Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet festivali Kütahya da olmalı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    barbarosbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mct 250
    Neden Kütahya ?
    EMOK Motosiklet Festivalini Kütahya dan İzmir e almaya çalışıyorlar .
    İzmir Bergama yöresindeki arkadaşların çabalarına saygı duyuyoruz.
    Motosiklet meraklıları sadece İzmir de değildir . Türkiye nin merkezi bir noktası olan Kütahya ; Adana İstanbul Antalya Konya, Denizli , Ankara , Sakarya , Eskişehir ,karadeniz ve doğudan ulaşabilecek arkadaşlar için KÜTAHYA merkezi bir konumdadır .
    Adanalı arkadaşların İzmire ,Ankaralı Arkadaşların İzmir e ulaşımı Hayli zor olacaktır .
    İzmir Bergama gibi Turistik aktiviteleri zaten yüksek olan yerlere bu tür organizasyonların alınması Zevkle , Şerefle ağırladığımız motorsiklet meraklılarını İlimizi , Frig vadisini gezip görmelerini belki hayatları boyunca engelleyecektir .
    KRAL MiDAS ın ülkesini FRİGYA yı görme şansını bu organizasyon da olmasa hangi sebeple gezip göreceksiniz .
    35000 üniversite öğrencisi olan bu şehirde de gençler için güzellikler yaşansın .
    İzmir li arkadaşlarıma özellikle sesleniyoruz .
    - Kütahya ya sizde diğer şehirler gibi biraz zahmetle ulaşın sizi memnun bırakmak bizim boynumuzun borcu olsun ..
    Selamlar Sevgiler
    Seninle herseye varım ben
    Sen Benim UGUR lu yolumsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Katılıyorum buna. Geçen sene de orda olmuştu ve duyduğum kadarıyla ulaşım sorun olmamış. Hatta Vespa Club üyeleri scooter'larla 10 saatte falan da olsa gelmişler geze geze Bu olay beni çok mutlu etmişti, demek ki istenildiğinde, azmedildiğinde aşılmayacak yollar yokmuş. Ancak yine de festival yerini uzaklaştırıp başta bu arkadaşlarımız olmak üzere kimseyi daha fazla yormaya hakkımız yok. Herkesin altında bir Goldwing yok ki konforlu bir ulaşım gerçekleşsin. En yorucu motorları bile düşünmeliyiz festivali düzenlerken.

Diğer yandan sanırım Kütahya'nın daha az gelişmiş olması bakımından İzmir'e alınmasını istiyorlar. O konuda da haklılar bana kalırsa ancak yine de hem ortada yer alması hem de geçen seneki organizasyondan başarıyla çıkması sebebiyle Kütahya ağır basıyor.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    Barbarosbakiye katılıyorum ben ve 3 arkadaşımız yaz tatili planımızı EMOK Kütahya motosiklet şenliğine göre hazırlamaya çalışırken, birden İzmir haberleri ortaya çıktı.Şahsım adıma festivalin İzmir'e alınması halinde bu organizasyona mesafenin uzaklığından dolayı katılamıyacağız.Bence tertip komitesi İzmir kararını almadan önce Ankara ve Ankara'nın doğusundakileride düşünmeli

CBR1100XX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1100xx
    bence herkese eşit uzaklıkta olmalı ki yol yapalım

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Festivalin kutahyada yapılması gerekir. barbarosbaki, nin dedigi cok dogru Türkiyedeki tüm motorcularin bulusmasi icin yapılan bir org. merkezi bir noktada olmalı ve geleneksellesen bir fesfival olacaksa hersene farkli bir yere gidilmesi cok sacma ve gezilerden farksız olur diye dusunuyorum

kaplanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla kötayada yapsak iyi olur.hem tavs anl1larda yard1m eder

eses26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede Kütahya'da yapılması çok iyi olur.

bir izmir'li olarak festivalin izmir'de yapılmasına karşıyım.barbarosbaki ye katılıyorum.festival nerde başladıysa orda devam etsin.

Motosikleti
    Falcon Comfort 180
    ben de festivalin uç noktalardan birinde yapılmasına karşıyım adana,antalya,izmir,tekirdağ.... gibi yerlerde mutlaka birinin gelmesi zorlaşır ama hep aynı yerde yapılması da çok iyi değil bir süre sonra sıkılır insan. bir sene kütahya, bir sene eskişehir yani merkezi birkaç il belirlenip o illerde yapılmasında fayda var. bu sayede herkes her sene farklı bir yer görmüş olur.

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    kütahya büyük şehirlere hep eşit uzaklıkta organizasyon ve etkinlik alanı gayet güzel di ben ce de KÜTAHYADA kalmalı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler