Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Suzuki'nin Yitip Giden Modeli (SV650a)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı,16saat mesaide bana yazsan ne hayra geçer..
    Bana yazmıyorlarki sana yazsınlar Kışta geldi. Yıllık izne çık die diretiyorlarda yemezler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bir an gözümde canlandı sonra da 1 ay sonraki vize sınavlarım aklıma geldi. Cbf üstünde ağlıyorum şuan.
    İnsallah dostum,diplomanı alırsın,meslegine gore bir işe girer cbf le gecirdigin zamanlarin intikamini alircasina begendigin bir motosikletle gezersin..

Başarılar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana yazmıyorlarki sana yazsınlar Kışta geldi. Yıllık izne çık die diretiyorlarda yemezler
    Senin iş sakat desene,izne çıksan motor yok,motor olsa hava bozuk..cepte para yok..kartta limit yok..esnek hesapta puan yok...

ulan hayat,bizle resmen tşk geçiyor...
    Stock Sever ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    İnsallah dostum,diplomanı alırsın,meslegine gore bir işe girer cbf le gecirdigin zamanlarin intikamini alircasina begendigin bir motosikletle gezersin..

Başarılar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Senin iş sakat desene,izne çıksan motor yok,motor olsa hava bozuk..cepte para yok..kartta limit yok..esnek hesapta puan yok...

Pert olan motorumu neden bu kadar seviyordum sanıyorsun Bana yetmiyordu ama işimi görüyordu. En kötü MT-25 alıp kendimi heder edesim var :(
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Pert olan motorumu neden bu kadar seviyordum sanıyorsun Bana yetmiyordu ama işimi görüyordu. En kötü MT-25 alıp kendimi heder edesim var :(
    Pert parasıni al,gerisi mesele değil.dominin fatura bedeli ne kadar dı?

Motosikleti
    MT-07
    26/03/2018 tarihli faturada 16650tl ki ben 19000tl'ye almıştım takasla. Liste fiyatından itelemişlerdi. Cahildik ve çok acil motor ihtiyacım vardı

Çok bakındım ama rayiç bedelini bulamıyorum nedense motorun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

http://www.kaskodegerlistesi.com/mot...dominar-400-e4

Buldum 18900tl gözüküyor şuan.

Motosikleti
    ......
    26/03/2018 tarihli faturada 16650tl ki ben 19000tl'ye almıştım takasla. Liste fiyatından itelemişlerdi. Cahildik ve çok acil motor ihtiyacım vardı

Çok bakındım ama rayiç bedelini bulamıyorum nedense motorun...
    Pert olayinda fatura bedeli esastir.

Bak bu durum,avantajina dönecek.

Motosikleti
    MT-07
    https://www.sigortamgo.com/motorsikl...oid-21152.html

Burada da 20845tl. Standart değil mi bunun fiyatı?

Motosikleti
    ......
    Değil,

Fatura bedeli esas.

Motosikleti
    MT-07
    Pert olayinda fatura bedeli esastir.

Bak bu durum,avantajina dönecek.
    Aslında benim zararıma. Motorun üstündeki aksesuarlarımı söksem bile değeri 19000tl liste fiyatından 29765tl'ye çıktı. Makineyi satsam 18000-19000tl'lerde satışı olur idi.

Motosikleti
    ......
    Aslında benim zararıma. Motorun üstündeki aksesuarlarımı söksem bile değeri 19000tl liste fiyatından 29765tl'ye çıktı. Makineyi satsam 18000-19000tl'lerde satışı olur idi.
    Km
    Deger kaybı
    Aksesuarlari hiç hesap etme.

Motor nerde?
    Evde ise,
    Pert resmilestigi zaman eksper eve gelip kontrol ediyor ona gore.ekleme çikarma yapma,sıkıntı cikarirlar stok halde dursun.

Not:

2.el olayinda ise,

2015 model Mt25 alirken noter suretinde aracin degeri yazar.buda pert olayinda baz aliniyor.(tabiki 2015 teki fatura bedeli yaziyor)

Motosikleti
    MT-07
    https://www.tsb.org.tr/motorlutasitv...spx?pageID=847

Türkiye Sigortalar Birliğinin Sitesinde 18900tl olarak gözüküyor.

Motor, serviste yatıyor. Exper gelip inceledi. Sanırsam Perşembe günü idi.

Şimdi motorun üstünde çanta demirim ve tablam var. Onları çıkarıp yerine orjinal tutamaklarını takamaz mıyım? Elcik korumalar, gidon yükseltme falanda var.

Ben anlamadımki bu işi. Sözde sigorta benim maddi kaybımı karşılamak için var fakat benim sürüyle param gitti. Kask ile montumda cabası. Zaten kask ile mont güncel fiyatı ile 3600tl tutuyor.

Çanta bende zaten exper görmedide üstüne çanta demiri ve alt tablası var. Çantayı çöpe mi atayım tablası yok die?

Motosikleti
    ......
    https://www.tsb.org.tr/motorlutasitv...spx?pageID=847

Türkiye Sigortalar Birliğinin Sitesinde 18900tl olarak gözüküyor.

Motor, serviste yatıyor. Exper gelip inceledi. Sanırsam Perşembe günü idi.

Şimdi motorun üstünde çanta demirim ve tablam var. Onları çıkarıp yerine orjinal tutamaklarını takamaz mıyım? Elcik korumalar, gidon yükseltme falanda var.

