Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

sahibindeki ilanların hepsi mi yalancı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    adamlar 2006-2007 model motorlara km sine 5000-6000 yazıyor bu sizce gerçek mi hepsi böyle düşük yazıyor bana hiç inandırıcı gelmedi benim aldığım 2. el motor 2015 modeldi 35.000 de idi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

büyük motorların hepsi km düşürülmüş 30-40 km den fazla motor yok

Ben güvenemiyorum. Kaç sahip değiştiriyor o yaştaki motorlar. Aralarından biri kötü niyetli olsa yetiyor. Bizim arkadaş jip aldı 90 bin diye araç 200 bin üstü çıktı yeni yasayla direk parasını geri alabilecek heralde.

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    altın elibeli adma diyordu 80 binde sattığım motora 2 yıl sonra baktım 30 bine düşmüş :D
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Ben ikinci el tercih etmedigim icin pek girip bakmiyorum sattigim motorlari da hic orda ilana koymadim. Bana sacma insanlarla dolu bir yer gibi gelmiştir hep. R25 ilk ciktigi zamanlarda mardin miydi bir yer 19 bine satiyordu 2000 kusur km deki makineyi neymis rodaji ozenle yapilmis. )) Bu gibi ozellikle som donemde motorun sifir fiyatindan ustte ittirmeye calisan kekolar dolu vakit kaybindan baska bisey degil. Sifiri almak her zaman daha mntikli.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Markasına göre değişir. Mesela Harley Davidson ilanlarını km'ye göre sıralayın, ilk sayfa 1500'ü geçmez. Ama çok satılan tercih edilenlere şüpheyle yaklaşmak gerekiyor. Şahsen bununla uğraşacağıma gider paramın yettiği daha alt sınıf motoru sıfır almayı tercih ederim.
    sdirer bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Malları çok değerli sadece hafta sonu biniyolar bunlar motorada binmez sabahdan akşama motor parlatırlar
    5 binde çok as olmuş standardı 30-40 bin olmalı

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    birde stickerı fren balatası değişmeyi yağıyeni koymayı ekstrası yada artısıymış gibi yazmaları beni benden alıyor bir de ne hikmetse hiçbir motorun (20 yaşında yada 30 bin km bile olsa) motoru açılmamış anahtar değmemiş (egzantirik zinciri zaten adamanyumdan yapılma esneyip eskimiyor sonsuza kadar) yada yan yatmamış sadece güneşli günde ve otoparkta kullanılmış.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yıllık en kötü 5 bin km yapar bir motor. o da işinden gücünde fazla yoğun çalışan hafta sonunda hafta sonuna binen bi motorcuysa.
    normal kullanım yıllık 10 bin. motorun üzerinden durmuyor ulaşım aracı olarak kullanıyorsa 15-20 bin km yıllık.

otur hesabını yap.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Benim gibi sürenler varsa, yılda 2 bin anca olsa 10 yılda 20 bin doğal tabi ama herkes benim gibi değil

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Motorunu ulaşım aracı olarak kullananlar hariç
    Ilk alındığında çok kullanırsınız
    Zamanla kullanım km leri azalır.
    Çevre illerdeki gidilecek her yere gitmiş olursunuz.
    Bir süre sonra ülke içinde gezmek de açmaz.
    Yılda 1 yurtdışı tur yapar motoru garaja koyarsınız.

Ben ilk yıl 20 bin
    İkinci yıl 15 bin
    Üçüncü yıl 10 bin yapmışım.
    Bundan sonra yurtdışı hariç motoru kullanmak için sebebim pek kalmadı.
    İmkanım olsaydı şehir çevresi için ikinci motoru cross Vs almak isterdim. Şimdilik mümkün değil.

