Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kış geldi ama ikinci eller hala balon ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teklif yapalım da satmazsın :D
    9 mu 10 mu ? bakımını yeni yaptırdım şuanda satmak gibi bir düşüncem yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Sıkıntı şu insanlar zamanında aldıkları motoru sattıklarında kendi motorlarına yakın bir motor alamıyorlar. Fiyatlar çok arttı 20 bin liranın altında motor kalmadı. Aldığın fiyata satsa bile zarar ediyor millet çünkü o zaman verdikleri x lira şimdi 2x liraya denk geliyor. Millet de düşürmek istemiyor fiyatları. Gelişmiş ülke olmak adına motosikletleri teşvik etmemiz gerekirken (trafik sorunu, emisyonun az olması vs.) bizim devletimiz vergileri daha da artırıyor. Yerli bir şirketin büyük bir üreticiyle üretim anlamında ortaklığa gidip Türkiyede yerli motosiklet üretiminin desteklenmesi gelecek için mantıklı bir yatırım olacaktır ama şu an ciddi anlamda böyle bir adım da yok. Dünyada genç nüfus oranının en yüksek olduğu ülkelerdeniz çok büyük pazar potansiyelimiz varken her adım negatif olarak atılıyor ne yazık ki.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı reclusive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 mu 10 mu ? bakımını yeni yaptırdım şuanda satmak gibi bir düşüncem yok
    9 bine alırım Mübarek sende satılmıyor diyorsun alıcı çıkıyorum mal kıymete biniyor yeni bakım yaptırdım oldu bak şimdi,

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Aslında ölücü tayfasından da kaynaklı fiyatlar.

Resmen adamı çığrından çıkarmak için uğraşıyorlar.
    2007 model kazasız çantalı vs hiç bir masrafı olmayan(bakım dahil) cbf600 üme öyle saçma fiyatlar verdiler ki ilanı kaldırdım. Vfr800 almaktandavaz geçtim hali ile

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2007 model kazasız çantalı vs hiç bir masrafı olmayan(bakım dahil) cbf600 üme öyle saçma fiyatlar verdiler ki ilanı kaldırdım. Vfr800 almaktandavaz geçtim hali ile

birde takascılar var cbf 150 veriyor 4-5 yasında üzerine 2-3bin veriyolar

Motosikleti
    Superlight 200 - CBR 250R
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Normal fiyatta olan ilan yok hocam illaki insanlar ölücülük yapma peşinde olacak. Siz ilan koyarken bunlar ölücülük yapar 2 fazlasına koyayım diye mi ayarlıyorsunuz ? Geçen sene vs bu sene cbf 600 fiyatları arasında da uçurum var sözüm meclisten dışarı ama ölücülük olduğu kadar gerçekten şişirilmiş fiyatlar var.

Alıntı emrekaratag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal fiyatta olan ilan yok hocam illaki insanlar ölücülük yapma peşinde olacak. Siz ilan koyarken bunlar ölücülük yapar 2 fazlasına koyayım diye mi ayarlıyorsunuz ? Geçen sene vs bu sene cbf 600 fiyatları arasında da uçurum var sözüm meclisten dışarı ama ölücülük olduğu kadar gerçekten şişirilmiş fiyatlar var.
    Geçen sene ile bu sene arasında CBF 600 ler arasında pek fark yok. Nadir fiyatı henüz artmayan model bence.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı emrekaratag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok öyle bir fahiş fiyatta çekmedim. Ki henüz 2 ay filan geçti üzerinden.

18 bin tl yazmıştım hatta yanlış hatırlamıyorsam.3 lü kappa çanta seti leovince titanyum egzoz, orjinal egzoz , tur camı yeni lastikler vs.

Hani gözüm gibi de bakarım Almadan önce 4 yere göstermiştim. Honda servisi dahil. Çok sağlıklı deyip salça olanı da olmuştu
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ilanların büyük çoğunluğu satılmayacak kadar yüksek fiyatta, güzelce eleyip gerçekten değerinde fiyat yazılan ilanlar incelenebilir. diğerleri çöp.
    YBRMANİA bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Bi fırsatçılar var birde iyi malı olanlar. Bakımlı extralı motora iyi fiyat istersin anlarımda , canını çıkardığı motora aynı parayı isteyende var..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Mezar fiyata nmax alirim oylr 2015 de 10 bine almis adamin motorunu 12 felan vermem 8-9 arasi nmax alirim

Motosikleti
    Hyosung GV650
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...muz-dusuk.html

dostum cbr250 10 lira istemiş normal bir fiyat artık. cbr125'in sıfırı 14.500 tl.

Motosikleti
    R25
    Rs 200 al f/p motoru baska alabilecegin bisey yok

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    sonumuz hayrolsun, %10 kişinin maddi durumu el veriyorsa fiyata takılmıyor.zaten yükses mebla motorlarda satış çok çok az.

bir motor var ilanda,sıfırı kendi model yılında 45000 civarıydı.motor 1000 kmde bile değil.70000 fiyat koymuş bu ne ola ki?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)