Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Park halindeki motorun tepesine çıkılması.

Motovento
    REKLAM ALANI

Benim motosiklet kuba 145cc pars. Kıyafetim'i gören Motosikleti incelemeden geçmiyor. Ben motosikletin yanındayken müsade ediyorum bazı şeylere. Ama ben motosikletin yanında yokken kurcalandıgında çok sinirleniyorum. Bu kadar rahatlık ta pes dedirtiyor. Bişey dediğimde; karşı taraf yemedik ya motorunu diyor. Arkasından kelime ekliyor uc kuruş bişey zaten diyor. Cevap veriyorum konu uzuyor.
    Durduk yere başım ağrıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Ben motor goremeyecegim biryere birakacaksam abus alarmli disk kilidinu takip birakiyorum, varsa cesareti olan gelsin otursun veya herhangi bir yerine dokunsun ben kilidi acmaya gelip kaski seleye koydugum gibi basliyo uyariyi calmaya hizlica kilidi acamazsam ortalik karisiyor en kotu ucuz da olsa alarmli bi kilit alsin da ses fln yapsin caydirici olsun biraz. Bi boyle tipler bide gorup oo yeni mi aldin cok iyi bakmissin nasil gidiyo vs sorup hicbir iyi niyetli laf( masallah, kazasiz belasiz vs) soylemeden sessiz sessiz gidenlere uyuz oluyorum. Ne zaman boyle biseyle karsilassam ya motor dustu ya kaskim, olmayacak seyler oldu hep kem gözlü fesat insanlar yuzunden. Artik zorla masallah dedirtiyorum

Motosikleti
    Yamaha Xmax 300
    Hadi bunları yapanlar,belki de motosikleti olmayanlar. Ya sitenin kapalı otoparkında 2 yıldır aynı yerde park eden, gidon kilitli motorumu ittirmek suretiyle kendine yer açan ve her türlü çıkışımı engelleyen motorcu site komşuma ne demeli. Motorun bana ait olduğunu, adımı sanımı bilen biri. Adam gibi söylese kilidini açar yer değiştirirdim ama bu düpedüz hafif tabiri ile hıyarlık.

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Alıntı zeynelhazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tepki vermemenize hayran kaldım, aynısını burda sokak çocukları yapıyor ve avm'nin kapalı garajına bıraktığımız motorların yanında 3 tane çocuk ve birinin arkadaşımınkine ufaktan tekme attığını gördüm. arkadaşım "bunlar çingene bulaşmayalım" dedi ama sessiz kalamadım ve "babanızın malımı la?" diyerek bi giriş yaptım. biraz daha büyük olmalarını isterdim daha rahat konuşabilmek için. siz de motorunuza dokunan ve hatta binen kişilere tepki göstermediğiniz için sizi suçlu buluyorum. şu mereti alabilmek için dişinden tırnağından arttırıyor insanlar, sanki babasının malıymış gibi davranan insanlara dersini vermek gerekiyor.
    Dostum tek olsam zaten tepkim farklı olurdu, kayınpederim vardı eskişehirden misafirler vardı orada ben ters yapsam elemanlar ters yapsa döve döve öldürürlerdi onları, bana bile kalmazdı yani, adamlar eskişehirden gelmişler bir çay içelim dedik, milletin başını belaya sokmamak için sesimi çıkartmadım yani, zaten alarmın kumanda masanın üstündeydi, ötünce hepsi kafayı kaldırdı hayırdır falan oldular.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanki kendim yazmisim gibi okudum ayni konuyu ben de acmak istiyordum. Evet insan karsisindakini kirmakta istemiyor ama bazen o rahatliklari insani cileden cikariyor. Bir kere motoru guzel yikayip parlatmisim sonra elimi yikamaya istasyonun icindeki wc'ye girdim cikinca bir baktim ayni yine senin dedigin tiplerde 2 genc motoru sanki bayide denermis gibi bildigin test ediyolar dedim napiyosunuz gencler hayirdir? -Bakiyoruz dedi, dedim iyi bakiyosunuz da kime sordunuz dedim hemen artist artist ne var yemedikki gibi cevaplar falan verdiler hepten sinirlendim. Yani orda bi kusura bakma dese zaten eyvallah deyip ben de yardimci olmaya calisirim ama millet artist arkadaş bela ariyor herkes bu da boyle sinir bozucu bir anımdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:07 ----------

