Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Arazide omuz kırmalı kaza (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Arkadaşlar herkese dileklerinden dolayı teşekkürler. Araziyi iyi bilen arkadaşlar az çok sebeplerini belirtmişler.

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ambulans kaç saatte geldi?
    mont markası neydi?
    Ambulans 35-40 dakikada geldi. Mont revit. Sürtünmeye falan dayanıklı bu montlar ama bu tarz darbelere çok dayanıklı değiller. Zaten motosiklet kazasında kırık kabul edilebilir bir şey. Önemli olan deri soyulup damarlar falan ortaya çıkmaması. Mont asfalt için yapılmış yani.

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Batu geçmiş olsun. Durumu iyi idare etmişsiniz ����

Sen de ambulans ile gittin mi yoksa arkadaş tek mi gitti? Motosikletleri nasıl geri getirdin? Merak ettim doğrusu.
    Dostum çok sağol. Ben motosikletlerin yanında kaldım. Bi motosikleti sakladım bi çalılığa. Sonra bi arkadaşa telefon ettim telefon çeken bir yerden. Onu almaya gittim. Onu aldım geldim, diğer motoru aşağıya beraber indirdik. Gecenin 9'unda falan indik araziden.

Bu arada bu geçen haftaki arazi videomuz:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SUPERDUKER
    tek başına off-road yapılmamasına dikkat edelim arkadaşlar

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Dunyanin en iyi montuda olsa ozellikle yana kol ve omuz uzeeine dusuldugunde koprucuk kemigi esner ve kirilir.. hardcore endurocu olup koprucuk kirmayan azdir diye tahmin ediyorum..

Bir arkadasta dalga gecmis 6 kisi olsaydi diye, motor isini bu sekilde hafife almamasini tavsiye ederim, her sporun kendine has prensipleri vardir, doga gezilerinin ozellikle yasam alanlarindan uzak orman ucurum vb yerlerde etkinlikler en az 3 motor ile yapilmasi tavsiye edilir.

Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşir.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Geçmiş olsun, gayet hafif atlatmışsınız hocam...

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ambulans 35-40 dakikada geldi. Mont revit. Sürtünmeye falan dayanıklı bu montlar ama bu tarz darbelere çok dayanıklı değiller. Zaten motosiklet kazasında kırık kabul edilebilir bir şey. Önemli olan deri soyulup damarlar falan ortaya çıkmaması. Mont asfalt için yapılmış yani.
    bence darbe daha önemli, birde revit in omuz korumaları çok güven veriyor :S
    insta: veli_montana_

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)