Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benimle dalga geçen arkadaşlar içeri girebilirsiniz . :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Sesli güldüm

Yalnız herifçioğlu harbi harbi uğraşmış yazmış. Emeğe saygı.
    erenedip bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Bir önceki motosiklet arayışımda KTM Duke 200 bakıyordum; o dönemler ortalama ikinci el piyasası 14-15.000 sularında iken 10.500 liraya Çerkezköy'de bir seçenek bulmuştum. Detaylarla çok bulandırmayayım: neticesinde 6.000 KM'de olduğunu söyledikleri motosikletin aslında birden fazla hurdadan bir araya getirilmiş, vites kutusundan debriyajına kadar oynanmış bir sanayi çıkması motosiklet olduğunu keşfettiğimden bu yana beklenenden ucuz olan herhangi bir ürün ile karşılaşan ilk çok bilmiş kurnaz olmamam gerektiği konusunda çok iddalı bir ders aldım; neyse ki bu dersin maddi bir karşılığı olmadı.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    oha demek noter belgeleri piyasayı belirliyormuş
    vay babanın kemiğine
    5 sene evvel pedere bedavaya verdiğim arabayı, illa ki üzerime yapacan, demesinden dolayı noterde sahibini değiştirirken "30 bin lira bedelle sattım" demiştim. kayda da geçmişti. gidip hemen pederden parasını isteyeyim.
    nalet olsun bu piyasa...
    hayzinger bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir önceki motosiklet arayışımda KTM Duke 200 bakıyordum; o dönemler ortalama ikinci el piyasası 14-15.000 sularında iken 10.500 liraya Çerkezköy'de bir seçenek bulmuştum. Detaylarla çok bulandırmayayım: neticesinde 6.000 KM'de olduğunu söyledikleri motosikletin aslında birden fazla hurdadan bir araya getirilmiş, vites kutusundan debriyajına kadar oynanmış bir sanayi çıkması motosiklet olduğunu keşfettiğimden bu yana beklenenden ucuz olan herhangi bir ürün ile karşılaşan ilk çok bilmiş kurnaz olmamam gerektiği konusunda çok iddalı bir ders aldım; neyse ki bu dersin maddi bir karşılığı olmadı.
    Maalesef ki çok var öyle emin olun arkadaşımın 4-5 Motoru var ve bazı yerlere kişilere borçlarıda olduğundan aciliyetten doğum günü hediyesi ve ilk vitesli motorum olucağından çok uygun fiyata bıraktı ben gidip ustaya baktırdım zaten yine de pek güvenemedim sadece arka fren yerinde o pedal sallnıyor boşta ama basıyor onu sıkıcak yayını takıcak birde ön sağ sinyal kablosunda bi sıkıntı var başka bir problemi yok

Ee benim tavsiyeminiygulaniste diger motoru da al piyasa fiyatina satip yasina gore zengin ol hem de baska bir motor al

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı hayzinger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyrun KTM DUKE 200 OLDUĞUNUDA KANITI O ZAMAN
    https://i.hizliresim.com/7y8n2v.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

BAK Bİ BAKAYIM ATTIĞIM FOTOYA GÜZEL KARDEŞİM MİLLETİ BÖYLE YARGILAYIP AŞŞAĞILAMAK CİDDEN SİZİN GİBİ M OTOR SÜRÜCÜSÜNE YAKIŞMIYOR..
    yok ben kimseyi aşağılamadım. troller hakkında bilgi paylaştım. çeşidi çok. bu kaynak eski. şimdi internet rolleri var. bunlar kendi aralarında; youtuber, bloger, vloger, forum trolleri olarak çoğalıyorlar. ayrıca güçlü ve etkileyicidirler de. bulundukları ortamı manipüle eder ve karıştırırlar. sen böylesin demiyorum :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:47 ----------

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sesli güldüm

Yalnız herifçioğlu harbi harbi uğraşmış yazmış. Emeğe saygı.
    aynen. eski bilgilerdi onlar. şimdi daha modern ve evrimleşmiş medya trolleri mevcut:D

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Bende geçen 450.000 TL'lik evi 120.000 TL'ye aldım. İnanmayana tapu kayıtlarını gösterebilirim.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende geçen 450.000 TL'lik evi 120.000 TL'ye aldım. İnanmayana tapu kayıtlarını gösterebilirim.
    ben inanmıyorum göster,

