Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sahte Dainese ürünlerine dikkat kazıklanmayın

Motovento
    REKLAM ALANI

Çinde etiketinden tutun düğmesindeki dainese yazılarına kadar birebir yapılmış sahte dainese montlara dikkat. Bunları 350TL ye oradan alıp 700-800 TL'ye orjinal diye satmaya çalışacak bir sürü uyanık çıkacaktır:

https://www.youtube.com/watch?v=LabGnqkd7KQ

https://www.youtube.com/watch?v=LabGnqkd7KQ" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videoyu çeken arkadaş mal bulmuş mağribi gibi davranıyor ama geçen seneki motosiklet fuarında bile ulu orta çakma dainese satılıyordu, düşünün ülkenin en büyük ve neredeyse tek motosiklet fuarı ve Messe Frankfurt tarafından organize ediliyor Gerisini konuşmaya gerek yok.
    http://www.hitmotor.net/index.php?ro...&product_id=50
    Bu linkteki mont 320 tl mi neydi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hocam "Dainese" demişsin ama bu bildiğin "Prohel Colombia"
    RoofRoof, pea, mockingbird ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam "Dainese" demişsin ama bu bildiğin "Prohel Colombia"
    Eğer ki "prohel colombia" markalı monta dainese yazılmış satılmış diyorsanız öyle bir şey sözkonusu değil, dainese'in akif olarak satışta olan ürünüdür:

http://www.rapi.com.tr/Dainese-Super...iABEgLfh_D_BwE

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Etiketinde "Made in Armenia" yazıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Prohel colombia'nın tasarımı zaten Dainese Super Speed ' den alıntı...

Bu dediğiniz yıllardır var hocam. Girin sahibinden.com'a bakın. Motosiklet aksesuarlarinda çinden çakma dainese, revit va ürünleri getirip satıyorlar. Özellikle eldiven ve sırtlık.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Videoda ki dainese ceketi almistim cakma oldugunu bilerek 400 ₺ ye.Birkac ay sonra sattim fena degildi

valla aynı montun orjinalini kullanıyorum. Adamlar baya iyi yapmışlar çakmasını takdir ettim İç korumalıklarına kadar yapmışlar. Erinmesem montu çıkarıp karşılaştıracaktım valla

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Peki nerden anlayacağız okadar iyi taklit ettilerse ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    tekstil cekete 1500 tl isteyen daynıs düşünsün bunu böyle fiyatmı olur yurt dışının 2 katı fiyatı

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekstil cekete 1500 tl isteyen daynıs düşünsün bunu böyle fiyatmı olur yurt dışının 2 katı fiyatı
    Dainese napsin her şey 2 katı fiyatına bu tamamen bir ekonomi ve vergi ile alakalı

carter17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben çinden 350TL'ye aldığım çakmasını kullanıyorum, memnunum. Bana güvende veriyor açıkcası, en azından benim motosikletimin sınırları için (YBR125)

Motosikleti
    Hayabusa
    dainese revit vs kaliteli ürünleri getiren belli başlı distribütör firmalar var. mesela istanbulda özen motor ankarada ulusan. bunlardan alıcan. gerisi fasa fiso yani 3 kuruş için evdeki bulgurdan olmaya gerek yok.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sahtesini alanlar mı daha çok kazıklanıyor yoksa gerçeğini alanlar mı orası tartışılır. Bu söylediğim şey Avrupa'da yaşayanlar için geçerli değil.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    dainese aliexpress de gecen denk geldi isim kısmını kapatmışlar 100 dolar gibi bi ücrete satıyorlardı. alasım geldi ne yalan söyleyeyim

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dainese aliexpress de gecen denk geldi isim kısmını kapatmışlar 100 dolar gibi bi ücrete satıyorlardı. alasım geldi ne yalan söyleyeyim
    Birkaçgün sonra ekliyorlar gene.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

