Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

50 cc motor pişmanlıkmıdır

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet yüzünden mi 50 cc ? değilse az daha koyup 125 cc alabilirsin.. ybr gibi mesela..
    evet abi 50 cc motoru ehliyet yüzünden satın alıyorum.ehliyetim b var.fazla param yok.araba alamıyorum.bir yerden bir yere giderken yoruluyorum.bacaklarımda vitaminsizlikten dolayı ağrı var.o yüzden almak istiyorum.para biriktiriyorum.satıcılara sorsan iyi motorumuz diyorlar.güvenemiyorum.sonuçta para kazanmak için öyle söylüyorlar.ben motoron allergo 50 cc kullanıcılarından yorum almak istiyorum.sence ne dersin bu motor iş görür mü.birde istanbu olduğu için çalar birisi yokuş çıkamayan motoru ne yapayım.alıcam motor yokuşta bayılacak geri vermek istiyeceğim.adam almıyacak para çöpe

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

ehliyet yüzünden mi 50 cc ? değilse az daha koyup 125 cc alabilirsin.. ybr gibi mesela..
    evet abi 50 cc motoru ehliyet yüzünden satın alıyorum.ehliyetim b var.fazla param yok.araba alamıyorum.bir yerden bir yere giderken yoruluyorum.bacaklarımda vitaminsizlikten dolayı ağrı var.o yüzden almak istiyorum.para biriktiriyorum.satıcılara sorsan iyi motorumuz diyorlar.güvenemiyorum.sonuçta para kazanmak için öyle söylüyorlar.ben motoron allergo 50 cc kullanıcılarından yorum almak istiyorum.sence ne dersin bu motor iş görür mü.birde istanbu olduğu için çalar birisi yokuş çıkamayan motoru ne yapayım.alıcam motor yokuşta bayılacak geri vermek istiyeceğim.adam almıyacak para çöpe

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

50 cc kullanıcıları bir el atın konuya arkadaşın işi görülsün.Dostum bu arada biraz zayiflarsan sağlık açısından da iyi olur .. Umarım istediğin güzel motoru alırsın.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Böyle birşeyse 3 kişide çıkar..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...36393685/detay
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

enlighteray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Karizma R (2016)
    ben kendi fikrimi yazayım pişmanlıktır net,
    1 elektrikli bisikletin alım maliteti daha ucuz
    2 elektrikli bisikletin km maliyet çok daha ucuz
    3 elektrikli bisikletin algısı vergisi yok, sigortası yok
    4 tam emin değilim ama b ehliyetle alınıyorsa 50-60 km hıza çıkan elektrikli bisikletler olabilir, 50 cc motorun top speedi 60 ve elektrikli bisiklet kalkışta 50 ccyi geçer, durur, bidaha geçer

benzinlinin artıları ne?
    1 şarj derdi yok, uzun yol yapabilirsin (uzun yol işkence olur tabi, 5-10 km yol bile dert bence 50 cc ile kuryelik yaptım biliyorum)

50 cc alan kişi doğru tercih yapmış olabilir mi?
    bir arkadaşım sarı honda today aldı, şekil bir kaskla güzel görünüyor, kızlar için sevimli geliyor, 1 km uzakta işine gidip geliyor halinden memnun, bu ve benzeri senaryolara güzel olabilir, elektrikli bisiklet olsa şekil olmucak, ama ben her gün 50 km uzakta işe gidecem diyen adam 50 cc alcam derse manyak mısın derdim,

Alıntı ellisisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne diyorsunuz abiler.değermi 50 cc motor için 3690 tl verip satın almaya
    50cc için değmez Dostum değmez, 3 bin liraya Yamaha Crypton veriyorlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Şöyle yapsan bana göre daha mantıklı olur; ehliyete yazıl 700-1000 tl ona gider, ehliyet aldiktan sonra 2500 bi cup al yada Mondialin vitesli motorları var temizinden al bitane 2500 tl keyfine bak daha rahat olur hem, hemde trafikte güvenli olursun, en önemlisi yokuşlari cok rahat çıkar yok derdin kalmaz

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Elektirikli bisikleti hiç tavsiye etmem. Olur olmaz yerde şarjı bitiyor.

Kendi motorum dağınık vaziyette. Bugün kardeşimin elektirikli ile alacak toplamaya çıktım. Geri eve dönemedim. Şarj bitti. Bi arkadaşıma rica ettimde kamyonetine atıp eve götürdü beni.

