Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

ABS önemli değil yanlış biliyormuşum.... sym hd200i

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    virajdasın belediye çimenleri sulamış su yola akmış.. abs li motorunun arka frenine vuruyorsun abs, dur tekeri kilitlemeyeyim diyene kadar arka tekerlek freni abs sisteminden hızlı davranıp kilitliyor ve hoop yerde kayıyorsun.. o sırada abs çalışsa neee çalışmasa ne abs mucize değildir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı birbilent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    virajdasın belediye çimenleri sulamış su yola akmış.. abs li motorunun arka frenine vuruyorsun abs, dur tekeri kilitlemeyeyim diyene kadar arka tekerlek freni abs sisteminden hızlı davranıp kilitliyor ve hoop yerde kayıyorsun.. o sırada abs çalışsa neee çalışmasa ne abs mucize değildir
    Hemen senaryo da yazdi

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbu_gezg senin kymco nun lastikleri ne marka, fabrika çıkışı lastikleri değiştin mi?
    Konu sahibi bu soruyu neden atlıyorsun?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen senaryo da yazdi
    Millette bok atacağına bak adam gibi soru sorulmuş. Önce şunu bir cevapla!..
    birbilent bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu sahibi bu soruyu neden atlıyorsun?
    Stok lastikler,okunmuş olarak geliyor,

Abs sistemi ile beraber kombo mantiğiyla çalişiyor..
    Angrypower bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Millet yırtınıyor,
    "oğlum bak ABS'ye o kadar güvenme çalış, eğitim al" diye...
    Bunun tek yaptığı burda t...k geçmek.

Sonra bugün başka bir başlıkta bir başkasına aşağıdaki gibi akıl veriyor...

muhakkak motorun frenlemesini ve gaz tepkisini trafiğe kapalı bir yerde bol bol çalış piş,

trafik gaddardır hatanı kaldırmaz kazasız belasız sürmen güzel motorlar alıp bize forumdan hava atman dileği ile :D
    Bu ergen baya baya t....k geçiyor.

Bunun saçma sapan muhabbetleri forumdan da, ABS'den de bezdirdi.

Ne halin varsa gör evladım.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stok lastikler,okunmuş olarak geliyor,

Abs sistemi ile beraber kombo mantiğiyla çalişiyor..

Mortal Kombat geldi aklıma. Fetisher vs Abs(with dandik tyres). Abs wins. Fatality...

Dip Not: Dandiği ^^regular^^ die çevirmek istedim ama cheap demek daha mantıklı basıyor.
    levend84 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mortal Kombat geldi aklıma. Fetisher vs Abs(with dandik tyres). Abs wins. Fatality...

Dip Not: Dandiği ^^regular^^ die çevirmek istedim ama cheap demek daha mantıklı basıyor.
    Gulduk eglendik abs li motor duruyor

Motosikleti
    MT-07
    Gulduk eglendik abs li motor duruyor
    Ben motoru gitmesi için aldım, sen durması için. Çok enteresan.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sana inat, bugün kampana frenli motorum ve üzerindeki fabrika çıkışı lastikler ile 200 km. yol teptim. uçurum uçurum gezdim. cbf150 ile adeta cross yaptım.
    yiyorsa dandik kayımçon ve tırrek abs sistemin ile benim gittiğim yollara git.
    zaten bir depo ile zar zor 100 km. gidebiliyorsun, benzin bitince abs ile yola devam edersin puhahahahaha.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana inat, bugün kampana frenli motorum ve üzerindeki fabrika çıkışı lastikler ile 200 km. yol teptim. uçurum uçurum gezdim. cbf150 ile adeta cross yaptım.
    yiyorsa dandik kayımçon ve tırrek abs sistemin ile benim gittiğim yollara git.
    zaten bir depo ile zar zor 100 km. gidebiliyorsun, benzin bitince abs ile yola devam edersin puhahahahaha.
    Ir depoda 170 km yapiyorum bu encekciyonlu senin kampana dover

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......

