Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Motoran Spada xfire 200 efi enjeksiyonLu radyatörLü 6 vitesLi 2017 modeL

Motovento
    REKLAM ALANI

Abs yok ama ön fren hiç kaymadı o kadar denememe rağmen arkayı köklersen tabikide her motorda olduğu gibi kaydırma yapıyo yalan yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    salkano wolf
    Bu motoru alcaz inşalalh

bu özellikte bu fiyata bu kalitede ben başka motor bulamadım gönül rahatlığıyla al

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    hopalı kardeşim sen biraz uluplarına dikkat edersen seviniriz.farklı yaş gruplarından bir aileyiz burada.kargaya yavrusu şahandır anlıyorum seni.fakat sayfalardır tartışılan top speed muhabbetine değinmek istiyorum 15 hp 200cc bi makine meyillinormal koşullara sahip bir havada 140 dan fazlasını göremez.sabit ve konforlu gidilecek hızın maalesef 100-110 dur.tork eğrisi yuklarlarda bir makine diye tahmin ediyorum,o halde uygun dişli değişimiyle konforlu max hızını 120-125 lere çekebilmen mümkün.dyno testinde dediğin gibi 180 görmesi mümkün ve yine dediğin gibi normal koşullarda elbette o hızı yapamaz.tekrar altını çizerek söylüyorum üslupların biraz daha önem verirsen iyi olur.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı ByYlmzZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hopalı kardeşim sen biraz uluplarına dikkat edersen seviniriz.farklı yaş gruplarından bir aileyiz burada.kargaya yavrusu şahandır anlıyorum seni.fakat sayfalardır tartışılan top speed muhabbetine değinmek istiyorum 15 hp 200cc bi makine meyillinormal koşullara sahip bir havada 140 dan fazlasını göremez.sabit ve konforlu gidilecek hızın maalesef 100-110 dur.tork eğrisi yuklarlarda bir makine diye tahmin ediyorum,o halde uygun dişli değişimiyle konforlu max hızını 120-125 lere çekebilmen mümkün.dyno testinde dediğin gibi 180 görmesi mümkün ve yine dediğin gibi normal koşullarda elbette o hızı yapamaz.tekrar altını çizerek söylüyorum üslupların biraz daha önem verirsen iyi olur.
    Burdada yazan Capan68'de aynı motordan var. Hız hiç yoktu. Geçen gezide gaz kolundaki boşluğu alınca motor cana geldi. 164ü gördü tabiat arkasındayken. Rüzgar arkadaydı yani. Normal yolda ise 120 130 stabil gidebiliyorduk. Şimdide öne 14 dişli taktı. Bide öyle deneriz.
    Ergün Er. bunu beğendi.

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdada yazan Capan68'de aynı motordan var. Hız hiç yoktu. Geçen gezide gaz kolundaki boşluğu alınca motor cana geldi. 164ü gördü tabiat arkasındayken. Rüzgar arkadaydı yani. Normal yolda ise 120 130 stabil gidebiliyorduk. Şimdide öne 14 dişli taktı. Bide öyle deneriz.
    En son noktayı koymuşsunuz , 140km/h ' dan fazla yapmaz diyenler çil yavrusu gibi dağılmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

HOPALI kardeşim , nasıl motordan memnun musun hala?Yeni bilgiler bekleriz senden. Ara ara yaz tecrübelerini buradan eksik etme

Alıntı Ergün Er. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En son noktayı koymuşsunuz , 140km/h ' dan fazla yapmaz diyenler çil yavrusu gibi dağılmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

HOPALI kardeşim , nasıl motordan memnun musun hala?Yeni bilgiler bekleriz senden. Ara ara yaz tecrübelerini buradan eksik etme
    ojinalde 13 diş var önde bende 14 taktım 3.vites hızı 90 dı 100 e çıktı tam 100 oturtuyodu şuanda motor bende değil yamaha r1 ile takas yaptım ama xfire 200 şahane motordur 1 yıl boyunca en ufak bile hata vermedi ama piyasası yok işte tek sıkıntı o satarken alıcısı olmuyo

Hızı falan boş verinde 100 km kac lt yakıyo bu motor

Motosikleti
    Hyosung Gt250Naked Comet
    Selamlar saygılar,

Bende bu motordan almak istiyorum. Pulsar NS150 15.ooo 2o.ooo km de olan motora 6 bin vereceğime bunun 2 3 bin olanına 6 veririm diye düşünüyorum. Hem garantili oluyor çoğu. Bugün gittim bir tane birinde vardı 3.3oo km de denedim motorun duruşu vs. fena değil yakışıklı motor vesselam. Daha sonra oradan çıkıp başka biri ile görüştüm. Motorun 3. vitesinde sıkıntı çıktığını şu anda serviste olduğunu söyledi arkadaş. İnternette de bir videoda tanıtım yapan arkadaşın da motorunun 3. vitesinin dişlisinin değiştiğini söyledi. Sanırım 3.Vites dişlisinde problem mevcut ama ben garantili almak istediğim için çok önemsemiyorum açıkçası.Başka kullanıcılar ile de görüştüm onlarda sıkıntı olmamış hiç. Bir iki ufak şey haricinde.

Motoru şu anda kullanan var ise bir anlatabilir mi acaba motor nasıldır diye ? Ben tüm yazılanları okudum ama pek yeterli gelmedi bana.

İlginize Teşekkürler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı HOPALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuanlık 4 bin deviri geçmiyorum ve 4 bin devirde 60km/h gösteriyo tam olarak 8 bin devirde 120km/h gösterir eğer hafif meyilli yol bulursan son devirde 12 binde kesiciye girince 180km/h ama tabi bayağa zorlamak lazım sonuçta 200cc bi makina fazla bişey beklememek lazım
    48bg cbr500r 180'i zor görüyor, neyin kafasını yaşıyorsun???
    The Power of The Dreams.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    48bg cbr500r 180'i zor görüyor, neyin kafasını yaşıyorsun???
    196cc 15hp spada,yolda benim Tvs RTR180(17hp)´nin yanina yaklaşsin 1 litre benzin alır yakarim motorumu..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)