Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Emniyet Şeridi Cezaları Başladı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yukarıdaki fotoğrafta arabaların arasında bulunun hayvan kadar boşluklardan motorla gayet güzel geçilebiliyor. Buna rağmen motorcu arkadaşlar sırf alışkanlıklarını değiştiremediklerinden, sağ şeridin dibindeki 50 cm boşluğu zorlamaya devam ediyorlar. 13 senedir motor sürerim, her zaman her yerde o arayı kullandım. Tamam, oradan giderken temkinli sürüş yapmanız gerekiyor ama yine de araçlardan çok daha hızlı ve takılmadan yol alabiliyorsunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Şu ceza haberlerini görünce köyümden çıkıp 15 senedir yaşadığım İstanbul'a gitmeye korkar oldum, içimden bi ses diyor çıkar egzozu rahat et kurtul, diğer ses bu zevki nasıl bırakıcaksın ya çekişin düşerse diyo(egzozumun sesi çok değil)

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıdaki fotoğrafta arabaların arasında bulunun hayvan kadar boşluklardan motorla gayet güzel geçilebiliyor. Buna rağmen motorcu arkadaşlar sırf alışkanlıklarını değiştiremediklerinden, sağ şeridin dibindeki 50 cm boşluğu zorlamaya devam ediyorlar. 13 senedir motor sürerim, her zaman her yerde o arayı kullandım. Tamam, oradan giderken temkinli sürüş yapmanız gerekiyor ama yine de araçlardan çok daha hızlı ve takılmadan yol alabiliyorsunuz
    O aralarda risk 2 kat fazla çünkü, sağ veya solundan geçtiğiniz araçlardan herhangi biri herhangi bir sebeple direksiyonu az da olsa kırarsa arada ezilirsiniz akan trafik olduğu için büyük ihtimal başka bir aracın üstüne veya altına düşersiniz. O yüzden emniyet şeridinde en azından potansiyel tehlike daha az olduğu için kullanıyoruz. O aradan geçmenizin 0 geçtiğiniz araç sürücülerinde bırakacağı küfür etkisi de cabası. Ben o ara çok geniş olmadığı sürece girmem gerekirse durur beklerim araçlarla beraber ama o riski alanları görüyorum hep, herkesin kendi bileceği iş.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir'de şerit değiştirme kurallarına daha çok riayet ettiklerini bu paragrafınızdan anlayabiliyor ve sizi İstanbul yol ayrım bölgelerine davet ediyorum(z).
    polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)