Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Mt-10 Hakkında Neler Biliyorsunuz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naked kullanıyosan rüzgara alışıcan ağa Diğer türlü cam falan olmaz yani
    bu söylediğin mt10 için geçerli değil ama.diğerlerine göre baya bir rüzgar koruması var.ilanlardaki devasa camları görebilirsin kafada sabit olduğundan naked lara göre iyi bir koruması var.şu atıcağım video da fransız arkadaş gayet güzel göstermiş vites oranları 0 100 0 200 superduke den daha iyi bir hızlanması var.aynı arkadaş onunda testini yapmış ararsanız görürsünüz onu ve nicelerinin.
    https://www.youtube.com/watch?v=abQedl5OBgQ&t=763s

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bunu izlemiştim hocam ducatinin tercih edilmesinin sebebi çok fazla aslında ince motor hafif güzel yürür vs ama işte desmo bakımları uzaktan göz kırpıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bunu izlemiştim hocam ducatinin tercih edilmesinin sebebi çok fazla aslında ince motor hafif güzel yürür vs ama işte desmo bakımları uzaktan göz kırpıyor
    desmo bakımı her babayiğidin harcı değil.2 sene önce falan diavelin desmo bakımı 5000 tl deniyordu şu anki kurla hayal dahi edemiyorum.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu söylediğin mt10 için geçerli değil ama.diğerlerine göre baya bir rüzgar koruması var.ilanlardaki devasa camları görebilirsin kafada sabit olduğundan naked lara göre iyi bir koruması var.şu atıcağım video da fransız arkadaş gayet güzel göstermiş vites oranları 0 100 0 200 superduke den daha iyi bir hızlanması var.aynı arkadaş onunda testini yapmış ararsanız görürsünüz onu ve nicelerinin.
    https://www.youtube.com/watch?v=abQedl5OBgQ&t=763s
    Videolara göz gezdirdim ama çok da bir şey anlamadım açıkçası. VLOG tarzı bişeyler. Ama eğer dediğiniz doğruysa, MT10 SDR'dan daha güçsüz, daha torksuz, ve daha ağır olduğu halde nasıl daha iyi hızlanma gözlemlemişler çok anlamadım doğrusu... Gerçi bir noktadan sonra aradaki fark çok da bir anlam ifade etmiyor ama...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videolara göz gezdirdim ama çok da bir şey anlamadım açıkçası. VLOG tarzı bişeyler. Ama eğer dediğiniz doğruysa, MT10 SDR'dan daha güçsüz, daha torksuz, ve daha ağır olduğu halde nasıl daha iyi hızlanma gözlemlemişler çok anlamadım doğrusu... Gerçi bir noktadan sonra aradaki fark çok da bir anlam ifade etmiyor ama...
    yani fransız arkadaş alıyor motorları tek tek deniyor bildiğimiz vlog.oranlar hızlanma max hız olarak gösteriyor o yüzden çok hoşuma gitti açıkcası kimse bu şekilde göstermiyor tabi bu sırada anlatıyor ama fransızcamız yotube un çevirdiği kadar.kağıt üzerindeki veriler ile gerçek hayattaki veriler zaten birbirini tutmaz.nası oluyor 1 saniye kadar fark atabiliyor duke 1290a onun bir açıklaması bende yok.bu arada aralarında 10 kilo ancak fark var diye biliyorum 200 duke ise 210 mt10.

Motosikleti
    SD 1290R
    kağıt üzerindeki veriler ile gerçek hayattaki veriler zaten birbirini tutmaz.nası oluyor 1 saniye kadar fark atabiliyor duke 1290a onun bir açıklaması bende yok.
    Aynen. VLOG yapan Fransız kardeş bir yerlerde bir yanlış yapıyor olmalı. Çünkü sadece kağıt üzerinde değil, adamakıllı yapılmış profesyonel karşılaştırmalarda da tam tersi durum söz konusu:

https://www.cycleworld.com/aprilia-t...parison-review

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    MT10 kullanmadım hiç bilgim yok naked sevmem. Tek bir yorumum olacak o da ikitelli sanayide bi abimin kullandığı motoru incelemen. Kawasaki Z1000. Bu tarz bir motora binecek olsam büyük ihtimal bunu seçerim. Her tarafı kalite kokuyor resmen. mt-07 kullandığım için onunlar karşılaştırma yaparsak biri toyota diğeri audi filan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen. VLOG yapan Fransız kardeş bir yerlerde bir yanlış yapıyor olmalı. Çünkü sadece kağıt üzerinde değil, adamakıllı yapılmış profesyonel karşılaştırmalarda da tam tersi durum söz konusu:

https://www.cycleworld.com/aprilia-t...parison-review
    evet bunuda görmüştüm mesela bu sitede en basitinden bmw ve yamaha normalde 160 hp.153 hp arka tekerde ölçmüşler bmw yi ok ama yamaha nası oluyorsa 131 hp çıkıyor 30 hp nerede yani ? bu kadar yüksek kayıp 'olamaz' bu tarz garip gurup saçma şeylerde görüyorum farklı testlerde.yanlız tüm testlerin ve yorumların ortak olduğu nokta var oda aprilia tuono gelmiş geçmiş en iyi naked olarak adlandırılıyor.insanların yorumu falan gerçekten hayretler içersinde okuyorum.

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Tuono +100cc lik çıplak rsv hatta kabaca yarım kafalı rsv bile diyebiliriz. Duke gibi safkan naked değil, sürüş hisleri, naked ruhu için ikisinide detaylı test etmek lazım.
    Görsel olarak, naked vahşiliği bakımından bence duke çok daha ileri de.

Şuan ilanlarda 800km de tuono v4r var, aynı fiyatlara duke hatta mt10 var. Bu bütçeyi ayırmayı düşünen biri için güzel bir çeşitlilik.

Motosikleti
    SD 1290R
    Aynen öyle. Tuono ve S1000R pist için güzel aletler ama rahat değiller. MT10 de SS türevi olmasına rağmen Yamaha elinden geldiğince farklılaştırmış, ve Superduke'e daha yakın bir model üretmiş.

Ne Z1000, ne de CB1000R bu grupla boy ölçüşebilecek kategoride.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı okaymm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT10 inanılmaz kıvrak ve performans motoru.Adeta viraj için üretilmiş.Son derece dengeli ve atak.Gücü elinizin altında hazır bekletiyorsunuz.160 beygir 210 kğ 17lt benzin kapasitesi R1 blok.Touring naked bir tarz.Ön cam, yan çantalar, quick shifter,hız sabitleme.gidon amatisörü,yol bilgisayarı,sürüş modları,tcs,v.s,şehir içi ve şehir dışı kullanıma uygun son derece keyfli bir sürüş motoru.
    Okay'ım, iş yoğuluğu sebebiyle kullanmadığını, satacağını söylemiştin. Satıldı mı ?
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okay'ım, iş yoğuluğu sebebiyle kullanmadığını, satacağını söylemiştin. Satıldı mı ?
    Maalesef dostum işlerin yoğunluğundan binemiyorum.Daha satmadım.Satacam .
    Guven bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı okaymm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef dostum işlerin yoğunluğundan binemiyorum.Daha satmadım.Satacam .
    Hayırlısı olsun...
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Alıntı wetehan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuono +100cc lik çıplak rsv hatta kabaca yarım kafalı rsv bile diyebiliriz. Duke gibi safkan naked değil, sürüş hisleri, naked ruhu için ikisinide detaylı test etmek lazım.
    Görsel olarak, naked vahşiliği bakımından bence duke çok daha ileri de.
    https://i.hizliresim.com/Gm2kNV.jpg

Şuan ilanlarda 800km de tuono v4r var, aynı fiyatlara duke hatta mt10 var. Bu bütçeyi ayırmayı düşünen biri için güzel bir çeşitlilik.
    aman aman nerelere geldik türkiyede sanırım bu model yok

Motosikleti
    Z900
    2017 o, far harici çok az görsel farkı var, TR de 1 tane olması lazım. Üstündeki ar sistem ise hepsine uyumlu, 17bincik ve ecu ayarları ile 20 ye senindir

Karar verdin mi? Bak bizi de mt10 cu yapacaksın yakında

bence mt10 çetesi kuralım hepbirlikte tavuk dürüm yemeğe gidelim

Motosikleti
    Z900
    Hasmet mt10 almadan biz almayalım Şaka bir yana düşük km 1290 düşerse diye bekliyorum, ikinci plan tuono, kawanın 20/21 rakip z serisini beklemek ise son plan.

1290 zor düşer ağa ben sana diyim sana bi mt10 alalım bak ben sana diyorum böyle 80 90 bine pırıl pırıl bi mt10 patlatırız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla hocam hiç bahsetmedik ama şöyle bir motorda var.seversin sevmezsin bilememde suzuki den kötü mal çıkmaz.bence bunuda bir değerlendirsen hiç ama hiç pişman olmayacağın bir motor suzuki gsx 1000 s
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...24119716/detay
    çekiş kontrol vs bundada var naked olanını beğeniyorum öbürü f kasa diyelim bence gayet çirkin tabi zevk meselesi.fiyatıda gayet iyimiş açıkcası dahada pazarlık yapılır 0 yerine alıcağın bir motor gibi duruyor.

valla hocam hiç bahsetmedik ama şöyle bir motorda var.seversin sevmezsin bilememde suzuki den kötü mal çıkmaz.bence bunuda bir değerlendirsen hiç ama hiç pişman olmayacağın bir motor suzuki gsx 1000 s
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...24119716/detay
    çekiş kontrol vs bundada var naked olanını beğeniyorum öbürü f kasa diyelim bence gayet çirkin tabi zevk meselesi.fiyatıda gayet iyimiş açıkcası dahada pazarlık yapılır 0 yerine alıcağın bir motor gibi duruyor.
    Mal boncuk hocam biliyorum hatta bir iki kere kullanmışlığım var hatta ve hatta youtube motobaba kullandı baya adam kaç kere yunana gitti geldi baya bi memnundu ama sonradan sattı 2018 GS aldı

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)