Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

17 yaşındayım...

Motovento
    REKLAM ALANI

18 ime girmeme 6 aydan kısa bi süre var ygs-lys maratonuna yardımcı olabilmek adına etütlere yazılıcam fakat fiyatlar pahalı aile bütçemi zorlamamak için 2 aylığına dönerciye paket servise girmeyi düşünüyorum aklımda iki soru var ama
    1- telefonumun camını kırdığım için herhangi bir navigasyona sahip değilim fakat bunu konuştuğum işyeri sahibine dediğimde paketçi her adresi bilmez paketçi her adresi bulur dedi biraz ümitlendirdi
    2- ben bu işi yapabilirmiyim ? ehliyetim var kendi motorum yok ama eş dost motorlarıyla 3-4 bin km kadar şehir içi tecrübem var trafik okumayı gayet iyi yapıyorum oturduğum yere yakın 2 mahalleyide çukurlarına kadar iyi biliyorum tek sıkıntım adresler
    siz değerli abilerimden ablalarımdan tavsiyelerinizi ve tecrübelerinizi anlatmanızı bekliyorum..
    saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Adres bulmak sıkıntı değil 1 haftada alışırsın. Zaten hep aynı alanda dağıtıcan paketleri.
    Asıl sıkıntı trafik. Kuriyelik çok zor ve tehlikeli bir iş. Başına bir kaza gelebilir trafikte. Ekipmansız çıkma.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Adresleri verirken genelde birde tarif eder misiniz derler, tarif alip gidebilirsin e gittikcede birilerine sorarsin, motor kullanma isinde okeysen navigasyonluk bisi olmaz fikrimce. Sora sora bagdat bulunur

OgulcanMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200 (Eski) Hyosung GV250 (Şimdi)
    Kardeşim adres bir şekilde bulunuyor, ben yemek sepetinden mesela sipariş geldiğinde paket hazırlanırken hızlıca bilgisayardan google map'i açıp adresi bulup beynime yazıp gidiyordum. Biliyorsun google araçları sayesinde her sokağın resimli bir şekilde gösteren bir teknoloji var artık. Sokağın resmini açıp gittiğinde heh burasıydı diyorsun yani.
    Öyle zor bir iş değil ancak değişik kuryeci arkadaşlar gibi sende siparişi yetiştiricem diye canını ortaya koyup yarışçıymış hissine kapılarak arabaların arasından geçip gitme lütfen. Siparişi 5 dk geç götürsen hiçbir şey olmaz, olmuyor. Müşterilerden elbet yüz ekşiten olacaktır. Güler yüzle davrandığın sürece onda da sıkıntı olmaz.
    Bir de ehliyetini al, ekipmanı unutma, KASK tak. Çalıştığın yer vermiyorsa da iste. Dal taş... açık bir şekilde siparişe göndermesinler seni.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)