Aduket´i sağ manet,yuket´i sol manet veriyor..

Ikisine beraber basili tutunca..kill shoot....

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Öyle düşünme diyip, her abs konusu açıldığında gelip buraya laf vuruyorsun millete. Daha şu konuların hiçbirinde abs gereksiz gibi bir laf çıkmadı. Bu şahsın abs die ağlamasından gına gelip abs'ye kinaye yapıldı. Lakin sen ısrarla bu şahıs ile abs die direttin
    ABS iyidir, hoştur, lazımdır. Bunu Erdoğan da dese doğru, Adnan Hocanın kedilerinden biri de...

Ama biri başka bir meziyeti yokmuşçasına sürekli yatıp kalkıp ABS diyorsa bu niye benim problemim oluyor anlamıyorum? He he deyip susturun. "ABS hanımevlatları içindir" yazmayın mesela.

Hem ben ABS gereksizdir güruhundan ziyade hava soğutma ve karbüratör fetişistlerine kılım. Genel olarak daha eğitimli ve tecrübeliler, daha sağlam argümanları var.

Motosikleti
    MT-07
    ABS hanım evlatları içindir olan sözde bu 6aylık abs konusuna kinayedir. Ha bende maxiscooter alsam abs ararım yalan yok. 180-200kg gelen bir aletin, vitesle yavaşlama imkanı olmadığı için mecbur ararım. Lakin kampanaya kampanya çıkarıp rezil edilmesinede karşıyım.

Ne abseymiş be kardeşim. İcat edileli, eskitileli, üstüne yeni teknolojileri çıkalı yıllar olmuş. Söyleyelim de sana tcs mcs li bişi satmasınlar. Beynimize tecavüz edersin yeminle.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ABS hanım evlatları içindir olan sözde bu 6aylık abs konusuna kinayedir. Ha bende maxiscooter alsam abs ararım yalan yok. 180-200kg gelen bir aletin, vitesle yavaşlama imkanı olmadığı için mecbur ararım. Lakin kampanaya kampanya çıkarıp rezil edilmesinede karşıyım.
    Sen olmasan ne yapardik yahu avrupa birligi euro sinifini duzenlerken sana sorsun bir dahakine ne aptal adamlarmis sana sorsa biriyormus olay

Kafamda hemen kurgulamissin

Hala favorim
    Her tekerse stoppie gelen adam biz maliz biz fren basmasini bilmiyoruz siz otoritesiniz

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Sen olmasan ne yapardik yahu avrupa birligi euro sinifini duzenlerken sana sorsun bir dahakine ne aptal adamlarmis sana sorsa biriyormus olay

Hala favorim
    Her tekerse stoppie gelen adam biz maliz biz fren basmasini bilmiyoruz siz otoritesiniz
    çift disk radyal bağlı brembo kaliperler öhlins süspansiyonlar ile stopie mümkün ��
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    MT-07

Hala favorim
    Sen kaliteli lastik alınca stopie mi yapıyorsun? Avrupa normları ile ne alakası var?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çift disk radyal bağlı brembo kaliperler öhlins süspansiyonlar ile stopie mümkün ��
    Brembo felan ooo felaketmis yahu kaliper felan

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

Abs li motorda ne stoppie si? Bilmesek uydur uydur yaz tabi ;)

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Stok çöp lastiklerle kullanıyorsun, ABSyi mucize gibi anlatırken yapışcan bir gün yere. Git para ver adam gibi Michelin falan taktır önce.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Saracak birşey bulamayınca sıra lastiklere geldi ha :D pcx de michlen vardı bok gibiydi ..... bırak lastik stok olsunda abs olsun, kampana frenli pcx ile bursadan buraya gelmiştim hala unutamıyorum malmıyım ben ..... neyse ki geçti :D

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)