Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

PULSAR 200NS MOTOR BOĞULMASI-PERFORMANS KAYBI-STOP ETME-SORUNU-KORNA SORUNU- TİTREŞİM

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kalitede farkliliklar olabilir elbette ama genel anlamda parca fiyatlari muhtemelen cok daha pahalidir. tek parca ustunden karsilastirma yapmak dogru sonuc vermez cunku.
    Kesinlikle kaliteli değil üstelik parça fiyatları japonlarla yarışır seviyede ve parçanın bir ömrü dayanıklılığı yok şöyleki arka amortisör 2 kişi artı yükle 1100 km yol yaptım hiç birşey olmadı okadar kaldırıma çık in kasisten geç çukuru görme hızlı ve sert gir birşey olmasın düz yolda giderken amortisör patlasın olacak iş değil 450 lira amortisör sonra yakıt tüketimin artsın 1 depo ile 160 km zor git servis pompa arızalı olabilir desin 750 lira pompa aküsü ölsün ekran gelmesin kafadan sürekli ses gelsin arada keçeden su yağ karıştırsın bi keçe değiştirmek en ucuz 250 lira 3 cü senemiz hor kullanmam teker yapmam stopie yapmam her yeri dökülmeye başladı 2013 model süperboy eğitim motorumuz 5 senede o kadar aceminin altına girdi o kadar yerden yere düştü kaza vs acemilerin debriyaj yemesi dışında debriyaj değişimi dışında motoruna anahtar değmedi üstelik motor yazın o sıcağında hemen hemen hergün sabahtan akşama kadar parkurda 1 viteste çalıştı üzerindeki akü 5 yıllık ne şanzumanı bozuldu ne aküsü öldü nede başka bir arıza bilemedim valla parça pahalı ömrü kısa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle kaliteli değil üstelik parça fiyatları japonlarla yarışır seviyede ve parçanın bir ömrü dayanıklılığı yok şöyleki arka amortisör 2 kişi artı yükle 1100 km yol yaptım hiç birşey olmadı okadar kaldırıma çık in kasisten geç çukuru görme hızlı ve sert gir birşey olmasın düz yolda giderken amortisör patlasın olacak iş değil 450 lira amortisör sonra yakıt tüketimin artsın 1 depo ile 160 km zor git servis pompa arızalı olabilir desin 750 lira pompa aküsü ölsün ekran gelmesin kafadan sürekli ses gelsin arada keçeden su yağ karıştırsın bi keçe değiştirmek en ucuz 250 lira 3 cü senemiz hor kullanmam teker yapmam stopie yapmam her yeri dökülmeye başladı 2013 model süperboy eğitim motorumuz 5 senede o kadar aceminin altına girdi o kadar yerden yere düştü kaza vs acemilerin debriyaj yemesi dışında debriyaj değişimi dışında motoruna anahtar değmedi üstelik motor yazın o sıcağında hemen hemen hergün sabahtan akşama kadar parkurda 1 viteste çalıştı üzerindeki akü 5 yıllık ne şanzumanı bozuldu ne aküsü öldü nede başka bir arıza bilemedim valla parça pahalı ömrü kısa
    demek ki denk geldi mi kotusu denk geliyor. yoksa hic sorun olmadan da kullanan cok kullanici var.

Motosikleti
    demek ki denk geldi mi kotusu denk geliyor. yoksa hic sorun olmadan da kullanan cok kullanici var.
    Muhakkak fakat söylede birley var her 10 motordan muhtemel yarısında birşeyler oluyor bırak yarısını her 10 motordan 1 tanesinde bile kusur olsa bu binlere vurulunca hiçde azımsanacak bir rakam ortaya çıkmıyor burda amacım markayı yermek değil ama ekran sorunu senelerdir düzeltilemedi çalışma yapıyorlarmış elle tutulur birşey yok ayrıca çözüm bulununca bizlerin sorunu düzeltilmeyecek yeni modeller sorunsuz olacak büyük ihtimalle benim savunduğum şey parçanın japonlara yakın fiyatlı olması ama parçanın kaliteside belli uzun ömürlü olsa can feda bu aralar yoğunum yoğunluk bitsin takıcam 40 tl 3 bar şahin pompası yola devam

Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhakkak fakat söylede birley var her 10 motordan muhtemel yarısında birşeyler oluyor bırak yarısını her 10 motordan 1 tanesinde bile kusur olsa bu binlere vurulunca hiçde azımsanacak bir rakam ortaya çıkmıyor burda amacım markayı yermek değil ama ekran sorunu senelerdir düzeltilemedi çalışma yapıyorlarmış elle tutulur birşey yok ayrıca çözüm bulununca bizlerin sorunu düzeltilmeyecek yeni modeller sorunsuz olacak büyük ihtimalle benim savunduğum şey parçanın japonlara yakın fiyatlı olması ama parçanın kaliteside belli uzun ömürlü olsa can feda bu aralar yoğunum yoğunluk bitsin takıcam 40 tl 3 bar şahin pompası yola devam
    valla ekran resetlemesi konusunda gecen yil kisa dogru yapmaya baslamisti ve servise gittim, akuye takviye yaptilar ve satana kadar bir daha olmadi. yani aku guclu ise yapmiyor galiba. ekran resetlemesi cok onemli degil de daha onemli bir sey sorunluysa sikinti olur.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu hataların hiçbiri dominarda yok.Eski motorlarda tecrübe ettiklerini yeni motorlarda gideriyorlar.Ayzek haklı.
    2017 pulsar almıştım geçen sene haziran ayında.Kış gelenekadar hergün 100 km yol yaptım.Bu zaman zarfında 1 hafta motora binmediğim oldu.İlk çalıştırmada ekranı sıfırlandı.Ondan sonraki zamanlarda ekran hiç sıfırlamadı.Pompaları çok hassas yada kaliteli değil.

Dominarı ayda bir kulanıyorum.Ne ekran sıfırlama var nede aküde herhangi bir sorun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor fp olursa 200 ns zor satar zaten.Yalnız ısınınca vites geçişleri zorlaşırmı?100 km yol gittikten sonrada şıkır şıkır vitesleri geçermi?
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Dio
    fiyati iyi olursa guzel gorunuyor alet. kaydirmali debriyaj da varmis.
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    fiyati iyi olursa guzel gorunuyor alet. kaydirmali debriyaj da varmis.
    Aynen hocam motor gelsin parası hazır canlı

Edit:Aradım firmayı mayıs ayında kesin gelecekmiş.

Ayrıca karburatörlü ve enjeksiyonlu olmak üzere iki motor var.zaten ilgili sitede mevcut,enjeksiyonlu model gelecekmiş bosch enj.sistemi kullanılıyor.fiyat olarak herhangi bilgi vermediler.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen hocam motor gelsin parası hazır canlı

Edit:Aradım firmayı mayıs ayında kesin gelecekmiş.

Ayrıca karburatörlü ve enjeksiyonlu olmak üzere iki motor var.zaten ilgili sitede mevcut,enjeksiyonlu model gelecekmiş bosch enj.sistemi kullanılıyor.fiyat olarak herhangi bilgi vermediler.
    Güzel duruyor.Ben beğendim.Fiyatı ne olur acaba?

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel duruyor.Ben beğendim.Fiyatı ne olur acaba?
    ns200--hunk200 ile rekabet edecektir hatta ns200 ile ciddi rekabet olabilir.

Ben max 11.900-12.900 bandı diyorum tabi mayıs ayında ne değişir bilemem.

ARTILAR:

Kaydırmalı deb.
    bosch enj.
    Çift kanal abs

Ulen dur fiyatı az yazayımda görürler vs. 10.900

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

ulen essahtan güzel duruyor

mavellen, Norton772, RoofRoof ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Pulsar suanda turkiyeye damgasini vurdu kim ne derse desin. Istedigin zaman satilabiliyor. Ispatladi kendini. Tvs veya hero bu kadar kolay elden cikmaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    ns200--hunk200 ile rekabet edecektir hatta ns200 ile ciddi rekabet olabilir.

Ben max 11.900-12.900 bandı diyorum tabi mayıs ayında ne değişir bilemem.

ARTILAR:

Kaydırmalı deb.
    bosch enj.
    Çift kanal abs

Ulen dur fiyatı az yazayımda görürler vs. 10.900

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

ulen essahtan güzel duruyor

https://i.hizliresim.com/vjA28A.jpg
    Bu fiyata gelsin pulsar 200ns satışları ciddi oranda düşer

200ns de arkada abs yokken bu tvs apache 200 de arkadada abs var

Motosikleti
    Bajaj elini çabuk tuttu zamanında piyasadaki boşluğu doldurdu ve bu satışlar tatlı şımarıklıklar halinde zamlara döndü ama şimdi öyle değil diğer markalarda pastadan dilim istiyor hero 200 150 sine göre baya iyi görünüyor 150 de balansör yoktu ve titreşim vs kötüydü şimdikinde çift balansör falan fiyat makul olursa bakaj ı ciddi oranda etkiler tvs de güzel ama fiyatı orta şekerli tutacağını düşünüyorum bence bu sene hero müşteriye oynayacak bu arada heronun yedek parçaları hala makul fiyatta ne hikmetse o vergilerden bilmemnelerden pek etkilenmemiş

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)