlu günler dilerim.
    Sevgiyle sağlıkla kalın...
    haklısın hemde binlerce kere inşallah yaşıyordur sevdiklerini bırakıp göçmez şu yalan dünyadan....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler