Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bende motosiklet arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    spor,kzlar,bode genlik e§risinin e§imine ba§l g”reli kararllk(tabiki de§il kahrolas kitabmdan aldm)
    Superbike(supersport,racing herneyse)125cc. aracın yaşının ve kilometresinin önemi yok ama sorunsuz ve kazasız istiyorum...Emsal olarak Honda CBR125 yada Aprilia 125 RS tadında birşeyler istiyorum...3 milyara kadar çıkabilirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    spor,kzlar,bode genlik e§risinin e§imine ba§l g”reli kararllk(tabiki de§il kahrolas kitabmdan aldm)
    Bide sanırım Aprilia nın 50 cc. lik modeli varmış RS 50 bi web sitesinde ilanını gördüm ama norveççe olduğundan pek anlamadım...Varmıdır bööle 50 cc.lik supersport tarzı?

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Zor dostum. Aprillia 125 cc ikinci eli için millet 4-5 istiyor. 3e kadar çıkabilirim diyorsan biraz daha küçük birşeyle başlaman lazım. Scooter olabilir. Ya da model olarak epey eski bir motor almayı göze alacaksın!
    DBTYSG

Motosikleti
    nedir usta bu piyasanın yüksekliği böyle ...birileri biyerlerde baya para kazanıyor galiba...Honda cbr125 'in ingiltere de liste satış fiyatı 2300 pound 0 gıcır gıcır 2004 model...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Aslında kimsenin para kazandıgı yok yuksek fiyat cekip satamıyorlar
    sonra fiyatı dusurmek zorunda kalıyorlar amac bu yuksek fiyata bir iatlarda para kazanırız

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Honda CBR 125 yeni bir model zaten daha, turkiyeye geleceg,n, tahmin etmiyorum ben,

Motosikleti
    Peki nedir sonuç olarak ne önerirsiniz? 3 milyar civarında temiz bir superbike düşük cc.li de olsa bulamazmıyım?

Alıntı WFK adlı üyeden alıntı
    Peki nedir sonuç olarak ne önerirsiniz? 3 milyar civarında temiz bir superbike düşük cc.li de olsa bulamazmıyım?
    WFK ben sana söyleyem tam takımda anla , ben yaklasık 3-4 aydır ugrasıyorum gerek yurtdısından parca gerek se dusuk cc li supersport

1-) orası yurt dısı burası türkiye imalı orası olduğu için türkiyeye gelmiyor, yanı orada fazla tutulmadıgı ıcın türkiyeyede yollamıyorlar hem gümrük meselesi falan o 2300 paund olan motor türkiyeye yaklasık 3.000 - 3.500 paund a gelir ayriyetten parçalarıda türkiyede bulunmaz. zaten o fiyata ise türkiyede 2.el temiz bi racing bulabilirsin.

2.)Türkiyede rs50 yok vede bir çok 50 cclik racing modeli motor yok türkiyede bir tek 125 cc lik olan gilera - aprilia , gilera nın tipide bişeeye benzemiyor racing demeye bin şahir. gelelim rs125 e o da türkiyede var parçaları yaygın sıfırı 7.5 mılyar 98 modelini ise 4-5 milyara bulursun

ben yaklasık 2 aydır 125 cclik aprilia arıyorum 3.-3.5 mılyara ama nafile nerde var heuheu sen 3 milyara bul ben sana 250 mılyon verecem hediye

Alıntı WFK adlı üyeden alıntı
    Sonuç bulamazsın Ama allahtan ümit kesilmez ben 2 aydır bulamıyorum belki sen bulursun

Motosikleti
    İlgiye teşekkürler....Neyse arayan bulur ... Sanada kolay gelsin speedfight...Bide shööle bi sorum olacak bu araba pazarları tadında motosiklet pazarı diye bişe var mı? varsa nerde nezamandır?

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Bu motosiklet pazarına deli oluyorum ya
    eskiden hep birileri abi surda motosiklet pazari kuruluyormus
    burda varmis hadi gidelim falan diyorlardi ama ben hic motosiklet pazar igormedim kuruldugunuda sanmiyorum
    ama ben kurucam yakinda motosiklet pazarini merak etmeyinn

topkapida kuruluyor motor pazarları wfk arkadasım ama oradan alacagın motor saglam cıkmaz cıkan olsa bile azdır zaten ordaki motorların fıyatları piyasadaki fıyatlardan 500-750 mılyon altına satarlarkı oda ellerinden cıkarmak ıstedeklerı için zaten o fiyata sattıkları motoru temiz olsa motorcular kapar

RS125'in fiyatını sordum, aprilla bayisine ellerinde olmadıgnı ve yurtdısından getirdiklerini soylediler 10-10,5milyar gibi dedi..........eger dediginiz gibi 7,5milyar olsaydı bende almak isterdim. :tongue:

mete 2002 model sıfır gibi rs istersen verelim sana bir tane 5.500 gibi bir rakama

Motosikleti
    Kymco Agility City
    SPEed rs nin resimlerini yollasan nası bişi
    :bestmt:

onur_NX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 150 - CBF 500 - Fazer 600 - R25 - TNT 250
    Sizi anlamakta güçlük cakiyorum..7-8 milyarlardan bahsediyosunuz sonra gidip 125cc lik makine arıyorum felan bulamıyorum diyosunuz.. İlla sıfır alıcaksanız o ayarda TWİSTER var gidin alın abi parcasıda var herseyi var..Yok illa RACING diyosanız 2. el 2002 - 2001 motorlar var piyasada temiz..neyse isteyen varsa yardımcı olabilirim...
    No FeaR NeveR

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    neyse isteyen varsa yardımcı olabilirim...
    Yardımlarını bekliyoruz onur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler