Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

2018'de Yağmur Gibi Zam Yağacak ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu insanlar 1500-2000 lira ile nasıl geçiniyorlar ?
    Ulen hadi a-101 ve bim sayesinde hala hayattasınız.Hiç mi ben neden bu şartlar da yaşıyorum , kimin yüzünden , nasıl bu hale geldim diye düşünmüyor musunuz ?
    Bence yeni bir kanun tasarısı ile 5000 TL altı gelire sahip olan ailelerin çocuk yapmaları yasaklanmalı.
    Katılmıyorum. Esas son 5 sene içerisinde, zaten yüksek olan servetini 10'a katlayanların çocuk yapmaları yasaklanmalı. Esas pahalıya patlayan onlar. Herşey daha iyi bir gelecek için

Not. Şaka. Artık açık açık yazıyorum. Sonra ciddi anlayan oluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Koyan var koymayan var kardeşim. Ben 100 kazanıp 1 kazanmış gibi gösterip gelir vergisinden yırtıyorum. E giderlerimi de şirket adına gösterip yine vergi vermiyorum. Zaten tavrım da oyum da iktidarda kim varsa ondan yana. Denetleyen olursa ona da sus payını veririm, beyin bedava. Sigortalı çalışanlar düşünsün zamları benim kafam rahat

Dipnot: Şaka lan şaka ben de sigortalı maaşlı çalışan enayi bir kardeşinizim.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koyan var koymayan var kardeşim. Ben 100 kazanıp 1 kazanmış gibi gösterip gelir vergisinden yırtıyorum. E giderlerimi de şirket adına gösterip yine vergi vermiyorum. Zaten tavrım da oyum da iktidarda kim varsa ondan yana. Denetleyen olursa ona da sus payını veririm, beyin bedava. Sigortalı çalışanlar düşünsün zamları benim kafam rahat

Dipnot: Şaka lan şaka ben de sigortalı maaşlı çalışan enayi bir kardeşinizim.
    sen ne diyorsun birader diye sağlı sollu girişecektim ki son satırı okudum. nasıl gerilmişsek artık bu ülkede..
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Motosikleti
    sym wolf250
    Bize zam vergi işler mi yakıtı hep 50 liralık alırız, aracın sıfırını alacağımız paraya vergiler yüzünden ancak on yaşındakini alırız sonra o vergiler bize Zimbabve den hallice yollar, bol vergili köpü otoban ücretleri, bol vergili pis sular, bol vergili fahiş fiyatlı elektrik olarak geri döner. Bunlara verdiğimiz vergilerle de bolca vergi vereceğimiz başka başka hizmetler alırız. ne şanslıyız ya

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Bence bu ülkede asgari ücret cok fazla. 990 tl düşsün. Bu milkete bu para fazla. Yeminle fazla. ZAM lar insallah arkasi kesilmez. IĶI PARÇA aksam evde et yiyen toplum seviniyor artik et yedik diye. Amerikada asgari ucret 1500 dolar. Araç deposu 27 dolara fuul yapiyosun. Vatan millet sakarya sağda düşman solda düşman hedef şu yil bu yil...Siz inaniyormusunuz bu toplumun ekonomik olarak duzelicegine 😂😂😂 . Uyumaya devammmm. Bu ülkeninde batmamasinin sebebi Çok agir vergiler dünyanin hiç bir yerinde böyle bir ağirr vergi yookkk.Buyrun arastirin.. Tek nefes alma vergisi yok oda gelir insalllh.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Ahaber'de seyrettim şimdi 1970'lerdeki elektrik kesintilerinden bahsediyordu yine halimize şükür :D
    Adamlar haber kanalı değil polyanna.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)