Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bir Motorcu Kendini 3 Kişiye Karşı Nasıl savunur ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    LiseliMotorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    Merhabalar,
    Öncelikle bu videoyu izlemenizi istiyorum. Bu motorcunun kendini savunma yöntemi biber gazı ve pek etkili oldugunu göremedim kırmızılı splinter usta gibi atlıyor zıplıyor tekme atıyor bunlara karşı kendımızı nasıl savunabiliriz daha önce hiç kavga etmedim yolda allaha şükür.
    beni aydınlatırsanız sevinirim
    https://www.youtube.com/watch?v=9WieEXleMMc

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    kickboks veya normal boks ile birkaç ay uğraşsan bu denyoları tek yumrukla yerden kalkamayacak duruma sokarsın. silahlanmadan ziyade dövüş sporlarıyla ilgilenmek gerek
    LiseliMotorc, Ari Gold ve Seko bunu beğendiler.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    kaskla birlikte kafayı çakıyosun adamın burnu kırılıyor sonra mahkemede bi sürü tantana. biber gazı daha iyi bence.
    LiseliMotorc ve singlegunman bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Kafanda kask dizinde dizlik elinde eldiven korumalı ceket hala savunamıyorsan yapacak bişey yok.
    LiseliMotorc bunu beğendi.

Ne yapacaksınız biliyormusun gazlıyıp yoluna devam ediceksin.Madem yol senin ise yolu ortalayacaksın..Ortalamıyorsan gazlıyıp aralardan kacıcaksın motoru alıp araba gibi kullanmanın mantığı nedir anlamıyorum..Böyle yapınca genelde polemik yasarsınız.Söyle düsünün yolda giderken aralardan hep yol istersiniz yanlısmı arabaları kendi isteğinizle silme geçersiniz ama bir araba yanınıza geldimi kuyruğuna basılmıs fare gibi bağırırsınız anlamı ne 80 milyon nüfus var hangi biriyle mücadele ediceksin.Akıllı insan bunu yapmaz gazlar gider yok senin yolun yok benim yolum kavgasının sonu gelmez.Zaten genelde bu kavga eden tipler 18 26 yas arası ergenler oluyor..Yazık olgun lasın az.Kavgadan kacmakta büyük erdemliktir..

Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    En kısa sürede başlayacağım. Ancak çankırı denilen şehir köy gibi olduğundan doğru dürüst dövüş sanatı öğreten yerler yok 1 tane var oda allaha emanet. Bi muay thai öğretecek yer falan olsa oo :D

Yeğen yaz bunları.

Boy abdstsiz gezilmeyecek.

Kontak besmelesiz açılmayacak.

Kapının eşiğinden çıkarken , Ayet-el kürsi , Felak ve Nas sureleri okunacak ( mealleri bilinecek )

Sadaka belayı deff eder , combo sadaka ( bozuk para , kuşa kediye şu sıcak günlerde içme suyu temini vb )

Ciddiyim , fitne fesad kol geziyor , bedenli bedensiz ve dahi kendi benliğimizin mevcudiyetimizin şerlerinden yaradana sığınalım vesselam.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    LiseliMotorc ve jimi_hendrix bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    Sanırım motorcular 2 yıla kalmadan sinir krizi geçirip bu ekipmanları giyecek taşıyacak :D yakındır

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Ben motora binerken ekipmanla beraber belimede kama takıyorum. :D

Biber gazı ne güzelde işe yaramış öyle bu kadar etkili olacağını bilmezdim. Biber gazı sol ele alınır biber gazıyla sersemletilen kekoya yumruk veya tekme yüzüne oturacak şekilde yabıştırıldımı biri elendi sırayla diğerlerinede yalnız o biber gazını amma hızlı çekti eleman şaşırtıcı.
    karakan68 bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motora binerken ekipmanla beraber belimede kama takıyorum. :D
    Güzel fikir :D

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    İyi bari ezdirmemiş kendini iki onun bunun evladına.
    Ama işte ne güzel biber gazi baya durdurmuş, dayım kevlar eldiven ile surata bir defa destekli vursan kalıbımı koyuyorum yerden kalkacak adam değiller.
    Vurduğunu yuvarlasa iyi olacakmış, sağlık olsun.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    korumalı eldivenle adamın suratında yara bere oluşturursanız silahla yaralamadan yargılanıyorsunuz, diye biliyorum. öyle kaskla burnunu kır, eldiven korumasıyla dişlerini dök, sonra çok başınız ağrır.

hırsızı yakalayınca yumruk vursan suçlu olduğun bi memleket burası...

Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi bari ezdirmemiş kendini iki onun bunun evladına.
    Ama işte ne güzel biber gazi baya durdurmuş, dayım kevlar eldiven ile surata bir defa destekli vursan kalıbımı koyuyorum yerden kalkacak adam değiller.
    Vurduğunu yuvarlasa iyi olacakmış, sağlık olsun.
    Aynen gene ucuz atlatmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:11 ----------

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korumalı eldivenle adamın suratında yara bere oluşturursanız silahla yaralamadan yargılanıyorsunuz, diye biliyorum. öyle kaskla burnunu kır, eldiven korumasıyla dişlerini dök, sonra çok başınız ağrır.

hırsızı yakalayınca yumruk vursan suçlu olduğun bi memleket burası...
    Türkiye en kötü dönemini yaşıyor. Allah yardımcımız olsun.

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    Saldiran sahsi buldum bide her kufurlu yorumun altina hondaci arkadaslari gelde konyaya senide dovelim diyolar

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Zaten bu hondacı şahinci arabayı yere yakınlaştıran ,egzos takan şürüş stilleri bi garip olan ,milleti gece gece rahatsız eden tayfadan her türlü pislik beklenir

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Arabalar sehir icinde cok hizlilar ve ayni kullanim sekli motor ile munkkun degil. Arabanin 4 tekeri dusuk hizda anevra yaparken iyi tutunuyor ama motorunkiler yatik pozisyon geregi tutunamiyor ve mecbur manevralarda onceden yavaslamak gerekiyor.

Bu yuzden ana yola baglanti durumlarinda falan arabalar hic musade etmeyince vede en soldan sag sapaga dalan bir araba ile sapagin 5 metre gerisinden yola baglanan suruculer cakisinca buyuk sikintilar oluyor.

Cogu zaman araba kullanicilari suclu cunku yol verme gibi seyleri pek yapmiyorlar ve hep bir birlerini sollamak icin cakallik yapiyorlar.

Zaten sinyal ve ayna kullanimi onlar icin pekte onemli degil, giriyorlar kutunun icine ve disarda kiyamet kopsa bunlar duymaz.

Trafikte tartismamak neredeyse imkansiz, mutlAka biri size catiyor.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    17 liraya hepsi buradadan elektroşok aldım.Geçenlerde verdim trafikte birine elektriği.Adam tövbe etti araba sürmeye...
    LiseliMotorc ve EmreKocyigit bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biber gazı ne güzelde işe yaramış öyle bu kadar etkili olacağını bilmezdim. Biber gazı sol ele alınır biber gazıyla sersemletilen kekoya yumruk veya tekme yüzüne oturacak şekilde yabıştırıldımı biri elendi sırayla diğerlerinede yalnız o biber gazını amma hızlı çekti eleman şaşırtıcı.
    Hayir biber gazi sag elde olucak ve dusmanini sol el ile kafasinin ustunden yani saclarindan tutucan kacmamasi icin ve sonra sag el ile adamin surata vericen biber gazini taaki "abi nolur abi" seslerini duyana kadar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)