Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: İşletim sisteminiz?

Katılımcı sayısı
73. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ANDROİD

52 71.23%
  • İOS

21 28.77%
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yerli MOTOSİKLET Oyunumuz Çıkıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Müdür hayalet gibi şeyi alıp hizlandim 2 kere arabanın içinden geçti haberin olsun . Gerçi beta düzelir zamanla
    MOTORİSK bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    270 giderken kol çıkartıyormu?
    fhghjoıkfjghoıfjghoıf beyler neler diyorsunuz ne kol çıkarması :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müdür hayalet gibi şeyi alıp hizlandim 2 kere arabanın içinden geçti haberin olsun . Gerçi beta düzelir zamanla
    Onun özelliği o Hayalet oluyorsun ve içlerinden geçiyorsun yoksa oyunda kimse yüksek skor yapamaz. 30 dan sonra 5 araç oluyor pistte

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Daha ps4 deki valentino rossi oyununu beceremiyorum. Neden hep sonuncu oluyorum. Çok mu beceriksizim :-(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayıtlı olsun.
    Çok teşekkürler.

Motosikleti
    Kuba Çıta 150 CG
    Sürekli güncelleme gelir yeni yeni şeyler eklenirse dahada çok tutulacağını umuyorum
    MOTORİSK bunu beğendi.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Riskli sürüşü özendiriyorsa bence hiç oynamayalım. Yanlış anlamayın ama bu hayatta oyunun gazına gelip(oyun yüzünden başına iş gelip) ölen çok kişi biliyorum. Güvenliği ön plana çıkaran bi oyun olsun derim. Motoru nasıl kullanıcam diyen gençlere en azından tecrübe kazandıracak tipte bişi olsun derim. Teşekkürler yinede emekleriniz ve Türk oyun dünyasına katkınız için.
    GezeGeze ve MOTORİSK bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kubaşk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürekli güncelleme gelir yeni yeni şeyler eklenirse dahada çok tutulacağını umuyorum
    Güncelleme şuan kısıtlı olsa da güzel fikirler olursa yapılabilir. Maddi imkan veya sponsor bulursak 3D oyunlar yapmak çok zor değil. İnanın şu basit gözüken oyunun maliyeti Japon Scooter aldırır. Ben motocross'u çok seviyorum ve bu tarz arazi sürüşü yapılabilen multiplayer oyun yapmayı planlıyorum. Tabi ekip ve yazılım maliyetlerini düşününce biraz zor gözükse de olacağına inanıyorum. Önceliğim bir ekipman projesi hakkında. Herkesin işine yarayacak bir projeyi 1 aya kadar duyurmuş olacağım.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS 2016
    Tebrikler.Guzel oyun.
    MOTORİSK bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Riskli sürüşü özendiriyorsa bence hiç oynamayalım. Yanlış anlamayın ama bu hayatta oyunun gazına gelip(oyun yüzünden başına iş gelip) ölen çok kişi biliyorum. Güvenliği ön plana çıkaran bi oyun olsun derim. Motoru nasıl kullanıcam diyen gençlere en azından tecrübe kazandıracak tipte bişi olsun derim. Teşekkürler yinede emekleriniz ve Türk oyun dünyasına katkınız için.
    Riskli sürüşe hiç özendirmemekte. Aksine diğer aracı takip edip son anda şerit değiştirdiğinde sizin de şerit değiştirmeniz gerekiyor. Makas atıp, puan alınan oyunlardan değil yani Çok teşekkürler.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    hayırlısı olsun fakat unity oyun motorunu hiç sevmem nerede optimizasyon özürlü oyun varsa arkasında unity çıkıyor 20 çekirdek gpu lu telefonum var ve çok saçma oyun kasıyor source motoru çok iyi bu konuda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun fakat unity oyun motorunu hiç sevmem nerede optimizasyon özürlü oyun varsa arkasında unity çıkıyor 20 çekirdek gpu lu telefonum var ve çok saçma oyun kasıyor source motoru çok iyi bu konuda
    Kullandığınız telefon nedir? Ayrıca bizim oyunumuz sizin telefonunuzda kasıyor mu?

