Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motoran Spada xfire 200 efi enjeksiyonLu radyatörLü 6 vitesLi 2017 modeL

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150-100-49cc
    180 imkansız olsa da uzun yolda sürekli 130 bandında giderse çok iyi. Benim gözümde son hızdan önce sürekli olarak gidebildigi sürat daha önemli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı volkanmet86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11.5 kW, 7500 d/d, 15.41 hp

160 yaptığına emin misin?

ayrıca gpsli kilometre saati nasıl oluyor bi açıklar mısın?
    150cc motoran vardı bende 12 beygir ve 142km/h ile radardan geçmiştim devir saatini bitirip tekrar 0 a doğru yaklaşıyodu

Motosikleti
    150-100-49cc
    Motordan mt150 miydi motor? Cg tipi mi

Alıntı unoturbo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    180 imkansız olsa da uzun yolda sürekli 130 bandında giderse çok iyi. Benim gözümde son hızdan önce sürekli olarak gidebildigi sürat daha önemli
    130 la tabikide gider zaten o hızdaki rüzgar motoru soğutuyo ayretten yağ soğutmasıda olduğu için üzerinde o yüzden sıkıntı olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

Motordan mt150 miydi motor? Cg tipi mi
    MTR 150 cg tipi 120km/h ibre koymuşlardı ben bastığım zaman hep orayı geçerdim 2 kademe

Motosikleti
    150-100-49cc
    Siz yinede rodaj bitince dediğim programlardan bir ölçün. %100 doğru ölçen gösterge yok. Sapma payı her araçta mevcuttur

Siz yinede rodaj bitince dediğim programlardan bir ölçün. %100 doğru ölçen gösterge yok. Sapma payı her araçta mevcuttur
    ya programlar yanlış gösteriyosa üstelik burda radar var sahil yolunda hep aynı sonuçları alıyorum

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    https://youtu.be/aaxlEdXyeRM
    Son hızı bu işte

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    dynoda 180 basması hiç bişey değiştirmez. isterse 200 bassın. yolda yapacağı taş çatlasa 125-130. 15 beygir motor. onu da böyle üstüne filan yatacan anca.

bi de dijital gösterge gps var demek DEĞİLDİR. bilgin olsun.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    RS200 24.5 beygir o bile 152 de kesiciye giriyor.15 beygirle 150 150 görmek hayal.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Anlaşıldığı kadarıyla arkadaş biraz toy üyelik tarihide bugün zaten. motoru aldığı gibi bir hevesle bu konuyu açmış. Bak dostum öncelikle hoş geldin. 15hp bir makine ile düz yolda 180 yapamazsın taş çatlasın (hava filtresi + performans egzos bujiler vs vs gibi extralar ile) 145. şuan elimde custom 24.12hp naked motor var arkadaşların dediği program ile 165-174 bandında kalıyor herhalde dyno ya soktuğumuzda benimki de 250 vurur değil mi ? birazda böyle düşün ve dijital göstergelerde Gps yoktur anlıyorum heyecanını sıfır motor almışsın ama kendi motorunu da bu kadar övme. senin motorun 20,000km ye geldiği zaman 20,000 km deki 125cc Ybr-Cbf veya başka bir modele geçildiğin zaman anlarsın demek istediğimi tekrardan hoş geldin aramıza.
    Metehan07-70 bunu beğendi.

Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/aaxlEdXyeRM
    Son hızı bu işte
    o motor karbüratörlü yalnız

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:16 ----------

Alıntı RulingMoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşıldığı kadarıyla arkadaş biraz toy üyelik tarihide bugün zaten. motoru aldığı gibi bir hevesle bu konuyu açmış. Bak dostum öncelikle hoş geldin. 15hp bir makine ile düz yolda 180 yapamazsın taş çatlasın (hava filtresi + performans egzos bujiler vs vs gibi extralar ile) 145. şuan elimde custom 24.12hp naked motor var arkadaşların dediği program ile 165-174 bandında kalıyor herhalde dyno ya soktuğumuzda benimki de 250 vurur değil mi ? birazda böyle düşün ve dijital göstergelerde Gps yoktur anlıyorum heyecanını sıfır motor almışsın ama kendi motorunu da bu kadar övme. senin motorun 20,000km ye geldiği zaman 20,000 km deki 125cc Ybr-Cbf veya başka bir modele geçildiğin zaman anlarsın demek istediğimi tekrardan hoş geldin aramıza.
    iyide ben düz yolda 180 yapar demedim ki hafif meyilde 150 160 basar dedim ayrıca üyeliğim bugün oldu ama 2 senedir bu siteyi takip ediyorum ayrıcada eski motorumu komple söküp tekrar toplamışlığım var heycan derkende 5 senedir motor kullanıyorum ilk günkü gibi heycan yoktur belki ama yinede nabız atıyo

