Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Led ampul taktim farlar sonuyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Merhabalar arkadaslar mobilden yaziyorum yanlis lisan ettiysem affola

Dun 36 watt led ampul taktim motoruma hersey cok guzel muazzam aydinlatmasi var sikinti yasamadim sabah motoru yikattim onlami alakasi var bilmiyorum az once gelirken uzunlari acinca 10 defada 2 defa diyelim far sonuyor karanlik oluyor kisaya alinca duzeliyor sonra istedigim kadar uzun kisa yapayim sorun yok sonra ayni sekilde 1 kes daha oluyor,role mi baglamak gerekli yoksa ampul demi sorun var bilmiyorum halogen ampulu 35 watt led ampul 36 watt bilen cevap verebilirmi

Motor ybr 125

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:36 ----------

Yokmu bilen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Merhaba dostum;

ampul yuvasinda oksitlenme olabilir,far tasina elinle hafiften tikla bakalim sarsintida ne oluyor..veya ampulu cikar wurth electric serisi spreyler var temizle kovanini..

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Konjektör zorlanıyor olabilir, bir ihtimal.
    Far kendiliğinden söndüğünde, hiçbir şey yapmadan sağa veya sola sinyal vermeyi dener misin?

Sonucu yazarsan sorunu çözmeye bir adım daha yaklaşmış oluruz.

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostum;

ampul yuvasinda oksitlenme olabilir,far tasina elinle hafiften tikla bakalim sarsintida ne oluyor..veya ampulu cikar wurth electric serisi spreyler var temizle kovanini..
    Simdi ise geldim dediginiz gibi acaba sarsintidan falanmi yapiyor ki role gerekirmi acaba

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Simdi ise geldim dediginiz gibi acaba sarsintidan falanmi yapiyor ki role gerekirmi acaba
    Ampulun yuvaya tam ve saglikli oturduguna eminmisin?

Motosikleti
    Merhaba dostum;

Ampulun yuvaya tam ve saglikli oturduguna eminmisin?

Dun gece hicbirsey yoktu dun sabah taktim bugun de birsey yoktu sabahtan aksam ciktim ise gelicem bi anda takiklik yapti gibi geldi dedim ben guzel basamadim heralde sonra bir dha yapti sonup yaniyor gibi sonra bir daha yapti geldim soketi cikarttim gene taktim simdi yapicakmi bilmiyorum sabah motoru yikattim sanirim su kacti sokete falan insallah oyledir veya sigortasi falan varmi ? Olsa ve yansa hic calismaz heralde

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:48 ----------

Bi iki bilgi buldum

Benim aldigim led ampul 9.32 volt arasinda calisabilir denmis benim akum 12.7 bundan sorun olabilirmi ? Ve direk soketten taktim kimisi akuden kablo cekip role konucak denmis cunku motorum sabah gaz yememe yapti alternator den sanirim elektirik yetistiremiyor akuden alip far a anahtar koymak gerekircek sanirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)