Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Lütfen merakımı giderin !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Emrehan abinin motoru bende Urfadayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkese değerli yorumları için çok teşekkür ederim

Motosikleti
    yamaha XJ6 Naked 2013 model
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyun küçük segment motorlar için sorun olmaz da ilk motor olarak Ninja 400 hem güç olarak fazla gelir hem de acemilikte bir Kawasaki yi yere düşürmek demek binlerce lira masraf demektir.
    oyle yanlış bilgi verdin ki kardeşim...bunun boyla ne alakası var.. yani adam 1.80 olsa düşürmeyecek mi motoru..çocuğun biniciliği yok..bugün lorenzonun, pedrosanın vb. boyları kaç zira boyu moto için mükemmel .. tecrübeden bahsederek cevap ver adama... ileride 1 000 RR a binemiyecekmiyim diyor....

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    ilk motorun düşük cc olsun.. ileride 1000 lik kullanabilirsin ama tecrübe ve para lazım ilk olması gereken iki madde 1.65 boyum var sele yüksekliği 80cm motor kullanıyorum.. bacak boyumda normalden uzun değil.. büyük makine içini ilk 2 maddeyi söyledim tecrübe ve para..

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ares26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyle yanlış bilgi verdin ki kardeşim...bunun boyla ne alakası var.. yani adam 1.80 olsa düşürmeyecek mi motoru..çocuğun biniciliği yok..bugün lorenzonun, pedrosanın vb. boyları kaç zira boyu moto için mükemmel .. tecrübeden bahsederek cevap ver adama... ileride 1 000 RR a binemiyecekmiyim diyor....
    Yahu bugün ben hep yanlış anlaşıldım Ben yazmışım ki boyunla ilgili bir sıkıntı yok ama o motor başlangıç motoru olmaz. Hem güç olarak olmaz hem de maliyet olarak olmaz demişim. Boyla olan tek alakasının başlangıç kısmındaki alışma süreci olduğunu da sonradan yazmışım Ama birden fazla kişi yanlış anladığına göre suç bende diye düşünüyorum.

Alıntı canerix3363 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emrehan abinin motoru bende Urfadayým
    Kullandığı bir sosyal medya hesabendisini takip etmek isterim çok sıcak kanlı iyi bir insan

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    bende 1,60 ninja 300 kullanıyordum
    şimdi mt07 kullanıyorum, nasipse cbr 650 f'ı zorlıycam

ama ilk motor olarak 300 tabiiki diger arkadaşlar demiş asla önermiyorum,

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Önce bi skuter almak lazim, bir işyerinde ofis boy olarak çalışmaya benzetilebilir. Amaç büyük motosiklet değil, motosikleti en doğru, en güvenli şekilde öğrenip üzerinde uzun yıllar geçirmeyi hedeflemek olmalı.

Zaten zaman geçiyor ise, o motor illaki büyüyor, bu doğal seleksiyondur.

Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 1,60 ninja 300 kullanıyordum
    şimdi mt07 kullanıyorum, nasipse cbr 650 f'ı zorlıycam

ama ilk motor olarak 300 tabiiki diger arkadaşlar demiş asla önermiyorum,

Annem sen 650F 'i mi zorlican ;)

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Annem sen 650F 'i mi zorlican ;)
    evet
    olur mu acep ?

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet
    olur mu acep ?
    e kullandın, neden olmasın.
    Hem konforlu hem 4 cilindir.
    something123 bunu beğendi.

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Al iste, bir 3. Sayfa haberi adayi daha....

Alıntı matay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al iste, bir 3. Sayfa haberi adayi daha....
    O şekilde düşünmenin nedeni nedir merak ediyorum
    Bu konuyu acmadan once cok düşündüm su ana kadar elektirikli motordan başka bir şey kullanmadım ve 400 luk makine ile 250 lik bir makinenin arasında pek bir fark olmadığını düşünüyordum şu anda cok farklı düşünüyorum Allah izin verirse kurallara ve tavsiyelere göre güzel bir giriş yapacağım bu camiaya .

Yahu bugün ben hep yanlış anlaşıldım Ben yazmışım ki boyunla ilgili bir sıkıntı yok ama o motor başlangıç motoru olmaz. Hem güç olarak olmaz hem de maliyet olarak olmaz demişim. Boyla olan tek alakasının başlangıç kısmındaki alışma süreci olduğunu da sonradan yazmışım Ama birden fazla kişi yanlış anladığına göre suç bende diye düşünüyorum.
    Suc degil de hemsehrim, noktalama isareti eksikligi diyelim biz ona..
    "Boyun, küçük segment motorlar için sorun olmaz" seklinde (bkz. virgul) yazsaydin bu kadar post kirliligi olmazdi.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PiedPiper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suc degil de hemsehrim, noktalama isareti eksikligi diyelim biz ona..
    "Boyun, küçük segment motorlar için sorun olmaz" seklinde (bkz. virgul) yazsaydin bu kadar post kirliligi olmazdi.
    Haklısınız. Normalde çok dikkat ederim. Özellikle foruma yazdığım yazılarda yanlış anlaşılma olmasın diye çok uğraşırım. Demek ki boşluğuma geldi. Post kirliliği için kusura bakmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

Gerçi “boyun küçük” anlamı çıkacak olsa bu sefer de “segment motorlar” tek başına çok saçma oluyor. Sanırım o yüzden hesap edemedim böyle bir anlam çıkarılacağını.
    PiedPiper bunu beğendi.

Haklısınız. Normalde çok dikkat ederim. Özellikle foruma yazdığım yazılarda yanlış anlaşılma olmasın diye çok uğraşırım. Demek ki boşluğuma geldi. Post kirliliği için kusura bakmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

Gerçi “boyun küçük” anlamı çıkacak olsa bu sefer de “segment motorlar” tek başına çok saçma oluyor. Sanırım o yüzden hesap edemedim böyle bir anlam çıkarılacağını.
    Aynen haklısın hocam herşeye ragmen yorumların için çok teşekkürler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)