Bir de km olayını çok takıyoruz. 50 bin de suzukı, bmw, honda, yamaha daha yeni açılmış oluyor. Ama gel görki kimse almaya yanaşmıyor.
    Fazla kasmaya gerek yok. Bunlar sadece araçtır.
    Riptalon bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Sahibinden de ilan verecek kişi o gün bakıyor aynı marka modellerin ilanlarına, kendi motoru onlardan aşağı mı yaz gitsin yapıyor. Çoğunun satmaya niyeti dahi yok. Her malın enayi bir alıcısı vardır diye bakınıyorlar. Zaten satış fiyatı 3 aşağı 5 yukarı belli oluyor. O fiyata inenin motoru satılır bu kadar net.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Benim 103 binde Suzuki Bandit'im var. KM düşürülmüş olabileceğinden şüphelendiğim oluyor. Siz 5-6 binleri konuşuyorsunuz.
    BESTAPO ve Riptalon bunu beğendiler.

sedat karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw K1200 gt
    küçük bi matematik ile anlaşılabilir bu , istisnalar hariç hepsi düşürülmüştür. Hatta istanbul'da 250 tl ye kaç km ye düşüreyim diye soruyorlar. Sahibindende ki ilanlara bak hep olduğu yerde düşmüştür , çıtır kazalıdır yada hafif sürtmüştür. Hepsi 30 bin ve 40 bin arası , en ideal km aralığı o galiba anlamadım gitti

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Az da olsa istisnalar olabilir.
    Örneğin komşumun Inazuma'sı var, yaklaşık 1 yıldır bindiğini görmedim.
    Denk gelmediğim zamanlarda mahallede falan tur atıyor olabilir.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Motorumu 2016 subatta sıfır aldim. Işim geregi sadece pazar günleri hobi olarak kullaniyorum. 6 aydir da askere gittim hic kullanmadim düşün şu an 8000 km de

Bu vites düşürme işini yapan herkez o. çocuğudur kimse kusura bakmasın.Herşey cahillikten baska birşey den değil..Keske görebilsek su aracların orjinal km lerini acaba kac bin kmde motor yaptırmak gerekiyor keske bilebilsek.Ama ustalarımız gerizekalı olduğu için bu km sarma olayı var.Herkezde su bilinç var motor acılırsa bir daha eski randımanını vermiyor mealesef doğru bunu aşabilecek bir ustada görmedim hayatımda eğer var ise sayılıdır.Geri kalan hepsi bisiklet bile tamir edemez.

Anlamadığım şey insanlarımız neden bu teknolojiyi kullanmıyor madem hondayı yamayaı kawazakiyi getiriyorsun kardesim sunları test edicek makinalar neden getirmiyorsun sonucta bu motorlar fabrikada toplanıyor belli bir düzende yapılıyor ve bunların sağlamlığını test edicek makinalar mevcut neden almıyorlar bunları..Burdaki ustalarda motor yaptıktan sonra en azından cihaza takıp testini yapar mealesef cahil ve açgözlü oldukları için bu olmuyor..Sorsan türkiyenin sayılı ustalarından birisidir.Gel görki çakalın önde gideni....SAkın itibar etmeyin satıcının sözlerine alıcağınız aracı iyice araştırın forumlarına girin kronik vs.. ne tür problemleri vs herşeyi siz öğrenin ustaya bile güvenmeyin..
    Riptalon bunu beğendi.

Motosikleti
    FZ6
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...48259599/detay
    Övünmek gibi olmasın ama :D
    3 kuruş para için kişiliğimden ödün veremem satilmazsa durur kenarda ...
    İnsanlar ne zorluklarla para kazanıyor kimseyi kandırmaya lüzum yok
    sedat karaca, Eski_kasa ve hayat2teker bunu beğendiler.

Yarısı yalancı. Ama hangi yarısı yalancı onu bilemiyorum. Sıkıntı orada.

Az once bir ilan gordum sahibini arastirdim diger motorlara bok atip kendi aracini oven biri adamin videolarini buldum lastik yakma iki motoru kafa kafaya koyup lastik yakma makinayi dibine kadar uzun uzun bagirtma ne ararsan var bildigin stunt motoru allah yardim etsin bize..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)