Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

RS 200 Gundeme gelmeyen sorunlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam kendi çapında motorun artı eksilerini söylemiş. Fanboylarda adamı taşlıyor. Sen cebinden para harcayıp o motoru alınca dünyanın en iyi motosikleti olmuyor o. Kargaya yavrusu kuzgun gözükse de arada birileri çıkıp eleştiri yapabilir. Neden zorunuza gidiyor motorunuzun eleştirilmesi ?

Madem bu adam haksız yere motoru yeriyor, kaç taneniz çıkıp ta eleştiri odaklı inceleme yapıp buraya aktardı ?
    Tebrik ederim abi beni bi sen anladin, sanki ayni motoru ben kullanmiyorumda, bajaji karaliyorum gibi savunmaya gectiler. Herhangi bir motor ile kiyaslama yapmadim konuyu acarken sadece yeni alacak olan arkadaslar motorun iyi ve kotu yonlerini bilsin istedim cunku ben alirken bu sorunlari dile getireni gormemistim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirdir bilader birden savunmaya gecip ataga kalkmissin lastikler alt segment her motorda kotu bunu biliyoruz zatende, yazayim dedim ben honda ile felan kiyaslamadim motoru. F/P urunu oldugynuda ayrica belirttim konuyu acmamdaki asil amacimda daha once kimsenin dile getirmedigi veya benim goremedigim sorunlari insanlarin bilmesi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

15 yil ile 1 yil arasinda cok fark var dimi ama..
    Hayırdır felan esas sana hayırdır? Ben de kendi fikrimi belirttim burda kendi gördüğüm +/- yönünü aktardım. - Olarak belirttiğin bazı maddeler ise güldürdü.

Sorun diye tanımladığın bazı şeyler sorun felan değil. - olarak belirttiğin bazı yerleri sanki sadece rs 200 e özelmiş gibi belirtmişsin
    Farlar sabit ne demek? RC de, CBR da hareketli mi acaba ben mi yanlış biliyorum. Motor kitleme sorunu vallahi o 2-3 arkadaş motosikleti motosiklet olarak değil de eşşek gibi kullandıysalar kitlemiş olabilir çünkü kullanıcı başlığında böyle birşey görmedim.

Motosikleti
    R25
    Gulduren ney soylede bizde gulelim. Kullanici basliginda goremezsin cunku yazmadiklarini zaten belirttim iyi okuyun yaziyi, rs istanbul whatsap grubumuz var orada belirtmisti arkadaslar motor kitleme olayini kulaktan dolma bilgi degildir. Far konusuna gelince cbr ve rc kullanmadim ve far konusunu belirtirken şahsi fikrim oldugunu soyledim kisiye gore deisebilir dedim.

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Gulduren ney soylede bizde gulelim. Kullanici basliginda goremezsin cunku yazmadiklarini zaten belirttim iyi okuyun yaziyi, rs istanbul whatsap grubumuz var orada belirtmisti arkadaslar motor kitleme olayini kulaktan dolma bilgi degildir. Far konusuna gelince cbr ve rc kullanmadim ve far konusunu belirtirken şahsi fikrim oldugunu soyledim kisiye gore deisebilir dedim.
    Valla benim de tanıdığım var 200ns kitlemiş, sahibini az çok tanıyınca niye kitlediğini de tahmin edebiliyorum. Bu tarz motorlarda hemen hemen tüm markalarda aynı olan dezavantajları sanki pulsara has bir durummuş gibi belirtmen beni savunmaya itti. Artçı tutacağı doğru düzgün kavranmıyor evet ama acaba r25 in artçı tutamacağı var mı diye de bir sormak lazım. Yani bunlar bu tarz motosiklerde normal olan şeyler. Bu tip motorlara binilecekse öyle ahım şahım konfor aranmamalı (benim fikrim).

Motosikleti
    R25
    Alıntı akindir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla benim de tanıdığım var 200ns kitlemiş, sahibini az çok tanıyınca niye kitlediğini de tahmin edebiliyorum. Bu tarz motorlarda hemen hemen tüm markalarda aynı olan dezavantajları sanki pulsara has bir durummuş gibi belirtmen beni savunmaya itti. Artçı tutacağı doğru düzgün kavranmıyor evet ama acaba r25 in artçı tutamacağı var mı diye de bir sormak lazım. Yani bunlar bu tarz motosiklerde normal olan şeyler. Bu tip motorlara binilecekse öyle ahım şahım konfor aranmamalı (benim fikrim).
    Ben kullandigim rs 200 motorun eksi ve artilarini yazmak istedim ve yeni alacak olan arkadaslar bilgilensin istedim. Forumda kitlenen pulsar diye konu gormedim, artci tutacagini dezavantaj olarak yazani gormedim baska motorlar ile kiyaslamak icin yazmadim bem bunlari kendimde yasadigim sorunlar ve wtsp grubumuzda konusulan sorunlari dile getirdim. Kullamima bagli olarakta olabilir fakat bence kalite ile alakali bi durum gibi geliyor, cunku en basiti kullandigim apache dan ornek vereyim bir tane kitleyen motorunu ne duydym nede gordum, kurye bi arkadas vardi motora iskence ediyordu yinede bisey olamisti. Pulsarcilik yapmaya gerek yok gercekler ne ise onu yazalim. R25 e binmedim binsem onuda yazarim..

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Ben kullandigim rs 200 motorun eksi ve artilarini yazmak istedim ve yeni alacak olan arkadaslar bilgilensin istedim. Forumda kitlenen pulsar diye konu gormedim, artci tutacagini dezavantaj olarak yazani gormedim baska motorlar ile kiyaslamak icin yazmadim bem bunlari kendimde yasadigim sorunlar ve wtsp grubumuzda konusulan sorunlari dile getirdim. Kullamima bagli olarakta olabilir fakat bence kalite ile alakali bi durum gibi geliyor, cunku en basiti kullandigim apache dan ornek vereyim bir tane kitleyen motorunu ne duydym nede gordum, kurye bi arkadas vardi motora iskence ediyordu yinede bisey olamisti. Pulsarcilik yapmaya gerek yok gercekler ne ise onu yazalim. R25 e binmedim binsem onuda yazarim..
    İlk defa ss biniyorum deseydin daha anlaşılır olurdu.Çünkü bahsettiğin eksiler hemen hemen orta segment tüm ss’lerde geçerli eksiler.Ama sen direk yerer gibi konuştuğun için millet tepki gösterdi.

Haklılarda...Ne demek farlar gidona bağlı değil,bu bir eksi diyebiliyorsun

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    2016 ns 200 aldım bende iki hafta oldu sanırım. Motorun grenajları o kadar kötü değil ama bazı yerlerde boya akması var. Amortisörler sert değil o kadar kaliteli lastik takarsan farkı anlarsın benim ns te takır takır ama sıkıntı lastikten.gösterge bendede gelmiyor. 9 amper akü taktım yine gelmiyor sorun aküden değil. Motorun gidişi olsun yedek parça fiyatları olsun çekişi olsun insana diğer her şeyi unutturuyor. Ön fren balatası orjinali 36 lira mesela. Yağ filtresi 17 kusur lira vs vs gibi

Motosikleti
    R25
    Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 ns 200 aldım bende iki hafta oldu sanırım. Motorun grenajları o kadar kötü değil ama bazı yerlerde boya akması var. Amortisörler sert değil o kadar kaliteli lastik takarsan farkı anlarsın benim ns te takır takır ama sıkıntı lastikten.gösterge bendede gelmiyor. 9 amper akü taktım yine gelmiyor sorun aküden değil. Motorun gidişi olsun yedek parça fiyatları olsun çekişi olsun insana diğer her şeyi unutturuyor. Ön fren balatası orjinali 36 lira mesela. Yağ filtresi 17 kusur lira vs vs gibi
    Parca konusuna bisey diyemem fakat bakim konusunda yaniliyorsunuz ilk bakimi 700 km de yaptirdim 120 lira verdim hondaya sordum 105 tl dedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk defa ss biniyorum deseydin daha anlaşılır olurdu.Çünkü bahsettiğin eksiler hemen hemen orta segment tüm ss’lerde geçerli eksiler.Ama sen direk yerer gibi konuştuğun için millet tepki gösterdi.