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı MOTORİSK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullandığınız telefon nedir? Ayrıca bizim oyunumuz sizin telefonunuzda kasıyor mu?
    s8+ bu arada sizin oyunu kastetmedim diğer unity ile yapılan bazı oyunlar deli takılmalar mevcut

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bluestacks indirin bilgisayarınıza. Ücretsiz Android emülatörüdür. PC'den bu şekilde pek çok android için tasarlanmış oyunu oynayabilirsiniz.
    çok işe yarayan bişey, bilgisayarda editlediğim fotoğrafları instagrama atmak için kullanıyorum.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s8+ bu arada sizin oyunu kastetmedim diğer unity ile yapılan bazı oyunlar deli takılmalar mevcut
    Bende de benzer seviyede bir telefon var dediğiniz hatalara katılıyorum. Anlam verilmeyecek basitlikteki oyunlar dahi kasabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fhghjoıkfjghoıfjghoıf beyler neler diyorsunuz ne kol çıkarması :D
    Onuda ilerleyen zamanlarda güncelleme ile getireceğiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

Alıntı Siyahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanan sağ bacak bilem var :D
    Olan şeyler dışında bir şey mi yazmışız da önceki konuları açıyorsunuz?

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Şu açtığın konu yüzünden sana ayar oldum..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Nasıl oynamıyor, hayalet ne işe yarar, amaç nedir, kısa bi "tutorial" kısmı olursa faydalı olabilir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl oynamıyor, hayalet ne işe yarar, amaç nedir, kısa bi "tutorial" kısmı olursa faydalı olabilir...
    Yeni bir konu açmadım diğer konular yüzünden, alttaki videoda her şeyi açıklamaya çalıştım.

Forumdan Uzaklaştırıldı

Yerli Mobil Oyunumuz "MOTO REFLEKS" Yayında

Merhaba arkadaşlar

Önceki konuda oyunumuz çıkacak gibi konu açmıştım ancak konu düzenlenemediği için ve oyunumuz çıktıktan sonra yeni konu açmak yerine yorumlardan dolayı yazdıklarım konu altlarında kaldı. Bu yüzden çok görülmemiş ve ne zaman çıkacak gibi mesajlar geldi. Bunun üzerine bu yeni konuyu açıyorum ve nasıl oynanır, nedir ne değildir gibi video anlatımı da ekliyorum.

Oyun linki: https://goo.gl/eYkp7P

Tanıtım Videosu

Maddi olarak sponsor bulunursa 15.000 TL civarı 3 boyutlu bir oyun yapılabilir. Motokrosu çok seviyorum ve kullandığım Special KX-250F'in 12:1 ölçeklisini 0 dan çizerek boş bir arazi haritasında serbest sürülebilir, yarış ve çevrimiçi oynanabilen bir oyun yapmak istiyorum. Umarım ilerleyen zamanlarda olur.
    Sj's bunu beğendi.

carter17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam maaliyet konularına takıldım, bu oyun için 1 japon scooter maaliyeti mi oldu yani? Oyunu küçümsediğim için söylemiyorum fakat asset storedan en fazla(imkansız ama) 100 dolar harcanıp, 3 5 script ekledikten sonra bu tarz oyunlar yapılabilmekte. (Ya da 100dolara herhangi bir tasarımcı bu tasarımları yapabilir)

Eğer bu kadar fazla maaliyetiniz varsa, ben sizin için bu tür oyunları her hafta çinli scooter fiyatına yapabilirim

Ayrıca multiplayer hakkında da bilgim var, mesleğim zaten Yazılım mühendisliği. Şirkette de, üniversite yıllarında da, Unity ve Unreal oyun motorlarını kullandım.

Ayrıca yine, özel olarak istediğiniz mobil oyunlarda freelancer iş yapabilirim.

İyi çalışmalar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)