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    5 motosikleti var diye yok fiyata verenide ilk kez görüyorum hadi en kötü 8-9 bine koysa yine gider o motor.
    Aldığın adamı tanımam ama ben o motordan şüphelenirim şase no suna bak ruhsattakiyle bi karşılaştır.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 motosikleti var diye yok fiyata verenide ilk kez görüyorum hadi en kötü 8-9 bine koysa yine gider o motor.
    Aldığın adamı tanımam ama ben o motordan şüphelenirim şase no suna bak ruhsattakiyle bi karşılaştır.
    Karşılaştırdım usta sıkıntı yok dediğim gibi bakımları yapıldı hiç bir sıkıntısı yok sadece ön sinyal o kadar

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alış veriş de motor fiyatı da tutarsız. Bence arkadaşların dediklerine kulak ver. 4-5 motoru var diyorsun, zengin diyorsun sonra da birilerine borcu olduğu için ve sana jest yaptığı için ucuz verdi diyorsun. Yani çelişkiler var yazdıklarında.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Konu sahibi gardaş git keyfine bak ne uğraşıyon

Konuya yazan arkadaşlar çevremizde bize böyle kıyak yapan olmadığı için yapanada alanıda aşağılamak taşlamak edilmicek cümleler kurmak hadimize deyil alan razı veren razı yormayın bu kadar

Başka ülkelerde 10 15 yaşındaki arabasını sa sola akrbaya hediye eden insanlar var bize garib gelebilir refah farkı
    hayzinger bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ey ahali, kusura bakmayin ama sizi de memnun etmek ne mumkun... Bakin yuce Turk yargisi asagidaki naneyi delil olarak kabul etti.

Ama @hayzinger eski ekonomi bakanimiz gibi yapmamis, karsisindakini mal yerine koyup dalga gecer gibi elle biseyler karalamamis, adamakilli print almis, ugrasmis, ama bi turlu inanamadiniz...
    hayzinger bunu beğendi.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu motorun piyasası bu. Kazalı motor belli ki. Duke 200 normali hele ki 2012 modeli 6000 bin tl den fazla zaten etmez. Bakmayın 8 9 hatta 11 12 yazanlara alıcıları yok onların. Belli ki bu eleman kazalı belki de 40 bin düşme bir motora verdi bu parayı. Lastik ölü zincir dişli ölü bakımlar filan yoktur. Yani bu fiyat normal bana sorarsanız. O motorun ahı gitmiş vahı kalmıştır ondan ekstra ucuzdur.
    Norton772 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motorun piyasası bu. Kazalı motor belli ki. Duke 200 normali hele ki 2012 modeli 6000 bin tl den fazla zaten etmez. Bakmayın 8 9 hatta 11 12 yazanlara alıcıları yok onların. Belli ki bu eleman kazalı belki de 40 bin düşme bir motora verdi bu parayı. Lastik ölü zincir dişli ölü bakımlar filan yoktur. Yani bu fiyat normal bana sorarsanız. O motorun ahı gitmiş vahı kalmıştır ondan ekstra ucuzdur.
    Motoru bakıma soktum arkadaşım diyorum eğer motor km düşürülse serviste belli olurdu derlerdi böyle böyle. Düşürme falan değil şuan 19 KM'de lastik dediğiniz lastiği daha geçen ay Pirelli Diablo Rosso 2 ile değiştirdi. Zincirde hiç bir sıkıntı yok bakımları her km'de yapılmıiştır. Öyle bir motor olsa almam da satıcı bana satmazda çocuk bana ne sorunları varsa açık açık söyledi. 2-3 Tefek çok küçük sıkıntılar vardı onlarda gitti zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ey ahali, kusura bakmayin ama sizi de memnun etmek ne mumkun... Bakin yuce Turk yargisi asagidaki naneyi delil olarak kabul etti.

https://pbs.twimg.com/media/DJGW5feUQAE8sFl.jpg

Ama @hayzinger eski ekonomi bakanimiz gibi yapmamis, karsisindakini mal yerine koyup dalga gecer gibi elle biseyler karalamamis, adamakilli print almis, ugrasmis, ama bi turlu inanamadiniz...
    Öyle abi pahalıya alsan 'O fiyata şunu alırdın bunu alırdın enayisin şöylesin böylesin' ucuza alsan 'İnamam etmem bi sıkıntısı vardır o satan salak mı inanmıyorum etmiyorum' yani hep bir ön yargı hep bir sorgu sual inanma ma kanıt atsan kanıttan bile bişey bulup atıyorlar yine haklı çıkmaya çalışıyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu sahibi gardaş git keyfine bak ne uğraşıyon

Konuya yazan arkadaşlar çevremizde bize böyle kıyak yapan olmadığı için yapanada alanıda aşağılamak taşlamak edilmicek cümleler kurmak hadimize deyil alan razı veren razı yormayın bu kadar

Başka ülkelerde 10 15 yaşındaki arabasını sa sola akrbaya hediye eden insanlar var bize garib gelebilir refah farkı
    Aynen arkadaşlar biraz böyle yoksun bir ortamda arkadaş çevresi sadece çıkarlara dayalı birbirine destek olmayan türden bir arkadaş türleri edindikleri için onlara inanılmaz imkansız ve yalan geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alış veriş de motor fiyatı da tutarsız. Bence arkadaşların dediklerine kulak ver. 4-5 motoru var diyorsun, zengin diyorsun sonra da birilerine borcu olduğu için ve sana jest yaptığı için ucuz verdi diyorsun. Yani çelişkiler var yazdıklarında.
    Her zenginin borcu vardır. Borcu olmayan insan yoktur. Zengin dediğim gibi ama her aldığına para yetiştirmekten cebinde borcunu ödeyecek para kalmıyordur ? Belki çok hususi bir işleri vardır bunlarıda düşünün

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://pbs.twimg.com/media/DJGW5feUQAE8sFl.jpg

Ahahah.
    Gülmekten durağı kaçırdım.!!
    İnip taksiye bindim.
    11.5 tl bana borcunuz var bayım.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı hayzinger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru bakıma soktum arkadaşım diyorum eğer motor km düşürülse serviste belli olurdu derlerdi böyle böyle. Düşürme falan değil şuan 19 KM'de lastik dediğiniz lastiği daha geçen ay Pirelli Diablo Rosso 2 ile değiştirdi. Zincirde hiç bir sıkıntı yok bakımları her km'de yapılmıiştır. Öyle bir motor olsa almam da satıcı bana satmazda çocuk bana ne sorunları varsa açık açık söyledi. 2-3 Tefek çok küçük sıkıntılar vardı onlarda gitti zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Öyle abi pahalıya alsan 'O fiyata şunu alırdın bunu alırdın enayisin şöylesin böylesin' ucuza alsan 'İnamam etmem bi sıkıntısı vardır o satan salak mı inanmıyorum etmiyorum' yani hep bir ön yargı hep bir sorgu sual inanma ma kanıt atsan kanıttan bile bişey bulup atıyorlar yine haklı çıkmaya çalışıyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Aynen arkadaşlar biraz böyle yoksun bir ortamda arkadaş çevresi sadece çıkarlara dayalı birbirine destek olmayan türden bir arkadaş türleri edindikleri için onlara inanılmaz imkansız ve yalan geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

Her zenginin borcu vardır. Borcu olmayan insan yoktur. Zengin dediğim gibi ama her aldığına para yetiştirmekten cebinde borcunu ödeyecek para kalmıyordur ? Belki çok hususi bir işleri vardır bunlarıda düşünün
    Pardon da hem zengin olup hem borcun olacak hem de 5 tane motora binecem öyle mi?!?!?

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon da hem zengin olup hem borcun olacak hem de 5 tane motora binecem öyle mi?!?!?
    5 Tane motora biniyor demedim yanlız 5 Tane motoru var dedim. Böyle bir ülke de böyle bir devlet çatı altısında zenginler niye borç ödemesin onlar nasıl zengin oluyor sanıyorsunuz ? Sağdan soldan para kopararak ticarete atılarak.Biraz akıllı olun düşünce hazneniz çok düşük

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahah.
    Gülmekten durağı kaçırdım.!!
    İnip taksiye bindim.
    11.5 tl bana borcunuz var bayım.
    Bir cumartesi sabah güne gülerek başlamak için değmez mi ama? Hatta bu mutluluğun ederi 30TL civarıdır. Etrafınıza deseniz "şu anki neşem bana sadece 11.5 TL'ye maloldu" diye, kimse inanmaz söyleyeyim

Motosikleti
    MT-25
    Beni güldürmedi. Zira bugün cok ciddiyim .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)