Haklılarda...Ne demek farlar gidona bağlı değil,bu bir eksi diyebiliyorsun
    Kusura bakma ama kimse hakli deil cunku motorda ne gorduysem onu yazdim, atip tuttugum bisey varsa hakli olabilirsiniz. Soylediklerim iyi veya kotu motorda varmi var. Daha oncede apache ile ilgili konu acmistim yine fanboylar dolmustu simdide pulsarcilar doldu. Benim haksiz olabilmem icin bana diyinki, şu yazdigin yalan oyle bisey yok diyin anlarim..

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Parca konusuna bisey diyemem fakat bakim konusunda yaniliyorsunuz ilk bakimi 700 km de yaptirdim 120 lira verdim hondaya sordum 105 tl dedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

Kusura bakma ama kimse hakli deil cunku motorda ne gorduysem onu yazdim, atip tuttugum bisey varsa hakli olabilirsiniz. Soylediklerim iyi veya kotu motorda varmi var. Daha oncede apache ile ilgili konu acmistim yine fanboylar dolmustu simdide pulsarcilar doldu. Benim haksiz olabilmem icin bana diyinki, şu yazdigin yalan oyle bisey yok diyin anlarim..
    Ben kendim yapıyorum bakımı. Servise gitmedim o yüzden bir şey diyemem.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs

Farlar gidona bağlı olmaz ss’lerde o yüzden bu söylediğin saçma

Diablo rosso 2 ile gelen orta segment düşük cc uygun motor var mı? Bu da saçma

Motor düşerse grenaj kırılır ya da yamulur demişsin.Düşünce kırılmayan grenaj varsa bilelim.Bu da hem komik hem saçma olmuş.

Yok bilmem kimde motor kitlemiş?? Kim?

Eleştirecekseniz biraz mantıklı şeylerle yapın.Neyse yine anlamayacan ya boşver

Motosikleti
    R25
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farlar gidona bağlı olmaz ss’lerde o yüzden bu söylediğin saçma

Diablo rosso 2 ile gelen orta segment düşük cc uygun motor var mı? Bu da saçma

Motor düşerse grenaj kırılır ya da yamulur demişsin.Düşünce kırılmayan grenaj varsa bilelim.Bu da hem komik hem saçma olmuş.

Yok bilmem kimde motor kitlemiş?? Kim?

Eleştirecekseniz biraz mantıklı şeylerle yapın.Neyse yine anlamayacan ya boşver
    Bos konusmayin lastikler kotumu kotu, segment kiyaslamasi yapmadim sadece kotu oldugunu belirttim.

Grenajin kalitesi her motorda farklidir ornek telefondan veriyim bir markali telefon ayni sekilde yere duser kirilir diger markalinin kalitesi farklidir bisey olmaz.

Far olayi sadece sahsi fikrimi belirttim

Motor kitleyen arkadaslari bulurum eger adam gibi ozur diliyeceksen

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Arkadaşlar boşuna yazıyorsunuz. Tvs01 kendine aksi yönde bişey diyene sert bi dille cevap veriyor. Ne uğraşıyorsunuz tamam deyin geçin. Ben de başta yazmıştım ama şu saldırganlığı görünce ilave hiçbir şey yazmadım. Yazacağım son şey de budur. Adam komik şekilde saldırıyor yaa :D hayırdır bilader falan. Birader ayrıca o :D
    YasinC bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar boşuna yazıyorsunuz. Tvs01 kendine aksi yönde bişey diyene sert bi dille cevap veriyor. Ne uğraşıyorsunuz tamam deyin geçin. Ben de başta yazmıştım ama şu saldırganlığı görünce ilave hiçbir şey yazmadım. Yazacağım son şey de budur. Adam komik şekilde saldırıyor yaa :D hayırdır bilader falan. Birader ayrıca o :D
    Fanboylugu birakipta adam gini yorum yapana kimsenin biset dedigi yok ayrica tdk senden ogrenecek değilim. Lastik kotu oldugu icin kotu yazdim adam orta segment hicbir lastik iyi degil, diablo rosso 2 ile gelen lastikmi varmis vs diyor ne dememi bekliyorsun ? Kotu olan lastige iyimi demem gerekiyordu.
    enescanatar bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Senin yaptığın eleştiri şey gibi, motor çalışırken benzin tüketiyor. Lastiğe çivi girince lastik patlıyor gibi gibi.
    enescanatar ve sturan2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    R25
    Alıntı akindir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin yaptığın eleştiri şey gibi, motor çalışırken benzin tüketiyor. Lastiğe çivi girince lastik patlıyor gibi gibi.
    Tamam nasil elestirmek gerekiyormus soyleyin bende ogreneyim ? Lastik iyimi ?
    artci tutacagi rahatmi ? Yalanmi soyluyorum ben simdi. Iyi yonlerini yazinca kimseden ses cikmiyor elestirincemi kabahatli oluyoruz yani, neyse onu yazdim aksini iddia eden var ise gelsin ispatlasin. Motor kitleme olayina gelince grupta 3 kisi yazmisti ve telefonumu sifirladigim icin gecmisi goremiyorum fakat yinede yazdim motoru kitleyen arkadaslar kimlerdi diye, geri donus olursa bende buraya yazacagim. Hatta arkadasin birisi ekrem ata ile isi cozebilmisti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Buyrun bu ankara yolunda 125 ile giderken motoru kitlemis rs lerden birisi, lastik izleri ve motosiklet, gruptan yazdilar.

Sercan_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r--13
    Neeee dostum delimisin ???? Bu forumda bacaca lafmı ettin ? Ya hint mafyasının gazabını bilmiyorsun ya da lanet olası bir federalsin.
    Angrypower, zekeriyaimam ve _chaotic_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Sercan_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neeee dostum delimisin ???? Bu forumda bacaca lafmı ettin ? Ya hint mafyasının gazabını bilmiyorsun ya da lanet olası bir federalsin.
    Vallahi abi konuyu acmaz olaydim o kadar bos konusan var ki sıkıldım. Sadece motorun arti ve eksilerini insanlar bilsin diye kendimce yorumladim adamlar utanmasa yalanci cikaracaklar beni.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Vallahi abi konuyu acmaz olaydim o kadar bos konusan var ki sıkıldım. Sadece motorun arti ve eksilerini insanlar bilsin diye kendimce yorumladim adamlar utanmasa yalanci cikaracaklar beni.
    Konunun başlığı nedir? "RS200 gündeme gelmeyen sorunlar". Yok kendimce artı eksilerini yazdım bilmem ne deme bence. Kendinle çelişiyorsun. Yazmayacaktım ama insan dayanamıyor böyle dengesiz konuşanı görünce

Motosikleti
    MT-07
    Benim gördüğüm 2tane hatalı eleştirin olmuş.

1- Racing modellerin kafaları sabittir ki oradan sürekli laf söylemişler fütursuzca.
    2- Artçı tutacağı bence güzel olmuş RS200 lerde lakin racing motorlarda zaten artçı tutacağı pek önemli değildir. Zira oturmasını bilmiyorsa bana göre artçı binmesin racing motorun arkasına

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Yok abi anlık tüketime bakıp R25 10 litre yakıyor diyen tayfaya objektiflik nedir anlatamazsın.En iyi onların malı.
    Angrypower bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)