Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: İşletim sisteminiz?

Katılımcı sayısı
73. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ANDROİD

52 71.23%
  • İOS

21 28.77%
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yerli MOTOSİKLET Oyunumuz Çıkıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Coretex a9 açmadı oyun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı carter17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam maaliyet konularına takıldım, bu oyun için 1 japon scooter maaliyeti mi oldu yani? Oyunu küçümsediğim için söylemiyorum fakat asset storedan en fazla(imkansız ama) 100 dolar harcanıp, 3 5 script ekledikten sonra bu tarz oyunlar yapılabilmekte. (Ya da 100dolara herhangi bir tasarımcı bu tasarımları yapabilir)

Eğer bu kadar fazla maaliyetiniz varsa, ben sizin için bu tür oyunları her hafta çinli scooter fiyatına yapabilirim

Ayrıca multiplayer hakkında da bilgim var, mesleğim zaten Yazılım mühendisliği. Şirkette de, üniversite yıllarında da, Unity ve Unreal oyun motorlarını kullandım.

Ayrıca yine, özel olarak istediğiniz mobil oyunlarda freelancer iş yapabilirim.

İyi çalışmalar.
    Bu eski konu üste çıkmasın diye bu son mesajım olsun ve size özelden mesaj gönderiyorum.

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    indirdim bakalım nasılmış

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Coretex a9 açmadı oyun
    Ne hatası vermekte? Telefon markanız ve android sürümünüz nedir acaba?

Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Öncelikle tabii ki ellerinize sağlık, ancak Unity kullanarak 3 boyutlu daha güzel görsellere sahip bir versiyon yapsaydınız keşke, 2 boyutlu olunca biraz retro olmuş haliyle.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    [IMG][/IMG]

avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    299 gidip kendi canımızı geçtik, milletin canını tehlikeye atabiliyor muyuz ÖZEL OTOYOLDA :D

The bomb has been planted.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı avmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    299 gidip kendi canımızı geçtik, milletin canını tehlikeye atabiliyor muyuz ÖZEL OTOYOLDA :D

The bomb has been planted.
    Şu anlık mümkün değil gibi görünuyor bu arada

Bomb has been defused

Mr Joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Hocam oyun unity demiştiniz. Bu animate değil mi ?
    Oyun hakkında yorum yapıcak olursam. Oyun az parametreli basit, güzel ve zevkli bir oyuna benziyor. Yalnız level sistemi yapsaydınız. Oyuna on küsür harita koysaydınız. Her haritada 50 puan yaptıktan sonra diğer levela atlasak daha güzel olurdu. Böyle biraz basit kaçmış gibi :p
    Elinize sağlık ama başarılı oyun. 3 boyuta girecekseniz ekipte eksik var ise dahil olmak isterim.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Yaklaşık 1 dakika içinde oyunu telefonuma yükledim, oynadım ve sildim. Tamam kaliteli bir şey yapmaya imkanınız yok ama en azından pisti büyük yapsaydınız yahu. Arabayla motosiklet fırıldak gibi dönüyorlar pistte. Takip etmeye çalışmanın hiçbir keyifli yanı yok. Aşağıda resmini koyduğum geçen yüzyıldan kalma atari oyunu sizin 2017 yılında yaptığınız oyundan yüz kat eğlencelidir.

fatih.met, Gouranga ve GT250rAlanya bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    ben begendim..fikir olarak diger oyunlardan farklı.ama saatlerimi bu oyunda gecirebilirmiyim orasi soru isareti.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Se-ZeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tabii ki ellerinize sağlık, ancak Unity kullanarak 3 boyutlu daha güzel görsellere sahip bir versiyon yapsaydınız keşke, 2 boyutlu olunca biraz retro olmuş haliyle.
    3 boyutlu oyunlar cidden maliyetli ve baya zaman istiyor. Şuan bir projeyi tamamlamaya çalışıyoruz muhtemelen 1 aya kadar bitmiş olacaktır %10 luk kısmı. O zaman yayına sokacağız ondan sonra 3 boyutlu oyun için başlangıç yapacağız. Çünkü bu işler tek başına olmuyor :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:38 ----------

Alıntı j700 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    indirdim bakalım nasılmış
    Basit olsa da çoğu kişi beğendi. Ben dahi yaptık diye söylemiyorum bir çok 3d oyundan daha çok oynanabilirliği var.
    Sj's bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1 dakika içinde oyunu telefonuma yükledim, oynadım ve sildim. Tamam kaliteli bir şey yapmaya imkanınız yok ama en azından pisti büyük yapsaydınız yahu. Arabayla motosiklet fırıldak gibi dönüyorlar pistte. Takip etmeye çalışmanın hiçbir keyifli yanı yok. Aşağıda resmini koyduğum geçen yüzyıldan kalma atari oyunu sizin 2017 yılında yaptığınız oyundan yüz kat eğlencelidir.