Motorun üstüne benim malım değerli yazdıracam sonunda
    arabamda şöyle bir sticker vardı depo üstüne bunun gibi birşey uygulamayı düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motor goremeyecegim biryere birakacaksam abus alarmli disk kilidinu takip birakiyorum, varsa cesareti olan gelsin otursun veya herhangi bir yerine dokunsun ben kilidi acmaya gelip kaski seleye koydugum gibi basliyo uyariyi calmaya hizlica kilidi acamazsam ortalik karisiyor en kotu ucuz da olsa alarmli bi kilit alsin da ses fln yapsin caydirici olsun biraz. Bi boyle tipler bide gorup oo yeni mi aldin cok iyi bakmissin nasil gidiyo vs sorup hicbir iyi niyetli laf( masallah, kazasiz belasiz vs) soylemeden sessiz sessiz gidenlere uyuz oluyorum. Ne zaman boyle biseyle karsilassam ya motor dustu ya kaskim, olmayacak seyler oldu hep kem gözlü fesat insanlar yuzunden. Artik zorla masallah dedirtiyorum
    Dostum motorun üstünde 2 adet disk kilidi + yazımı okuduysan alarm varken oluyor bunlar, insanlar arsız olunca istediğini yap yolundan vazgeçiremiyorsun.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Duke200 motoru heryerde birakiyoruz hicbisey olmuyor, kimse bakmiyor, kurcalamiyor. Esimin 600RR tam bir gerizekali miknatisi.

Birisi motorun kill switch i kapatmis. Esim baya calistirmaya ugrasmisti asla birinin oyle birsey yapacagi aklimiza gelmemisti.
    Motorun selesine tüküren de olmuştu. geldigimizde selede kocaman tükürük...

Kimisi de kendisininmiş gibi yaslanip saga sola bakiniyor aval aval.
    Ustune binmeye calisan, elleyip kurcalayan.

Artik motoru birakip uzaklasmasi gerekiyorsa esimin motorun yaninda ben
    duruyorum esim isini halletsin diye veya ikimiz birden motordan uzaklasmak durumunda kalacaksak 600rr ile cikmiyoruz duke ile gidiyoruz. Bu da biktiriyor tabi biyerde.
    sutlusoda bunu beğendi.

UğurDankı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-R
    10 dk geç kalsanız motor gitmişti..

RÇ1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba 100 T9
    Son derece uyuz olduğum bir durumdur benimde bende ne racingler görüyorum da sadece uzaktan bakıyorum

Uğur Bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS
    Benimkinin uzerine oturup sigara icen guvenlik gorevlisi vardi otoparkta. Yan ayagi acikken tum agirligimi verip bir kere oturmadim uzerine, adam koltuk olarak kullaniyordu.

Sonra daha kullanmadi.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Marmaris’e giderken bu Rus yenge fotograf cekilebilir miyiz demisti. Dedim çekil abla lafı mı olur. Arkadan kocası çıktı geldiydi moralim bozuldu ehehe.

mustafa_325 bunu beğendi.

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Ahlak-görgü kuralları başkalarının mallarına izinsiz dokunmamayı-kurcalamamayı gerektirir....Ama işte kime anlatacaksın....eski çinlımde kurcalayan,üzerine oturan,çocuğuna başkasının eşyasına izin almadan dokunmaması gerektiğini öğreteceği yere bizzat kucağına alarak izinsiz motorumun üzerine oturtan vs cok oluyordu pek önemsemiyordum ama artık yenisi için gerekirse portatif garaj yaptıracağım... Kafayı sıyırmamak için...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bebekde vn900 üm varken starbucksa gittik döndüm iki kız oturuyordu selenin üstünde selfieler pozlar parmakların yanaklara gitmesi falan yaklaşdım aa sizinmi kalkalım mı gibi pek dilini anlamadığım teenage ce cümleler dedim yok Allah aşkına oturun benden daha çok yakışdınız motora hatta ben şurda waffle yiyim siz takılın rahatsız etmiyim dedim bu arada gerçekden waffle yiyicekdim zaten ..
    VN900 yerine skuter olsaydi kizlar "aaa inelim mi" yerine gozlerinin icine bakarak direk "senin eve gidelim mi?" derdi kesin

Bence kontrollu deney yapmak adina Piaggo'yu ayni yere park et bekle bakalim n'olcek?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Milletimizde saygı falan yok, hayatın her alanındaki örneklerden biri bu. Daha sıraya girmeyi öğrenememiş bir milletten motorunuza oturmamasını beklemek çok büyük bir beklenti.

Motosikleti
    YZF R25
    Bende benzinlikte markete girince benzinlikteki elamanlar disk kilidimle uğraşıyorlardı, hayırdır dedim ötecek mi diye bakıyoruz dedi bir şey de demek istemedim sizin gibi ama çok sinirlenmiştim disk kilidi ötecek mi diye bakıyoz nedir ya ! Aslında bunlara ağzının payını vermek gerekiyor bakıyoz ayağına götürecekler....

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı tarikcapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor Kuba.. defalarca kes anahtarı üstünde unutup avm otoparkında bıraktım... kilit yok, anahtar kontakta.. yine binmediler aga.. Gururum incindi :(
    benim motorada kimse binmiyor ya anahtarı üstünde unutuyorum :D
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Kendime göre ayarladığım aynalarımı, saçını başını düzeltmek için kurcalayanına denk gelsem keşke birgün.
    Millet anasına küfrettirmek için can atıyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)