Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Karakol Şikayeti İçerir

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada ben bayanım düşünün birde ha adamın yaşı da var yine 45-50 enteresandı yani.
    Habertürk'te okudum az evvel. Sanıyorum siz xAxMx Hanımsınız.

Bir suç makinasının yakalanmasına vesile olmuşsunuz ancak kıymetli yargı yine serbest bırakmış
    You start the game with a full pot of luck and an empty pot of experience. The objective is to fill the pot of experience before you empty the pot of luck.
    The older I get, the faster I was.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Benik sık sık kullandığım bi yol istanbul yolu , yenimahalle köprüsünden şaşmaz kavşağa kadar kullanıyorum. O yolda en sol şeritten selllektör yapa yapa gitmezseniz hep başınıza gelir böyle olaylar.

Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uygun bir zamanda edineceğim bir tane aksiyon kamerası. Görüntüler olsa kesinlikle ceza alırdı. bu kadar rahat atıp tutamazdı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

müşteki olarak görünüyorum. Elimde hiçbir delilim yok. 155 ses kaydını dinlerlerse ortaya çıkacağını belirtmiştim onu bile dikkate almamışlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Öneri mantıklı hemen bir organizasyon yapalım müdür..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

polismiş.

Kimseyle tartışmak gibi bir çabam yok. birçoğunu da dikkate dahi almıyorum. Ama adam enteresan bir şekilde kendisine mevzu edinip her gördüğünde tehditler savurmaya başladığında çaresiz kaldım. Tartışma gibi bir durum da yok. Adam aklınca beni azarlamaya ya da höt döt le sindirmeye çalıştı. Korktuğumdan falan değil en başında da dediğim gibi yav geçerken sadece aynam takıldı mevzusu olmasın en azından bi yerlerde kaydı olsun hesabı benimkisi. Zaten bundan sonra gör sen cezaları tehditi de aklımda. Eğer şu yaşıma kadar ceza yememişim bundan sonra geçerli bir sebep yokken ceza verilirse itiraz dilekçeme bu durumu da ekleyeceğim. Diğer türlü düne kadar sadece kendisini Allah'a havale etmiştim. Dünden itibaren iftira atan ve yalancı şahitlik yaparak yalanına ortak olan eşini de Allah'a havale ediyorum. Amin
    son durum nedir ?

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polisim diye atarlanan birinin üzerinde resmi üniforma dahi olsa kimlik sorma hakkına sahipsin. Kimlik ibraz etmediyse eğer bunu karakol şikayet tutanağına yazdırmalısın. İstediği kadar atarlansın; savcı kimlik gösterdin mi diye sorunca cevap veremez. Yok ben gösterdim o görmedi falan da diyemez çünkü sicil numarısını kendi el yazısıyla sana vermesi gerek. Geçmiş olsun. Muhtemelen buradan bir sonuç çıkmaz ama varsayılım o kişi polisse eğer; sicil tutanağı düzenlenir.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)