http://res.cloudinary.com/nerd-appro...ike_bfpizc.png
    bu motor oyununu çok oynardım ben,

nekketsu soccer oynardım en çok

atari oyunları çok zevkliydi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MOTORİSK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 boyutlu oyunlar cidden maliyetli ve baya zaman istiyor. Şuan bir projeyi tamamlamaya çalışıyoruz muhtemelen 1 aya kadar bitmiş olacaktır %10 luk kısmı. O zaman yayına sokacağız ondan sonra 3 boyutlu oyun için başlangıç yapacağız. Çünkü bu işler tek başına olmuyor :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:38 ----------

Basit olsa da çoğu kişi beğendi. Ben dahi yaptık diye söylemiyorum bir çok 3d oyundan daha çok oynanabilirliği var.
    Bir tasarimci olarak en azindan deneyip gerceklestirmis olmaniza cok sevindim. Buradaki geri donuslere kulak asmayin, yarin cok daha iyisini yaptiginizda bile yerin dibine sokacak bolca insan olacaktir.

Benim sahsi tavsiyem vaktiniz oldugunda arayuzu ve grafikleri gelistirip ingilizce olarak piyasaya surmeniz. Yerli ve turkce seyler ulkemizde saygi goren seyler degil. Tam tersi kimin yaptigi bilinmeyen, hatta bak avrupali yapmis galiba dedirten seyler ragbet goruyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mr Joseph adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam oyun unity demiştiniz. Bu animate değil mi ?
    Oyun hakkında yorum yapıcak olursam. Oyun az parametreli basit, güzel ve zevkli bir oyuna benziyor. Yalnız level sistemi yapsaydınız. Oyuna on küsür harita koysaydınız. Her haritada 50 puan yaptıktan sonra diğer levela atlasak daha güzel olurdu. Böyle biraz basit kaçmış gibi :p
    Elinize sağlık ama başarılı oyun. 3 boyuta girecekseniz ekipte eksik var ise dahil olmak isterim.
    Yok oyun unity ile yapıldı. Harita vs gelecek güncellemelerle yapmayı düşünüyoruz ancak ilk önceliğim 3 boyutlu her türlü motosiklet kategorisi olan sadece multiplayer oynanan bir oyun yapmak. Racingci racing seçip otoban veya pistte gazlayacak, endurocular off-road, arazi sürüşleri yapacak gibi... Ama oda içinde bir çok insan olacak veya odayı açan kaç kişi girebilir diye sınırlandırıcak. Oynama süresine göre yeni motosiklet modelleri vs açılacak. Hızı, freni vs değişik olan. Bu tamamen yapılabilir bir proje ancak cidden para dökmek lazım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı goreny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben begendim..fikir olarak diger oyunlardan farklı.ama saatlerimi bu oyunda gecirebilirmiyim orasi soru isareti.
    Saatlerce oynatmaz tabi ki ancak öyle ayak üstü zevk verecek bir şey yapmaya çalıştık. İnanın para olsa çok güzel şeyler yapılabilir. Çünkü ekip lazım bu iş için.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://res.cloudinary.com/nerd-appro...ike_bfpizc.png
    Bu oyunu bende çok oynardım lakin bu oyunu yapanlar şuan ride gibi oyunu yapanlar oldu. Benim kapasitem bu oyunun üstünde ancak maliyet ve zaman olayı var. Şuan daha yararlı projeler peşindeyim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tasarimci olarak en azindan deneyip gerceklestirmis olmaniza cok sevindim. Buradaki geri donuslere kulak asmayin, yarin cok daha iyisini yaptiginizda bile yerin dibine sokacak bolca insan olacaktir.

Benim sahsi tavsiyem vaktiniz oldugunda arayuzu ve grafikleri gelistirip ingilizce olarak piyasaya surmeniz. Yerli ve turkce seyler ulkemizde saygi goren seyler degil. Tam tersi kimin yaptigi bilinmeyen, hatta bak avrupali yapmis galiba dedirten seyler ragbet goruyor.
    Maalesef ne yaparsan yap illa taşlanıyorsun Bunun nedenini hala anlamıyorum. Gelecek oyunları çift dil yapmayı düşünüyoruz. Kesinlikle internet sektöründe Türkçe dil sonları oynuyor.

Alıntı Se-ZeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maddi imkan olsa inan yapması çok zor değil ancak oyundan bizim ülkemizde maliyetini bile çıkarmak çok zor. Zevkine yapılırsa yapılıyor ingilizce olmadığı sürece TR tamamen hobi veya zevk diye geçer. Bakalım zaman ne gösterecek.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum sitesi burası Paylaşım yapıyoruz, bundan rahatsız olan birinin olacağını sanmıyorum.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı MOTORİSK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum sitesi burası Paylaşım yapıyoruz, bundan rahatsız olan birinin olacağını sanmıyorum.
    Konu canlı kalsın diye 21 gün sonra yazdın galiba.
    Sen haber et biz hortlatırısss.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)