Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ruhsat, noter ve sigorta ne kadar tutar?

Motovento
    REKLAM ALANI

ilk motorumu alıyorum, ekipmanlar tamam fakat tüm param motora gidecek diğerleri için yeterli param olmayacak bu evrak işleri ne kadar tutar? sigortayı yine birine hallettiricem ama diğerleri?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı BatuhanB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorumu alıyorum, ekipmanlar tamam fakat tüm param motora gidecek diğerleri için yeterli param olmayacak bu evrak işleri ne kadar tutar? sigortayı yine birine hallettiricem ama diğerleri?
    ikinci el aldığını var sayıyorum. noter masrafı 126 tl. sigorta ise değişkenlik gösteriyor. yaşın bulunduğun şehir vs bunlara etken.300-400 liradan başlar üst limit yok.

Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Merhaba,
    birkaç hafta önce 250 CC motosiklet için yaptırdım, fiyat şirketler arası 15-20 lira oynayabilir.
    Sigorta : 360 TL (İstanbul için, Bursa için 330 TL)
    Sıfır alacaksanız emniyetten ruhsat masrafı 88 TL (özel plaka isterseniz polis destek vakfına 100 civarı bağış yapmanız gerekmekte...), plaka çıkarma için de 15 dakikada çıksın derseniz 40 TL, 1 saat beklerim derseniz 15 TL.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı Se-ZeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    birkaç hafta önce 250 CC motosiklet için yaptırdım, fiyat şirketler arası 15-20 lira oynayabilir.
    Sıfır alacaksanız emniyetten ruhsat masrafı 88 TL (özel plaka isterseniz polis destek vakfına 100 civarı bağış yapmanız gerekmekte...), plaka çıkarma için de 15 dakikada çıksın derseniz 40 TL, 1 saat beklerim derseniz 15 TL.
    Son iki yıl içinde iki ayrı motosikletime ve bir aracıma plaka yaptırdım. Ümraniye şöförler odası plaka basım yerinde tanesi 15,5 liradan basıyorlar. Her gidişimde 15 dakikadan fazla beklemedim. 40 TL nerede nasıl verilen bir fiyat bilmiyorum. İlden ile değişiklik gösterebilir mi ki?

Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el aldığını var sayıyorum. noter masrafı 126 tl. sigorta ise değişkenlik gösteriyor. yaşın bulunduğun şehir vs bunlara etken.300-400 liradan başlar üst limit yok.
    Alıntı Se-ZeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    çok teşekkür ederim.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Bugün 88 tl ruhsata 15.5tl plakaya verdim istanbulda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)