Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İlk Motorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Bakirkoy Akil ve Sinir Hastaliklari Hastanesinde Cocuk ve Ergen Psikiyatrisi diye bir bolum var. Orada stajini yapan ogrenciler de var. Git oraya da seni tez konusu yapsinlar, adina kamu spotu falan cekerler belki... yada mumkun mertebe uzaya git ilk gordugun kara delige dal...bi bitin lan bi tukenin yahu... omrumuzu yediniz be...
    thedarkfire, bursalıali ve Angrypower bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Çıta 150 CG
    Troll profil diyorsunuz her türlü kanıtlayabilirim Ön amasörü nasıl pustururuz bu arada

Alıntı kubaşk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Troll profil diyorsunuz her türlü kanıtlayabilirim Ön amasörü nasıl pustururuz bu arada
    https://i.hizliresim.com/yznkpa.jpg
    https://i.hizliresim.com/By9jW9.jpg
    Çeken arkadaşa söyle objektifi iyi ortalasın. Senin poz iyi ama arkadaşın biraz daha iyi poz versin.
    Arka planda da gökyüzü olmasın gazete kağıdında iyi çıkmıyor.
    bursalıali, ..YaNKee.. ve pea bunu beğendiler.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Angrypower bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeşim,makina baya gergin.zorlama motoru,fazla sündürme.

Koni yapma motoru,pistirma fazla,içine kapanik pisirik olur..
    bursalıali bunu beğendi.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Birinci vitese al Debriyaj'ı sık deviri sona getir ayağa kalk debriyajı bırak Selen'in en arkasına otur. Ve mutlu son işe yaramazsa gel burdayım.
    bursalıali bunu beğendi.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Sen motoru pusturmadan motor seni susturur.
    HONDA

#BZ3082

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Beyler ben anlamadım şimdi bu arkadaşa kuba pusu mu kurmuş yoksa pusu nasıl mı kuruluyor diye soruyor?

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ben anlamadım şimdi bu arkadaşa kuba pusu mu kurmuş yoksa pusu nasıl mı kuruluyor diye soruyor?
    Sorma hocam. Ben de anlamadım. Eskiden en azından bıçak bıçağa vardı. Şimdi herkes pusuyor. İşin kötü yanı troller yüzünden bıçak bıçağa bile giderken bir gerginiz.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Duyarlı olup trafiğin düzenini ve insanların sağlığına zarar getirebilecek şeyleri öğretmeyelim lütfen.
    Çünkü bunu tutup yolda yapıyolar çok iyi bir şeymiş gibi. Sonra ya tutup birine çarpacak hiç bi suçu olmayan birisinin canına zarar gelecek.
    Yolda da yapılmaz boş alanda da yapılmaz. İnsanların gireceği hiçbir yerde bu iş yapılmaz. Ben gördüğümü ihbar ediyorum şahsen.

Hiç mi aklınıza gelmiyor bi bebeğin annesine vursanız ölse o bebek annesiz büyüyecek?
    Bi çocuğun babasına vursanız babası ölse o aile ne olacak?
    Emekli a dede evine ekmek götürürken vursanız ölse hesabını kime vereceksiniz?

Bazen tutuyorum sizin gibileri gelip bide gider yapıyolar bi halt yiyebileceklermiş gibi. Ne oluyo sonra? Güzel sopayı yiyolar havaları inip gidiyolar.

Madem illa teker yapacaksınız yanlayacaksınız ne halt yiyecekseniz gidiceksiniz pist kiralıycaksınız orda yapacaksınız.
    Sokaklar adranalin boşaltma alanı değil.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Çıta 150 CG
    Eyvallahta benim amacım burda sokak arasında kilometreyi 100 vurmak değil basmak istesem otobana çıkar basarım ben burda motoru zevkime göre düzmek istiyorum ehliyeti olan çok adam tanıdım kontağı açıp marşa basamayan motoru ehliyet sürmüyor ve elime en kral motoru ver yine teklemeden her türlü surerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:32 ----------

Makina nasıl gergin sıfır aldım yokmu ayarı falan 72 tel jant Alican yaza doğru

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Eyvallahta benim amacım burda sokak arasında kilometreyi 100 vurmak değil basmak istesem otobana çıkar basarım ben burda motoru zevkime göre düzmek istiyorum ehliyeti olan çok adam tanıdım kontağı açıp marşa basamayan motoru ehliyet sürmüyor ve elime en kral motoru ver yine teklemeden her türlü surerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:32 ----------

Makina nasıl gergin sıfır aldım yokmu ayarı falan 72 tel jant Alican yaza doğru
    CG süren adamsın en kral makineyi ver sürerim diyosun. Evet 1 metre yol alırsın sonra kafana geçer ya hastane ya gasilhane artık neresi denk gelirse.
    Bu arada CG sürenleri aşağılamıyorum yanlış anlaşılmasın yapı itiraberiyle hafif ve büyük motorlar kadar güçlü olmadığı için belirttim.