Alıntı blackshadow7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dainese revit vs kaliteli ürünleri getiren belli başlı distribütör firmalar var. mesela istanbulda özen motor ankarada ulusan. bunlardan alıcan. gerisi fasa fiso yani 3 kuruş için evdeki bulgurdan olmaya gerek yok.
    3 kuruş ? (1500TL), çakması da 350 TL 4 Katı. Yani bide Türkiyedeki aynı fiyattaki Montlara bakarsak daha iyi olduğu ap açık ortada (şimdi bahaneler başlar yok sertifikası yok en dandik Monta bile veriyorlar, yok bu sürtünmeyle nasıl koruyacağı belli değil sanki Türkiyedeki 350TL fiyatta olan montlar sürtününce bişey olmuyacak ve şunu unutmamak gerekir ki montlar Türkiyede üretilmiyor KDV+GÜMRÜK+SATICI fiyatı derken 350TL satılıyor kim bilir ne kadara yapılıyor, Çinlilerde 100TL yapıyorsa işçilik almıyor biraz üstüne kar koyuyor 150TL örnek (ama Türkiyede 100TL ise 500TL satılıyor) ve ekstradan tabi bu montları alacaklar maks 150-200cc motora sahip olanlardır onların üstüde bi zahmet Replika mont almasın.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı DesAres adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaçgün sonra ekliyorlar gene.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

3 kuruş ? (1500TL), çakması da 350 TL 4 Katı. Yani bide Türkiyedeki aynı fiyattaki Montlara bakarsak daha iyi olduğu ap açık ortada (şimdi bahaneler başlar yok sertifikası yok en dandik Monta bile veriyorlar, yok bu sürtünmeyle nasıl koruyacağı belli değil sanki Türkiyedeki 350TL fiyatta olan montlar sürtününce bişey olmuyacak ve şunu unutmamak gerekir ki montlar Türkiyede üretilmiyor KDV+GÜMRÜK+SATICI fiyatı derken 350TL satılıyor kim bilir ne kadara yapılıyor, Çinlilerde 100TL yapıyorsa işçilik almıyor biraz üstüne kar koyuyor 150TL örnek (ama Türkiyede 100TL ise 500TL satılıyor) ve ekstradan tabi bu montları alacaklar maks 150-200cc motora sahip olanlardır onların üstüde bi zahmet Replika mont almasın.

Şöyle örnek veriyim; altta 600rr üstte LS2 kask, altta Mondial 100cc üstte ikinci el 80tllik kask(bizim kapıcı metin abi), altta Timberland bot normal kot yapılan hız 150km. Bende inazuma üstümdeki koruma toplam 8bin TL.
    Yani naked inazuma + koruma alana kadar alırdım bi full faired 600cc ama ben naked olurdum bu sefer. Onu da ben istemedim.
    Bende kafayı şöyle calistirdim. İnazumayi 0 14.500e aldım, kıyafetleri toptan %20indirimle peşin aldım 2017 Ocak döviz kuruyla. Revit Akira vintage ye 2500 verdim sen düşün gerisini.
    Ha Ali babadan bişey almadım mi, aldım tabi. Vites çorabı, çıkartma, insan çorabı kısaca sarf malzemesi vs.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Hocam şu günlerde baya bir araştırır şüphe duyar oldum. İkinci el mont alacağım ama cesaret edemiyorum. Sonuçta uzaktan alacağım ve faturasıda yok. Sizin anlayacağız herşey muallak acaba mı diyor insan orjinalini görüp kullanmadığımdan anlarmıyım bilmiyorum :( Birde REVİT AKİRA kullanıcı yorum yapabilir mi nasıl mont memnun bırakır mı ?

Motosikleti
    Hayabusa
    Akira vintage ve ignition 2 var bende. Akira dan aşırı memnunum yani öyle tarz bir ceket daha yok piyasada. Tip, tarz yakıyo yani. Yazın astarı çıkarıp az fermuari göğüs çatalı üstünde kol fermuarlari açıp geziyorum çünkü yazın malum deri hafif terletiyor. 1.84 80 kiloyum ama 48 beden tam oturdu bana, kol omuz bel cuk diye oturdu. Kalite olarak çok üst düzey.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)