Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motoran Spada xfire 200 efi enjeksiyonLu radyatörLü 6 vitesLi 2017 modeL

Motovento
    REKLAM ALANI

herkeze selamün aleyküm ben cemil 3 gün önce sıfır motor aldım ve sizlere tanıtmak istiyorum artık çin mi dersiniz kore mi dersiniz bilemem ama 125 cc karbüratörlü yamahaya 7 bin 500 vermektense şekli şemali yerinde enjeksiyonlu 200cc motora 7 bin lira vermeyi tercih ettim şu anda 26 km deyim 5 bin deviri geçmiyorum rodaj süresinde olduğum için ama teknik serviste benimkinin aynısı vardı adam bakıma getirmiş 3000 küsür km de dyno testine soktular gözümün önünde 12 bin rpm de 6.viteste kesiciye girdi 180km/h gösterdi bilgisayarLı ekranda tabi sonuca yolda giderken ulaşmak imkansız biliyorum fizik kuralları müsade etmiyo malesef ama makina güzel gidiyo özellikler şehir içinde 6.viteste 40km/h ile 6.viteste giderken bi anda gazı kökledim ne öksürme ne tekleme ne yığılma ne titreme vardı direk ivmelemeyi hissediyosun bu arada göstergeler elektronik bu motorun rakibi pulsar 200ns onun 3 bujili olması haricinde neredeyse aynılar iki motorda hafif meyilli yolda 155 160 km/h görüyo bulunduğum yerde 200ns var çünkü ordan biliyorum. kısacası ben motorumun 7 bin liraya fiyat performans ürünü oLduğunu düşünüyorum sonuçta izmirde üretiLiyo bu motor herkese kazasız beLasız günLer diLerim http://www.motosiklet.net/forum/customprofilepics/profilepic130225_1.gif
    Ergün Er. bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı HOPALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze selamün aleyküm ben cemil 3 gün önce sıfır motor aldım ve sizlere tanıtmak istiyorum artık çin mi dersiniz kore mi dersiniz bilemem ama 125 cc karbüratörlü yamahaya 7 bin 500 vermektense şekli şemali yerinde enjeksiyonlu 200cc motora 7 bin lira vermeyi tercih ettim şu anda 26 km deyim 5 bin deviri geçmiyorum rodaj süresinde olduğum için ama teknik serviste benimkinin aynısı vardı adam bakıma getirmiş 3000 küsür km de dyno testine soktular gözümün önünde 12 bin rpm de 6.viteste kesiciye girdi 180km/h gösterdi bilgisayarLı ekranda tabi sonuca yolda giderken ulaşmak imkansız biliyorum fizik kuralları müsade etmiyo malesef ama makina güzel gidiyo özellikler şehir içinde 6.viteste 40km/h ile 6.viteste giderken bi anda gazı kökledim ne öksürme ne tekleme ne yığılma ne titreme vardı direk ivmelemeyi hissediyosun bu arada göstergeler elektronik bu motorun rakibi pulsar 200ns onun 3 bujili olması haricinde neredeyse aynılar iki motorda hafif meyilli yolda 155 160 km/h görüyo bulunduğum yerde 200ns var çünkü ordan biliyorum. kısacası ben motorumun 7 bin liraya fiyat performans ürünü oLduğunu düşünüyorum sonuçta izmirde üretiLiyo bu motor herkese kazasız beLasız günLer diLerim http://www.motosiklet.net/forum/customprofilepics/profilepic130225_1.gif
    senin motor fazla dayanmaz. daha 26 km'de 150-160'lardan bahsediyorsun.

yok başkan ya ben hiç basmadım ki en fazla 60 basmışımdır oda bir 2 kere top speedi diyorum 160 diye

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Titreşim ne durumda ?

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    güle güle bin

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, Allah kaza, bela vermesin.
    Amma velakin bi dur be kardeşim, acele etme motoru bu kadar övmek için, daha 26 yı boşver, 3.000 km ne ki bir motor için, hele bi 26.000 devirenleri bi görelim ondan sonra.

Ha, ayrıca, ülkemizde üretilen motosiklet yok.

