Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motorum 180 km h den sonra

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada da Grom yarışları yapıyorlar. Bir arkadaşımın büyük Ducati SS'i, bir de Grom'u var. Çok seviyor Grom'u. Bi sürü de para harcadı o motora. Ama daha kimseden "Bu modifiyeli gromlar çoğu 500cc motorları elinize verirler haberiniz olsun." gibi acaip bir laf işitmedim daha...
    üstat yazdıklarımı anlamıyormusunuz?
    konudaki yazılanları okudunuzmu?
    millet goygoy peşinde bende olanları aktarıyorum.
    sen altında cbf 150 ile modifiyeli cgyi küçümsersen lafı yapıştırırım kusura bakmayın.
    ben çoğu 500cc motorları elinize verirler derken bu lafı durduk yere yazmadım üstteki mesajları okuyun sonra bana yazın.
    biraz okuyun damdan düşer gibi laf olsun diye yazmayın.
    millet altında ne kadar iyi motor varsa, insani kalitesi değeri o kadar yüksek sanıyor.
    adamın parası ona yetiyor alıyor.
    kimseyi küçümsemeyin altındaki motora göre.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    ... ta ki ilk viraja kadar. Ne yatar, ne döner, ne de durur.

Yerde ses hızını geçen araba yaptılar. Başka hiç bir şeye yaramıyor ama.

Anlaşılan yüksek hızda kendini paramparça etmeyecek tekerlekli bir nesneye jet motoru takınca bayağı hızlı gidiyor. Garibanlar paraşütle yavaşlatıyorlar aracı. Yüksek performanslı modifyeli Drift kullanan arkadaşlar çadırcıdan uygun fiyata böyle bir mekanizma düşünebilirler. Bremboyla nereye kadar?

Driftçi mi? Neden bir insan kendini sahip olduğu motosiklet üzerinden tanımlar? KTM kullanıyorum diye KTM'ci mi oldum şimdi? Valla hiç olmadım. Başka bir firma daha zevklisini veya daha hesaplısını ürettiğinde anında satar o markaya geçerim.
    Hasmet bey bizim gibi driftçileri sevmiyi forumda gördü drift 2. viteste 1290 ı tek tekerde geçiyor
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasmet bey bizim gibi driftçileri sevmiyi forumda gördü drift 2. viteste 1290 ı tek tekerde geçiyor
    Tahmin ediyorum, yolu ve mesafeyi driftçiler belirliyor...

Modifiye ve hobi konusu bambaşka bir dünya, o konuda kimseye laf yok. Sonuçta keyif de para da zaman da kişinin imkan ve zevkine bakar.

Konu modifiyeli CG' lerin 100km/h' e ne kadar zamanda çıktığı değil. Konu dönüp duruyor. Lütfen konu başlığına tekrar bakın, tepkilerin nedenini anlayacaksınız.

Motosikleti
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahmin ediyorum, yolu ve mesafeyi driftçiler belirliyor...

Modifiye ve hobi konusu bambaşka bir dünya, o konuda kimseye laf yok. Sonuçta keyif de para da zaman da kişinin imkan ve zevkine bakar.

Konu modifiyeli CG' lerin 100km/h' e ne kadar zamanda çıktığı değil. Konu dönüp duruyor. Lütfen konu başlığına tekrar bakın, tepkilerin nedenini anlayacaksınız.
    şaka yapıyordum
    MFTaşkıran bunu beğendi.
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    şaka yapıyordum
    Pardon

Motosikleti
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon
    sorun yok

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı atasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah razı olsun 15 milyarlık modifikasyonu bana 7.250 ye yaptı.
    Yine cok. Matbaa'dan yeni bi gosterge paneli duzenlemesi almak o kadar tutar mi ya? Bana gelseydiniz 500TL'ye 500km'yi gorurdunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstat yazdıklarımı anlamıyormusunuz?
    konudaki yazılanları okudunuzmu?
    millet goygoy peşinde bende olanları aktarıyorum.
    sen altında cbf 150 ile modifiyeli cgyi küçümsersen lafı yapıştırırım kusura bakmayın.
    ben çoğu 500cc motorları elinize verirler derken bu lafı durduk yere yazmadım üstteki mesajları okuyun sonra bana yazın.
    biraz okuyun damdan düşer gibi laf olsun diye yazmayın.
    millet altında ne kadar iyi motor varsa, insani kalitesi değeri o kadar yüksek sanıyor.
    adamın parası ona yetiyor alıyor.
    kimseyi küçümsemeyin altındaki motora göre.
    Tabii ki kimse kimseyi kucumsemesin. Acikcasi farketmedim ben sizin CG kucumseyen CBF150 kullanicilarina tepki olarak yadiginizi... Direk yazdiginiza icerigi uzerinden cevap yazdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:06 ----------

1290'i ben kullaniyosam mumkundur. Haftasonlari ful tulumlu 600cc'ler vizir vizir geciyor beni valla. Yol arada bi duzelmese hic sansim yok...
    MFTaşkıran bunu beğendi.

Motosikleti
    Yine cok. Matbaa'dan yeni bi gosterge paneli duzenlemesi almak o kadar tutar mi ya? Bana gelseydiniz 500TL'ye 500km'yi gorurdunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

Tabii ki kimse kimseyi kucumsemesin. Acikcasi farketmedim ben sizin CG kucumseyen CBF150 kullanicilarina tepki olarak yadiginizi... Direk yazdiginiza icerigi uzerinden cevap yazdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:06 ----------

1290'i ben kullaniyosam mumkundur. Haftasonlari ful tulumlu 600cc'ler vizir vizir geciyor beni valla. Yol arada bi duzelmese hic sansim yok...
    kategori farklı ondan ��

Motosikleti
    SD 1290R
    kategori farklı ondan ��
    Allah razı olsun. Aslına bakarsanız SDR çok iyi viraj alıyor ama ben o vatandaşlar kadar iyi alamıyorum. Ancak kategori farkının etkileri de var tabi. 600 SS kullanmak çok daha kolay o yollarda.

Motosikleti
    Allah razı olsun. Aslına bakarsanız SDR çok iyi viraj alıyor ama ben o vatandaşlar kadar iyi alamıyorum. Ancak kategori farkının etkileri de var tabi. 600 SS kullanmak çok daha kolay o yollarda.
    600 cc ss im hiç olmadı olursa sizinle görüşürüz ���� işin şakası bir yana sizi biraz merak ediyorum bu kişiliğin altındaki tipi��

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350

Motosikleti
    SD 1290R
    600 cc ss im hiç olmadı olursa sizinle görüşürüz ���� işin şakası bir yana sizi biraz merak ediyorum bu kişiliğin altındaki tipi��
    Muhtemelen hayal kirikligi olur Bildigin rastgele adamin biriyim. Az uzunum o kadar.

600cc SS cok spesifik bir isi cok iyi yapiyor, hatta 1000cc'den bile iyi. Ancak onun disinda alinip binilecek alet degil bence. Turkiye'deki pazar bilincli alicilardan olussa dogru duzgun satilacagina da ihtimal vermiyorum. Verecegi eziyet ne sesine, ne goruntusune deger. Gerci bana kalsa ne sesi ne de goruntusu guzel aslinda ama...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)