Yanlamaktan teker yapmaktan bahsediyosun. Senin bu işi yapmak için piste gitmeyeceğine adım kadar eminim. Sokakta yapacan muhtemelen. Tekere kalktığında önüne çocuğun biri atlasa ne yapacan durdurabilecenmi o motoru? Hayır altını çizerim bu hayırın. Yanlarkende aynı olay olacak.
    Öğretiyolar öğretiyolar size bunları sonra gidip milletin başına bişiy getiriyosunuz.
    bursalıali ve pea bunu beğendiler.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    her motoru sürerim diyosun yani valla helal. ben diyemiyorum öyle.. sürmek demek motoru kaldırmaksa o ayrı.. hakkını vermek lazım bence onun için o kadar iddialı değilim belkide..
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Kilometreyi 100 vurmak
    Motoru düzmek
    En kral motoru bile sürmek

Başlık " ilk motorum"

Sen bu hızla devamke babo

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    ..YaNKee.. bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Pampa şimdi gazı sonuna kadar veriyon sonra debriyajı hızlı bir şekilde komple bırakıyon hoop motor tekere geliyor sonrası ise altından kaçırmak oluyor bu dediğimi debriyaj hariç dikkate alma tekere deneme yanılma ile başla 3 bin devirde aniden bırak 5 bin 7 bin 10 bin hangisinde tekere gelirse artık ama sakın dururken yapma 10 15 km filan hızın olsun en azından arkana şişman bir arkadaş oturtman daha çabuk tekere gelmeni sağlayacaktır fakat önemli olan teker yapmak değil o tekeri tekrar asfalta düzgün bir şekilde temans ettirebilmektir

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:35 ----------

Bu arada millete artislik için sakın yapma geceleri çık mahallenin tenha sokağına git okulun bahçesine oralarda yap başına bela alma. Her şeyi öğren ama egonu tatmin etmek için insanlara gösterme arkadaşların zaten böyle bişi zamanı geldiğinde tebrik edecek seni helal olsun çok güzel topladın diyecek o zaman gururlan işte ;)

Ataartuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Merhaba abilerim varsa kardeşlerim ben Muhammet 16 yaşındayım Cg hastası olduğum için Kuba 150 CG sıfır satın aldım fakat motor sürme konusunda sıkıntı yok ama size sormak istediğim birkaç soru var
    1-) Motorda tek teker nası yapabilirim ?

2-) Motorda el bırakınca sağa doğru kayıyor motor lastik ilemi alakalı?

3-) Egzoz patlatma meselesini çözemedim onu açıklayabilirmisiniz?

4-) Patinaj çekerek yanlıyorlar birsürü video izledim aynı şekilde yapabilirmiyim veya nasıl yaparım

Şimdiden teşekkür ederim
    Kardeşim bu motosiklet işi böyle değil sen çok yanlış anlamışsın.O motoru bir yere çek,ehliyetini al,o motoru sat 125CC bir motor al.Tek teker işini falan da unut.Ben de Ankara'da yaşıyorum ama ehliyetsiz plakasız motosiklet çok da görmüyorum nedense...

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Burdan kolluk kuvvetlerine mesajim:
    Denetimlerinizi iyi yapin ahanda bu cg tayfasina

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Merhaba abilerim varsa kardeşlerim ben Muhammet 16 yaşındayım Cg hastası olduğum için Kuba 150 CG sıfır satın aldım fakat motor sürme konusunda sıkıntı yok ama size sormak istediğim birkaç soru var
    1-) Motorda tek teker nası yapabilirim ?

2-) Motorda el bırakınca sağa doğru kayıyor motor lastik ilemi alakalı?

3-) Egzoz patlatma meselesini çözemedim onu açıklayabilirmisiniz?

4-) Patinaj çekerek yanlıyorlar birsürü video izledim aynı şekilde yapabilirmiyim veya nasıl yaparım

Şimdiden teşekkür ederim
    Selam kardeşim. Önce eğitim ve ekipman al diyecem ama fazla niyetin yok gibi
    Uçmayı bilmiyorsan neden ib... lik yapıyorsun diye fıkra vardır. Kartal ile eşeğin hikayesi. Onu oku.

Motorun temiz ise iyi bir alıcı bulalım satalım motorunu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler