Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Discover 150f mi Hero Thriller mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

commuter tarzı 150 cc bir motosiklet almak istiyorum ve bu 2 motosiklet arasında sıkışıp kaldım.siz hangisini tavsiye edersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu konu beni de ilgilendiriyor. Takipteyim. Bilgisi olan kullanan cevap verir inşallah. Discover 150 nin reklamı çıktı fakat daha geldi mi?

Evet Mart sonu gibi geldi hatta.

Bajaj gün geçtikçe artan kullanıcı memnuniyeti ve istikrarlı büyümesi ile tercih nedeni olabilir.benim hayalimdede discover 125 var

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanıcıdan kullanıcıya değişir tabi de Bajaj 150F 'in kafa grenajı hiç yakışmamış,Hero Thriller daha yakışıklı,
    Motor kalitesi olarak bir şey diyemeyeceğim,,,

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Ben olsam Discover 150f i tercih ederim. Türkiyenin her yerinde artan servisleri ve bol yedek parçası var. Pazarlama müdüdürü sayın Ekrem ata bey tüketicilerle bizzat ilgilenip sorunlarını dinliyor. Hero Thilleri yakından inceledim oda iyi motor fakat servis yedek parça ve ilgileneni yoktur. Benim tercihim Bajaj olurdu.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Discover 150 yi canlı canlı görmedim. Hero ve discover 125 test sürüşü yaptım ama.

Bana sorarsanız discover 125 bile hero ya göre rahat ve kullanışlı gelmişti.

Şimdi sorunuza canlı canlı görmememe rağmen discover 150 diyorum.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Hero Thriller 150
    Benim oyum Heroya. Bajaj çok iyi tanıttı kendisini ve çok da iyi tanındı. Hero geç geldi ve nerdeyse tanıyan eden yok forumda. Ben gittim tanıştım heroyla ve aldım. Şuan memnunum ve tercih etmemdeki sebepler malzeme kalitesi kullandığı detaylar immobilizer on arka disk fren motorda kullandığı teknoloji. Birde üzerinde oynanmış cbf motoru. Hero 100 125 150 segmentinde daha çok motor urettiğinden arge çalışmalarını bir adım daha önde görüyorum. Sadece yeterince tanıtmadı kendini.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Rahatına düşkünsen Bajaj'ı al, yoksa farketmez. Hero da çok iyi motor yalnız titreşim var ona göre... Bajaj'da ise kimi var diyor kimi yok diyor.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bunlara bu kadar para vereceğinize cbf 150 veya ybr 125 alın zaten neredeyse honda, yamaha fiyatına satıyolar. Bu motorlar ikinci elde mondial kadar para ederse öpüp de başınıza koyun o bile zor hero'nun silindiri fiyatına mondial'in piston-silindir, üst kapak, krank değişiyo.

Motosikleti
    Bajaj Discover 150F
    İkiside iyi motor şekil istersen hero ama rahatlık ekonomi dersen 150F. Hem 150F hero kadar titremiyor ben kullanıyorum titreşim var ama rahatsız etmiyor çok. Şu an motor rodajda bitsin daha az titreyecek.

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    CBF 150 candır gerisi heyecandır.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu arada aklıma gelmişken, Lifan Kp150'yi bunların ikisine de tercih ederim.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KP150 yi bende takip ediyorum bakalım,,,

lifan falan hikaye kanımca. hero mu bajaj mı dersen bilemiyorum.

Bence burada kafan karışır sürekli bulabilirsen test motoru ara kendin karar ver.Bu arada yamaha neden şu motoru getirmez ki Türkiye'ye.(Bajaj da hafif buna benziyor gibi)

bajaj çok pahalı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)