Motosikleti
    150-100-49cc
    Fotoğraf varmı ? Hız yerine ilerleyen zamanlarda yakit durumu? Vs den bahsetseniz daha iyi...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    euro 4 olayında enjeksiyon zorunlu dimi

Fiyat/Performans sadece hızdan ibaret değil malesef

tabikide öyle hız için 600cc den aşağısı kurtarmaz zaten bu motor için en sağlıklı hız 100km/h diyo kendi sitesi

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:20 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşim ne durumda ?
    balansörlü motor olduğu için titreşim hiç yok desem yeridir

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    euro 4 olayında enjeksiyon zorunlu dimi
    zorunlu olduğunu bilemem ama sağlıklı bişey olduğu kesin çünkü yakıt elektronik enjeksiyon sistemi tarafından ayarlanıyo en sağlıklı yanmayı gerçekleştiriyo bu şekilde

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

Alıntı unoturbo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf varmı ? Hız yerine ilerleyen zamanlarda yakit durumu? Vs den bahsetseniz daha iyi...
    profil fotosu yaptım yakıta gelecek olursak alırken hiç yoktu içinde 2 3 km anca gider dediler hemen gittim 1 litre aldım şuanda 26 km deyim rahat bi 35 yapar zaten hep çeyrek gaz kullanıyorum şehir içindeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, Allah kaza, bela vermesin.
    Amma velakin bi dur be kardeşim, acele etme motoru bu kadar övmek için, daha 26 yı boşver, 3.000 km ne ki bir motor için, hele bi 26.000 devirenleri bi görelim ondan sonra.

Ha, ayrıca, ülkemizde üretilen motosiklet yok.
    çok saol başkan 26 bin km yi 10 senede yaparım herhalde çünkü günde max 5 6 km yol yapıyorum izmirde fabrikası var ama motoran diye ordan geldi bana

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat/Performans sadece hızdan ibaret değil malesef
    evet değil hız için 600cc şart

Motosikleti
    150-100-49cc
    Telefonunuza digihud speedometer veya speedometer GPS uygulamasını indirip hızınızı birde burdan dener mısınız. Göstergesi ki sapma payına bakarsanız

Telefonunuza digihud speedometer veya speedometer GPS uygulamasını indirip hızınızı birde burdan dener mısınız. Göstergesi ki sapma payına bakarsanız
    kardeşim km saati orjinal gps li zaten sapma payı 0 radardan geçtim 48 le motorun gps ide 48 gösteriyodu

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    11.5 kW, 7500 d/d, 15.41 hp

160 yaptığına emin misin?

ayrıca gpsli kilometre saati nasıl oluyor bi açıklar mısın?
    nokiaxxx ve Zippo's bunu beğendiler.

Motosikleti
    150-100-49cc
    1: kardesiniz olduğuma nasıl kanaat getirdiniz? Yaşım mı yazıyor nickte?

2: o meşhur GPS li gösterge nasıl oluyor ya?

Tum motoran modelleri enjeksiyonlu mu olmus ?

Tum motoran modelleri enjeksiyonlu mu olmus ?
    hayır kardeşim motoranın sadece spada modellerinin bazılarında var enjeksiyon 4 tane modelinde olması lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Alıntı volkanmet86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11.5 kW, 7500 d/d, 15.41 hp

160 yaptığına emin misin?

ayrıca gpsli kilometre saati nasıl oluyor bi açıklar mısın?
    dyno testinde 6.viteste kesicide 12bin rpmde 180km/h gösterdi yolda giderkende 150 160 basar

gps li işte full elektronik göstergesi var video çekip gösteririm sıkıntı yok yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

1: kardesiniz olduğuma nasıl kanaat getirdiniz? Yaşım mı yazıyor nickte?

2: o meşhur GPS li gösterge nasıl oluyor ya?
    tmm başkan kızma ya

Alıntı HOPALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tmm başkan kızma ya
    yaşın kaç ? kaç yaşındasın sen

yaşa değiL biLgi aLışverişine bakarım teşekkürLer

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:18 ----------

yaşın kaç ? kaç yaşındasın sen
    tmm reis sen büyüksün sıkıntı yok yani

Motosikleti
    150-100-49cc
    Yok estağfurullah ne haddime kızmak. 150-160 rakamını tahmini verdiniz o zaman anladım. Rodaj bitsin denerseniz o zaman. Yine 130 140 bandında kalır diyorum motor için.
    Tanıtıcı bir video çekip YouTube atsanız güzel olur

Yok estağfurullah ne haddime kızmak. 150-160 rakamını tahmini verdiniz o zaman anladım. Rodaj bitsin denerseniz o zaman. Yine 130 140 bandında kalır diyorum motor için.
    Tanıtıcı bir video çekip YouTube atsanız güzel olur
    şuanlık 4 bin deviri geçmiyorum ve 4 bin devirde 60km/h gösteriyo tam olarak 8 bin devirde 120km/h gösterir eğer hafif meyilli yol bulursan son devirde 12 binde kesiciye girince 180km/h ama tabi bayağa zorlamak lazım sonuçta 200cc bi makina fazla bişey beklememek lazım

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)