Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Spacy Alpha'yı İnceledik!

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar!
    Çok sık rastladığımız Honda Spacy Alpha ile mümkün olduğunca akıcı , inceleme tadında bir video yapmaya çalıştık.
    Fiyatı bizi kızdırsa da Spacy Alpha'yı gerek kullanımıyla gerek yakıt performansıyla çok beğendik.
    Bize destek olmak için abone olmanız yeterli.Lafı uzatmadan videonun linkini bırakalım.
    Siz değerli Motosiklet.net ailesine iyi seyirler dileriz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

Mobilden girenler için link : https://youtu.be/jaVueqBd42g

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

Konu güncel.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasıl yaptilarsa bu motorda marş motoru sesi yok lan. starta basıyorsun, motor hiç gıy gıy etmeden direkt çalışıyor. hasta olmuştum bu özelliğe.

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yaptilarsa bu motorda marş motoru sesi yok lan. starta basıyorsun, motor hiç gıy gıy etmeden direkt çalışıyor. hasta olmuştum bu özelliğe.
    Çalışıp çalışmadığını anlamakta güçlük çekebiliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:27 ----------

konu güncel.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izlesenize lan! yorum yapsanıza aloo.

travel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok.
    Tadinda bir inceleme aslinda.
    Bir iki kucuk elestirim var hosgorunuze siginarak.

Belli ki motosikletten anlayan deneyimli bir arkadassiniz. Bence kendinize hasi bir tarz gelistirin. Izlerken surekli AEA konusuyormus gibi hissettim. Ama bunu iyi anlamda soylemiyorum malesef.
    Giris jenerik biraz daha kisa olabilir bence.
    Bir de incelemeye konu olan motosikleti hareket halinde daha fazla gostermek daha surukleyici kurgu yaratabilir.
    Icerik zengin degilse 5-6 dakikadan daha uzun videolari cok fazla sonuna kadar izlemiyorum. Bu acidan sure de kararinda olmus.
    Izleyici olarak nacizane gozlemlerim.
    Paylasim icin tesekkurler
    Basarilar

Alıntı travel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tadinda bir inceleme aslinda.
    Bir iki kucuk elestirim var hosgorunuze siginarak.

Belli ki motosikletten anlayan deneyimli bir arkadassiniz. Bence kendinize hasi bir tarz gelistirin. Izlerken surekli AEA konusuyormus gibi hissettim. Ama bunu iyi anlamda soylemiyorum malesef.
    Giris jenerik biraz daha kisa olabilir bence.
    Bir de incelemeye konu olan motosikleti hareket halinde daha fazla gostermek daha surukleyici kurgu yaratabilir.
    Icerik zengin degilse 5-6 dakikadan daha uzun videolari cok fazla sonuna kadar izlemiyorum. Bu acidan sure de kararinda olmus.
    Izleyici olarak nacizane gozlemlerim.
    Paylasim icin tesekkurler
    Basarilar
    Öncelikle izlediğiniz ve değerli önerileriniz için çok teşekkürler.Konuşmalarımı olabildiğince doğaçlama yapmaya çalışıyorum.Sürüş halinde farklı nedenlerden dolayı çekim yapamadığım videoları (inceleme tadında) başlığıyla oluşturuyorum.İnceleme vidoları da yapıyorum örnek olarak son (inceleme) videomu izleyebilirsiniz CF MOTO 400NK buyrun link :https://www.youtube.com/watch?v=BjRI-pdYlu0

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:14 ----------

Konu güncel.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)