Ben anlamadımki bu işi. Sözde sigorta benim maddi kaybımı karşılamak için var fakat benim sürüyle param gitti. Kask ile montumda cabası. Zaten kask ile mont güncel fiyatı ile 3600tl tutuyor.

Çanta bende zaten exper görmedide üstüne çanta demiri ve alt tablası var. Çantayı çöpe mi atayım tablası yok die?
    Eksper geldiginde resim cektimi?

Dedigim gibi,pert resmilestigi zaman tekrar gelip bakacak..

Bu arada Kasko pahali diyoruz ama 2tekerde cidden gerekiyor..

Motosikleti
    MT-07
    İnan bilmiyorum. Ben otoparktan çıktığımda exper giriyormuş. Sonradan haberim oldu. Bu hafta içinde tramer üstünden suç oranları yayınlanır. Duruma göre bakacağım artık. Cidden kasko yaptırmak şartmış. Saçma sapan bir dünya kaybım oldu. 10000tl'nin üstündeki motorlarda değer kaybı alıp başını gidiyor saçma sapan...

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200

Başarılar..

Amin abi. İnşallah.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    ......
    İnan bilmiyorum. Ben otoparktan çıktığımda exper giriyormuş. Sonradan haberim oldu. Bu hafta içinde tramer üstünden suç oranları yayınlanır. Duruma göre bakacağım artık. Cidden kasko yaptırmak şartmış. Saçma sapan bir dünya kaybım oldu. 10000tl'nin üstündeki motorlarda değer kaybı alıp başını gidiyor saçma sapan...
    Aracın birim(fatura)degeri teknolojisi vb.ne kadar yuksek olursa o derece yedek parca fiyatlari yuksek olur..

Ybr 125 ile
    Mt125 in parca fiyatlari bir olmayacagi gibi.

Buda deger kaybina yansiyor

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar 1 ay önce Koşuyolu Aytemiz'den yakıt almıştım, bilenler bilir yan tarafında Suzuki'nin showroomu var. Ben böyle full ekipman showrooma girince beni ciddi müşteri sandılar. Motorları inceledim, Sv650 A'nın önünde satıcı arkadaşla muhabbet ettik. Fiyat 44.000 TL o zamanlar, dedim ki "yahu şu motor çok güzel de ne bu fiyat? az indirin de millet alsın" satıcı arkadaş da zam geleceğini söyledi. Ben de "yahu Suzuki'yi kim alıyor da zam yapıyorsunuz?" diye gevrek gevrek, yılık yılık güldüm. 5 gün sonra aynı mekana tekrar gittiğimde 5000 TL zam geldiğini gördüm.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1 ay önce Koşuyolu Aytemiz'den yakıt almıştım, bilenler bilir yan tarafında Suzuki'nin showroomu var. Ben böyle full ekipman showrooma girince beni ciddi müşteri sandılar. Motorları inceledim, Sv650 A'nın önünde satıcı arkadaşla muhabbet ettik. Fiyat 44.000 TL o zamanlar, dedim ki "yahu şu motor çok güzel de ne bu fiyat? az indirin de millet alsın" satıcı arkadaş da zam geleceğini söyledi. Ben de "yahu Suzuki'yi kim alıyor da zam yapıyorsunuz?" diye gevrek gevrek, yılık yılık güldüm. 5 gün sonra aynı mekana tekrar gittiğimde 5000 TL zam geldiğini gördüm.
    Ben o arkadaş yerinde olsaydım,ikinci gidişinde ´´Alaydın o zaman,şimdi tekrar gelmezdin´´derdim..

Şaka bir yana,fiyat cidden kalın...
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Suzuki'nin fiyat politikası nedense böyle. Gerçi mesela Honda'ya bakarsak o kadar vergi yüküne rağmen fiyatlar (çok daha büyük bir pazar olan) ABD fiyatlarına çok yakın. Belki olması gereken Suzuki'nin yaptığı? Sonuç: Kol böreğinden ilk ısırıkları aldık, daha en az 3'te 2'si yenmek için bekliyor...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben o arkadaş yerinde olsaydım,ikinci gidişinde ´´Alaydın o zaman,şimdi tekrar gelmezdin´´derdim..

Şaka bir yana,fiyat cidden kalın...
    Adam bana "bir zamanlar fakir ama onurlu bir genç vardı" muhabbeti yapsa yeridir

Motosikleti
    MT-07
    Sahibinden fiyatlarına baktım. 39900₺ fiyat koymuşlar. Nakit indiriminde die. 2017 model için. Yamaha İstanbul’un fiyatlarına baktım 2017 mt-07 için 36500₺ ilan fiyatı koymuşlar. Ondan sonra sahibinden de 2.el mt-07 baktım. Onlarda kullanıp kullanıp 33-35 arası ilan koymuşlar. Sorsan tekerde yapmamış ve rodajını itina ile yapmışlar.

Benim dominardan zararım azımsanacak bir zarar değil maalesef. Lakin benim bildiğim kasko değeri üstünden ödeme yapılması lazım. Sonuçta benim aldığım zamandaki döviz fiyatı ile bu zamandaki fiyatta aynı değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:43 ----------

Fiyatları inceliyorumda ne kimsenin satmaya ne de kimsenin almaya niyeti var. Motosiklet piyasasını durağana çekmişler. Anlaşılan o ki, bizim memlekette eskiden araba lüks idi şimdi ise motorlar lüks oldu...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)