Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Çaldığı motosiklet mezarı oldu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XT 660z Tenere
    Ne güzel gebermiş
    bursalıali ve nines bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Sahibi için ilahi adalet nerdemi ? Belkide o adam yerine sahibi orada ölecekti ama kısa bir süre önce sahibi sadaka hükmünde bir iyilik yaptı yaradan ın hoşuna gitti ve bir bahane ile daha fazla kötülük niyeti taşıyan maktül o kötülüğü işleyemeden motoru çalar ve ilahi adalet tecelli eder olabilirmi ihtimaldir olamaz diyemeyiz
    bursalıali bunu beğendi.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Hiç üzülmedim
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    keşke hepsi bu şekilde geberse,,ALLAH kabrine ateşler salsın,ateşi bol ve azabı şiddetli olsun,,,biraz feto betduası gibi oldu ama zerre kadar acımadım bu mikropa

mezarını bilsem gidip işemezsem adam değilim
    özgürgenc bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    ölüsünü ......

siz tamnamlayın bu emek hırssızlarını...
    Bişey yazacam ban yiyecem....
    topunu seviyim...

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı twobros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda yeniyim, yeni üye oldum, öylesine topicleri okuyup vakit geçireyim diye her fırsat bulduğumda açıp birseyler okuyordum ama bu konuda ki ölü bir insana karşı yazılanlardan sonra birdaha girmeyi düşünmüyorum.

Size birşey söyleyeyim mi? Siz yorum yapanlar: siz insan filan değilsiniz. Ölü bir insanın arkasından iyi olmuş diyecek kadar insanlığını kaybetmiş yaratıklarsınız. Böyle insanlarla dolu bir ortamda birlikte bulunduğum için kendimden utandım.
    ne diyon len polyana umarım en kısa zaman da sende sağlam bir hırsızlık vakası yaşarsın da sırf bu yazdıklarının altında kalmamak için burda bu konu hakkında sıkıntı başına dert olur da o sıkıntıyla bir ömür yaşarsın umarım

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @twobros kurdugun cümleleri yaklaşık 3 kere falan okudum . Gerçekten haklı olduguna karar verdim ve senin kötü olarak gordugun yorumları yazan arkadaşlarla konferans görüşme yaptık hepimiz şu an yazdığımız şeylerden pismaniz 😭

Keşke biz de senin gibi olabilsek dusunebilsek koca yürekli adam .

Şaka şaka adam gitmiş motoru çalmış patlayıp ölmüş . O motoru sahibi belki ne zorluklara aldı . Belki gecesini gunduzune katip çalıştı . Hatta dünyada cehennemi yaşamak dediğim olay yani hiç sevmediği bir işi hiç sevmediği insanlarla yapmak zorunda kaldı .

Sen gelmiş ölü arkasından konuşma yok sizi kınıyorum siteye girmem diyorsun . İnşallah Birgün başına gelmez .

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumda yeniyim, yeni üye oldum, öylesine topicleri okuyup vakit geçireyim diye her fırsat bulduğumda açıp birseyler okuyordum ama bu konuda ki ölü bir insana karşı yazılanlardan sonra birdaha girmeyi düşünmüyorum.

Size birşey söyleyeyim mi? Siz yorum yapanlar: siz insan filan değilsiniz. Ölü bir insanın arkasından iyi olmuş diyecek kadar insanlığını kaybetmiş yaratıklarsınız. Böyle insanlarla dolu bir ortamda birlikte bulunduğum için kendimden utandım.
    sen neyin kafasini yasiyorsun milletin uyelik sebebi soru sormak olur, fikir almak olur, tanismak veya bilgilerini insanlara aktarmak olur. senin uyelik sebebinse cigeri bes para etmez en az 40-50 kisinin kac senelik emegini 5 dakkada ic etmis bir hirsizi savunmak! meslektasinsa ( malum hirsizlik bazilarina gore is kolu oldu) cenazesinde diger meslektaslarinizla birlikte bi dogal felaket altinda zar zor can verirsiniz insallah. he yok meslektasin degilse standart avukatta olabilirsin, yok normal bir vatandasim diyorsan ilgi cekecek baska kanallar ara. birdaha takip etmem demene gerek yok zaten uyede degilmissin kimsenin umrundada olmazsin.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayatta şu üç insana hiç acımam,
    Hırsızlık yapana,
    Kadın ticareti yapana,
    Uyuşturucu satana...

Ha dört oldu pardon, bir de bunlara acıyana ve hakettiği cezayı vermeyene.
    özgürgenc, yaşlıveacemi ve mchi bunu beğendiler.

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    2 senedir 890 tl kredi ödüyorum. 1 senesi kaldı. Yaşarsam ve borcum biterse seneye bu zamanlar kendi motorumu almış olucam.Alacağım motorun borcunuda eve masraf olmasın diye ek iş yaparak ödeyeceğim. Malum kira var çocuk okutuyorum vs vs.Şimdi ben bu durumdayken kredi çektiğim,çoluk çocuğumun rızkına dokunmayayım diye ek iş yaptığım ve o şekilde alabileceğim motoru elin namussuz köpeği gelsin çalsın giderken bide kaza yapıp gebersin bende o şerefsize üzüleyim öylemi?O motorun üstündeki zerre toz parçası kadar değeri olmaz gözümde.Sevinirim hatta.Yaşasa Allah bilir benim gibi kaç garibanın canını yakardı. Ateşi bol olsun...

