Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik Cezaları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MH Drift 125
    Merhabalar, Kırklareli'de yaşıyorum küçük bir şehir, burada neredeyse herkes ehliyetsiz sürüyor polisler çok takmıyordu bu durumu.
    Son günlerde hiç olmayan yerlerde çevirme olmaya başladı, ehliyet kemerlerine bile kişi başı ceza yazılmaya başladı, Kavaklı Belediyesinde plakasız tüm motorlar toplanmış ( durduğu yerde olsa bile ) sizlerin şehirlerinde durumlar nasıl?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yıllardır yapılması gereken uygulamalar
    bursalıali ve birbilent bunu beğendiler.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Denetlemenin artması iyi oldu. Yolda çok araç var. Özellikle sigortasız, muayenesiz dolaşan çok. Sana vursa uğraş dur. Emniyet kemeri takmayan ve trafikte telefon kullanan sürücülere ceza yazılmasına epey sevindim. Bursa da bazı yerlerde drone ile ceza yazılmaya başladı. Bir de şu trafikte sis farı açan, abartı egzoz ile dolaşanlara yazsınlar
    birbilent bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Katılıyorum

Motosikleti
    MT-07
    İyi yapıyorlar haklılar. Bende mesela 488tl radar cezası yedim motorla. Madde 51-2b. Hız sınırını %30'dan fazla aşmak. Evlat acısı gibi oturdu içime. Yapacak bişey yok...

Uygulama doğru ancak yıl sonu geliyor kasada para kalmadı diye değil sürekli uygulanmalı. Plakasız araçlar toplandığı gibi araştırılmalı da çalıntı olabilir.
    Kural [ Z ] ve birbilent bunu beğendiler.

istanbulda da mobeselerden emniyet kemeri ve telefon cezaları kesilmeye başladı. ee para lazım tabi size tavsiyem motosikletle ceza yememek için katlanır plakalık alın gazlayacağınız zaman katlayıp devaaaaaam

Olurda çevirmeye girip katlanır plakayı fark ederlerse o zamanda motorun sahibine döşemelik halıflex katlıyorlar.Sonra giden motorun ardından gozünde bir tutam yaş ile öylece melül melül bakıon.
    karaca3 ve bursalıali bunu beğendiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    geçen akşam okul paydos etti, eve giderken polis ana caddede baktım kontrol yapıyor. bir otomobil sürücüsü ile konuşuyor, arabanın hemen arkasına da cg'li bi elemanı durdurmuş. elemanın tipinden belli, yaş küçük, ehliyet falan Hak getire. nerden anladım? eleman ehliyet ruhsat çıkaracağına telefonla birini aramaya çalışıyordu

"ohhşşş" dedim, içimin yağları eridi
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    MH Drift 125
    Güncelleme : CEZA YEDİK AŞSLDKASDŞLADFKDLGŞLŞ

yulis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 --> RTR180-->CBF1000FA
    geçmiş olsun hayırdır? ehlitetten mi ceza

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Kağıt toplayanlardaki sepetli motorlarıda toplarlarmı acep? Plakasız,farsız,sinyalsiz her an dağılacak gibi sağa sola esneyen güvenliği sıfır olan o motorara bişey diyecekler mi?

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olması gereken oluyor niyet başka ama gereken olmuş..

Kardeşlerim,onu bunu bilmem...Piyasadaki motorların en az yüzde 30 u çalıntı vede polis denetiminin yokluğundan dolayı rahatça geziniyor. Bana göre ehliyetsiz vede plakasız motorların tamamının toplanması lazım.Bu toplanan motorlarında bir sitede resimleri ile birlikte yayınlanması gerekir...Ayrıca hırsızlık suçunun cezasının kat be kat arttırılması gerekir. Devletin görevi can ve mal güvenliğini korumaktır.
    bursalıali bunu beğendi.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    olsun valla...son 1 ayda iki kez ehliyet ruhsat kontrolü yapıldı
    birincisi zincirlikuyu zorlu avm ile iett durakları arasında, ikincisi boğaziçi köprüsü anadolu yakası girişinde ...
    daha çok yapılsın.
    ehliyetsiz kasksız plakasız kişiler ve motosikletler trafikten elensin.
    bursalıali bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kağıt toplayanlardaki sepetli motorlarıda toplarlarmı acep? Plakasız,farsız,sinyalsiz her an dağılacak gibi sağa sola esneyen güvenliği sıfır olan o motorara bişey diyecekler mi?
    manisada at arabasına bile el koydular
    http://www.manisakulishaber.com/asay...ik-h50772.html

Motosikleti
    cıks
    sanki hukuk varmış gibi yapıyorlar

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı noz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşlerim,onu bunu bilmem...Piyasadaki motorların en az yüzde 30 u çalıntı vede polis denetiminin yokluğundan dolayı rahatça geziniyor. Bana göre ehliyetsiz vede plakasız motorların tamamının toplanması lazım.Bu toplanan motorlarında bir sitede resimleri ile birlikte yayınlanması gerekir...Ayrıca hırsızlık suçunun cezasının kat be kat arttırılması gerekir. Devletin görevi can ve mal güvenliğini korumaktır.
    hayır, devletin görevi halkı soyup soğana çevirip sigortasız muayenesiz dolaşmaya mecbur bırakmaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)