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Alıntı HOPALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motor karbüratörlü yalnız

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:16 ----------

iyide ben düz yolda 180 yapar demedim ki hafif meyilde 150 160 basar dedim ayrıca üyeliğim bugün oldu ama 2 senedir bu siteyi takip ediyorum ayrıcada eski motorumu komple söküp tekrar toplamışlığım var heycan derkende 5 senedir motor kullanıyorum ilk günkü gibi heycan yoktur belki ama yinede nabız atıyo
    eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir. Neyse kardeşim sen haklısın deyip konuyu kapatıyorum. çünkü dediğim yazıdan bir şey anlamamışsın belli ki o anlamda heyecan demedim mesela. neyse kazasız sürüşler
    Motor ruhunu ele geçirdiyse, Asla bu duyguyu değiştiremezsin!

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    hayırlı olsun umarim 10bin km sonra biyerlerinden sorun cıkarmaz bizde laflarimizi yeriz

Alıntı ramazan_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun umarim 10bin km sonra biyerlerinden sorun cıkarmaz bizde laflarimizi yeriz
    saoLunda asLında hangi modeL oLursa oLsun adam gibi kuLLanmak Lazım ramzey sıkuterim vardı 4 sene önce aLdığımda 17 bindeydi satarken 22 bindeydi sağLamdı çünkü hep düz asfaLtta kuLLanıLdı rampa görmedi

Motosikleti
    150-100-49cc
    Hor kullanılmaz ise çinliler problem çıkartmazlar insanların sandığı gibi. 27bin yaklaşık çinli kullanıyoruz 2012de aldık çok memnunuz ve hiçbir sorun çıkartmadı. Daha önce 2006da da çinli sıfır cub almıştık oda 17bin km kullandık hiç problem açmadı. Daha sık kullansak motosiklet sorunsuz 50bin yapacağımıza eminim

Hor kullanılmaz ise çinliler problem çıkartmazlar insanların sandığı gibi. 27bin yaklaşık çinli kullanıyoruz 2012de aldık çok memnunuz ve hiçbir sorun çıkartmadı. Daha önce 2006da da çinli sıfır cub almıştık oda 17bin km kullandık hiç problem açmadı. Daha sık kullansak motosiklet sorunsuz 50bin yapacağımıza eminim
    evet aslında öyle çinli diyolar ama yamaha nın bile çinde fabrikası var ne yani yamaha da mı çin malı bilmeden konuşanlar çok var işte yapacak bişey yok

Motosikleti
    150-100-49cc
    Ya ona birşey diyemem Yamahanın istediği kalitede üretiyorlar ama her çinli kötü değildir. Kötü çinli olduğu gibi iyi çinlidr vardır. Bundan sonraki motoruda sırf macera olsun diye çinli almayı düşünüyorum.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız surusler. Bir kaç fotoğraf eklerseniz iyi olur görmüş oluruz motoru.

Ya ona birşey diyemem Yamahanın istediği kalitede üretiyorlar ama her çinli kötü değildir. Kötü çinli olduğu gibi iyi çinlidr vardır. Bundan sonraki motoruda sırf macera olsun diye çinli almayı düşünüyorum.
    3 bin tl ye 2017 cup ve sıkuterı var motoranın hemde enjeksiyonlu

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:08 ----------

Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız surusler. Bir kaç fotoğraf eklerseniz iyi olur görmüş oluruz motoru.
    Çok saolun foto ekleme nasıL yapıyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:10 ----------

Alıntı RulingMoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir. Neyse kardeşim sen haklısın deyip konuyu kapatıyorum. çünkü dediğim yazıdan bir şey anlamamışsın belli ki o anlamda heyecan demedim mesela. neyse kazasız sürüşler
    eşek derken kendini kasdettin galiba çünkü yazdıklarımı ya tersten okuyon yada hiç okuyamıyon

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tum motoran modelleri enjeksiyonlu mu olmus ?
    Motoran'ın iki senedir Anton hariç Spada modellerinde enjeksiyon var. Aslında 100 cc cup'ı alıp kenara koymak lazım. Enjeksiyonla artık benzinsiz gidiyordur o...

Anton 200 modelini de fiyatından dolayı kimse almadı ama şu anda 6000 TL'ye alınabiliyorsa çok güzel motor. Derbi ETX 150'nin 200 cc versiyonu...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)