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250

Yarası olan gocunur diye bi laf var...
    Yani çamur atmak gibi olmasın ama bi uyarmak istedim...

Gözümüz aydın azı gitti çoğu kaldı, öle öle bitmeleri dileğiyle.
    YERUÇAĞI, YasinC ve Ali Bircan bunu beğendiler.

Hırsızlığını takdir etmiyorum ama rahmetlinin arkasından söylenmekte dinimize yakışmıyor. Allah affetsin onun gibi olanları da ıslah etsin.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Ölünün arkasından kötü konuşulmazmış...
    dünya bir mikroptan kurtuldu...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Tamam artık bizimle degilsin

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu moderatörlerin de hiç eyvallahi olmuyor 😂 taktik maktik yok

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Bizim insanın kafasında beyin yerine saman olduğunu kanıtlar nitelikte bir topic olmuş.
    tabi beyin(saman) mukayese yeteneği olmadığında böyle çıkarım yapıyor haliyle.
    5bin tl çalmakla ölmek arasında korelasyon kuran beyin(saman)sizler.

ne hakettik de bu insanlarla yaşıyoruz anlamadım ki.
    sxysl bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    İlahi adalet işte. Belki zorlukla aldı o motoru adam. Niye milletin malını çalarsın ki?
    Gir bi yerde adam gibi çalış neden çalıyorsun?

Benim motorumu biri çalmaya kalksa farketsem dümdüz ederim onu. Öldürmem bi hırsız için hapis yatmaya değmez ama güzel bi dayak atarım sonrada paketlerim polise veririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırsızlığını takdir etmiyorum ama rahmetlinin arkasından söylenmekte dinimize yakışmıyor. Allah affetsin onun gibi olanları da ıslah etsin.
    Kul hakkını Allah affetmez kişi helal etmesi lazım.

Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlahi adalet işte. Belki zorlukla aldı o motoru adam. Niye milletin malını çalarsın ki?
    Gir bi yerde adam gibi çalış neden çalıyorsun?

Benim motorumu biri çalmaya kalksa farketsem dümdüz ederim onu. Öldürmem bi hırsız için hapis yatmaya değmez ama güzel bi dayak atarım sonrada paketlerim polise veririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

Kul hakkını Allah affetmez kişi helal etmesi lazım.
    bak yine geldik ilahi adalete, yukarıda arkadaşlar bana cevap yazmışlar, olabilirmi olabilir elbet demişler, evet olabilir elbette....

peki suçum günahım yok, emek verip çalışıp almışım motorumu, adamın biri çalıp motoru pert kendiside mefta oluyor, ona bu ilahi adelet oluyorda suçu günahı olmayan (olabilirmi olabilir) ben motorumdan olmuşum kalmışım ortada, nerede bana ilahi adelet diye sorunca yanlışmı yapıyorum, motorumu istiyorum.... kul hakkım yenmiş, hakkımı istiyorum desem mesela, bunun cevabı ne olurdu? olabilirmi evet olabilir....

günahsa Allah affetsin ama bunuda düşünmeden edemedim....

Hep diyoruz ekipman diye 😄
    Birileri bulabilirse paylaşsın, bu arkadaşın kaç adet sabıkası varmış.
    Hümanist arkadaşımıza da başarılar diliyorum.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı DreamTheater adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak yine geldik ilahi adalete, yukarıda arkadaşlar bana cevap yazmışlar, olabilirmi olabilir elbet demişler, evet olabilir elbette....

peki suçum günahım yok, emek verip çalışıp almışım motorumu, adamın biri çalıp motoru pert kendiside mefta oluyor, ona bu ilahi adelet oluyorda suçu günahı olmayan (olabilirmi olabilir) ben motorumdan olmuşum kalmışım ortada, nerede bana ilahi adelet diye sorunca yanlışmı yapıyorum, motorumu istiyorum.... kul hakkım yenmiş, hakkımı istiyorum desem mesela, bunun cevabı ne olurdu? olabilirmi evet olabilir....

günahsa Allah affetsin ama bunuda düşünmeden edemedim....
    İşte bende onu diyorumya adam emek verip çalışıp belkide zar zor alıyor it hırsızın biri gelip pert ediyor.
    Parasını geri alabilecek mi? Yok alamayacak.
    Gidip parasını istese ilgili yerlerden vermezler parasını. Malımızı korumak için adamı gebertsek hapsi boylayacaz. Devlet mani olmalı bu işlere hırsıza göz açtırmasın. Gerekirse eli kolu kesilsin hırsızların bi şekilde caydırıcı cezası olsun bu işlerin. Ben her gün motorum çalınacak mı acaba duruyomu diye sürekli kontrol etmek zorunda mıyım? Zincirle mi sarıyım her yerini motorun, gerçi onuda keserler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)