50 cc diyip küçümsememek lazım. Mobylettelerde 50 cc. İki zamanlı ama olsun yıllarca kahrını çekti bu ülkenin insanlarının.

Tip çok önemli değil dersen git bi bionik filan al. Plakalı bulabilirsen. Oda 50 cc hemde iki zamanlı olduğu için güçlü olur. Mobylettede olur. Onların plakalısını bulmak zor biraz.

Ben iki zamanlı hastasıyım o yüzden bayılıyorum o motorlara.

Yokuş konusunada çok takmışsın. Ben kamyon şöförüyüm bizim camiada çok önemli yokuş. Bi arabanın iyi olup olmaması rampada çekişine bağlı. Rampası zayıf araba pek iyi değildir. İki cümlenden birinde yokuş kelimesi geçince dedim acaba bizim camiadanmı

Çıkar niye çıkmasın. 50 cc diye çokda küçümseme. Hem cg motorların pistonu değiştirip cc yükseltiyorlar. Belki onada öyle bişey yapılabilir. Türk aklı iyi çalışır öyle şeylere.

Eskiden mobiletleri modifiye ederlerdi. Adana gibi yerlerde hala yapanlar var. Uçuruyor adamlar mobileti.

Ama ben olsam onu almazdım. Yani 3500 lira verip o motoru almaktansa 1000 liraya motor ehliyeti alsan 2500 liraya bi sürü motor var alınacak. Daha yüksek cc scooter alırsın mesela. "Yokuş çıkarmı?" diye aklın takılmaz.

BerkB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Thunderace YZF1000R
    Sehir ici icin baslangic motoru olarak idealdir yakito bakimi surusu uzmez

Erky Perky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Alıntı enlighteray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kendi fikrimi yazayım pişmanlıktır net,
    1 elektrikli bisikletin alım maliteti daha ucuz
    2 elektrikli bisikletin km maliyet çok daha ucuz
    3 elektrikli bisikletin algısı vergisi yok, sigortası yok
    4 tam emin değilim ama b ehliyetle alınıyorsa 50-60 km hıza çıkan elektrikli bisikletler olabilir, 50 cc motorun top speedi 60 ve elektrikli bisiklet kalkışta 50 ccyi geçer, durur, bidaha geçer

benzinlinin artıları ne?
    1 şarj derdi yok, uzun yol yapabilirsin (uzun yol işkence olur tabi, 5-10 km yol bile dert bence 50 cc ile kuryelik yaptım biliyorum)

50 cc alan kişi doğru tercih yapmış olabilir mi?
    bir arkadaşım sarı honda today aldı, şekil bir kaskla güzel görünüyor, kızlar için sevimli geliyor, 1 km uzakta işine gidip geliyor halinden memnun, bu ve benzeri senaryolara güzel olabilir, elektrikli bisiklet olsa şekil olmucak, ama ben her gün 50 km uzakta işe gidecem diyen adam 50 cc alcam derse manyak mısın derdim,
    Hocam yanlış bilmiyorsam 50 ccde de vergi ve sigorta yok

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    Üstte de söylemişler bence ehliyet alıp üstüne temiz bir cub alabilirsin. Vergi konusuna takılma 100cc altında vergi yok sadece sigorta var. Aklında da bir şüphe kalmamış olur böylece

hepinize saygılar.görüşleriniz için teşekkürler.

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    Alıntı ellisisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinize saygılar.görüşleriniz için teşekkürler.
    yokuş çıkarmı ?

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    bizim burada alanyada 50 cc today ile iki kişi alanya kelesi denen tepeye çıkıyor

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    senin ilacın bu incelemedeki motosiklet. 98 kiloyum her türlü 45 kmh yi görüyor zaten sınırlayıcı var. 2 kişide bindik gene 45 kmh ye kadar çıktı. Üstelik ufak tefek değil. Üzerinde kötü bir görüntü oluşmaz. Eşya taşımak için daha mantıklı vs. vs. Dilim döndüğünce anlattım video da hatta sonraki vlog da elektrikli motosiklet olayından ve tecrübelerimden bahsettim. Kısacası al sat gibi düşünceniz yoksa, ehliyet için tekrar çabaya girmek istemiyorsanız tavsiye ederim.
    alperheper bunu beğendi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum bu videoyu izle

https://youtu.be/hEHQ1vLdKSM

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)