Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Öğrenciyim yardim ederseniz sevinirim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cbf
    Alıntı Burak35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 bin tlye bulur musun bilmiyorum fakat
    Kuba superlight 200 de düşünebilirsin.
    Kendisi ilk motorumdu.
    Hiç beni yolda bırakmadı.
    Selesi dolayısı ile oldukça da konforlu idi. 3 saat aralıksız kullanmışlığım vardı.
    Uzun yol düşündüğün için buna bak derim.
    Çünkü cbf de kullandım.
    Belli bir süre sonra ellerde ve popoda ağrı oluşuyor. Gidon nedeniyle.
    Kuba superlight sayfasına bak bir de istersen, ciddi problem yaşayan görmedim kullanıcıları arasında.
    Hayırlısı olsun şimdiden.
    Yok abim biliyorum o motoru benim butcemi bayagi asiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    cbf almıyorsan 2. el tvs apachelere bir bak temiz bulursan kaçırma parçası ucuz masrafı az benim ilk motorumda ve çok seviyordum zor ayrıldım kendisinden konfor yok yalnız 2 saat üstünde durdunmu popon uyuşur elin kolun uyuşur ama seversin ona rağmen

Motosikleti
    Honda cbf
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf almıyorsan 2. el tvs apachelere bir bak temiz bulursan kaçırma parçası ucuz masrafı az benim ilk motorumda ve çok seviyordum zor ayrıldım kendisinden konfor yok yalnız 2 saat üstünde durdunmu popon uyuşur elin kolun uyuşur ama seversin ona rağmen
    Saol abim aklimin bi kosesinde dursun arkadasin birine sorarim onda vardi bi surerim begenirsem neden olmasin

Motosikleti
    Pulsar NS 200
    forumda gezinirken konuyu gördüm, regal raptor dd 150e 2. el araştır derim. yakışıklı motor chopper tarzı

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Temiz bir cbf250 bulmaya çalış, olmadı cbf 150

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Mondial drift alabilirsin 162 cc modeli var ama ayırdığın bütçeyi biraz geçiyor sıfır fiyatı.
    Mondial vulture alabilirsin oda 162 cc ama buda biraz bütçeni geçiyor ama çok değil tabi sıfır olarak alırsan.

Ama ben senin yerinde olsam mondial 150 mash alırım.

Fiyat yazmam belki doğru olmaz ama mondial in sitesinde fiyatlar yazıyor oradan bakabilirsin.

Bende mondial mc roadracer 125 var şu an 6500 km ye yaklaştı. 6500 km ye kadar beni hiç yolda bırakmadı.
    6500 km ye kadar bana çıkarttığı masraf toplam 40 TL. Tabi bakımlar hariç onları masraftan saymıyorum.
    Uzun yola da gittim 300 küsür km gidiş 300 küsür km geliş yaptım daha başka uzun yolda yaptım bi sorun çıkarmadı ben memnunum motordan. Bildiğim kadarıyla drift ile aynı bloğa sahip ama tabi yanlış biliyor da olabilirim.

Motosikleti
    R25
    O fiyata alabileceğin en iyi motor Apache rtr 150 dir. Kesin ve net fakat sürekli yol yapacam diyorsun her 2 bin km de motor bakımları seni zorlar..

Motosikleti
    Honda cbf
    Alıntı Imzecc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumda gezinirken konuyu gördüm, regal raptor dd 150e 2. el araştır derim. yakışıklı motor chopper tarzı
    Tesekkurler arastiricam

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz bir cbf250 bulmaya çalış, olmadı cbf 150
    250 zorda 150 bulabilirim o fiyata

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyata alabileceğin en iyi motor Apache rtr 150 dir. Kesin ve net fakat sürekli yol yapacam diyorsun her 2 bin km de motor bakımları seni zorlar..
    Surekli yol yapacagim dogru

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:11 ----------

Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial drift alabilirsin 162 cc modeli var ama ayırdığın bütçeyi biraz geçiyor sıfır fiyatı.
    Mondial vulture alabilirsin oda 162 cc ama buda biraz bütçeni geçiyor ama çok değil tabi sıfır olarak alırsan.

Ama ben senin yerinde olsam mondial 150 mash alırım.

Fiyat yazmam belki doğru olmaz ama mondial in sitesinde fiyatlar yazıyor oradan bakabilirsin.

Bende mondial mc roadracer 125 var şu an 6500 km ye yaklaştı. 6500 km ye kadar beni hiç yolda bırakmadı.
    6500 km ye kadar bana çıkarttığı masraf toplam 40 TL. Tabi bakımlar hariç onları masraftan saymıyorum.
    Uzun yola da gittim 300 küsür km gidiş 300 küsür km geliş yaptım daha başka uzun yolda yaptım bi sorun çıkarmadı ben memnunum motordan. Bildiğim kadarıyla drift ile aynı bloğa sahip ama tabi yanlış biliyor da olabilirim.
    Valla tesekkurler bakicam bu motora 1 haftaya alicam zaten motorumu bunada bakicam begenirsem neden olmasin

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Al bir SYM Fiddle II bak keyfine, scooter olsun, hem kurye gibi görünmezsin, okula gidip geleceksin, bir vespa olmasa da güzel araç yinede...

Var baya sahibinden.com'da bir bak bakalım. Sorun çıkaran makinelerde değil öyle.

Motosikleti
    Honda cbf
    Alıntı sorgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al bir SYM Fiddle II bak keyfine, scooter olsun, hem kurye gibi görünmezsin, okula gidip geleceksin, bir vespa olmasa da güzel araç yinede...

Var baya sahibinden.com'da bir bak bakalım. Sorun çıkaran makinelerde değil öyle.
    Hmm tesekkurler guzel scooter fena bir tetcihde deil

Motosikleti
    Honda cbf
    Tavsiye veren butun abilerime arkadaslarima tesekkurler tvs apache 150 aldim isimi goruyor suanlik hepinize tesekkurler

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)