Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Sertleşmiş lastik 28 Yaş üzeri ilgilendiriyor ergenler konu sizle alakalı degil.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    konu ciddiye alınıp tartışılıyor ya ahdjuashda üstüne bide bana laf çakılmış :D Türkiye simülasyonu beni şaşırtmıyor yağlayın lastiklerinizi kış yeşili yağıyla hastanede petibörle şeftali suyunuz benden. Ne garip insanlar var :D
    bassturbin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Barisozde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu ciddiye alınıp tartışılıyor ya ahdjuashda
    Tabii ki ciddiye alacağız, dalga geçip mi tartışacağız? Burası ciddi bir forum.

Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslıdan kauçuk ise fitile vazelin en sürülmemesi gereken şey. Silikon bazlı yağlar kremler var fitiller için.
    Kurcalamak istiyorum diyorsan Gazyağı geçerli, yumuşatır da.
    Shin-etsu grease.

Arada bir emdirerek masaj yapmak lazım lastiğe. Buhar banyosu falan. Yazık. Her gün karda kışta işimizi görüyor. Biraz da şımartalım arada bir. Lastik spa'ya götürelim falan...

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shin-etsu grease.

Arada bir emdirerek masaj yapmak lazım lastiğe. Buhar banyosu falan. Yazık. Her gün karda kışta işimizi görüyor. Biraz da şımartalım arada bir. Lastik spa'ya götürelim falan...
    Tabi, haftasonu pistteki güzel hareketleri nedeniyle birazdan ödüllendireceğim lastikleri. Önce bir güzel temizlilk, sonra yaşlanma geciktirici Q-enzim10, sonra doktor reno salatalık sütü ve salatalık kremi ile de masaj yapacağım. Tabi masaj yapabilmek için önce havasını indirmem gerekecek ki güzelce yoğurabileyim.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar sihirli formülümüzü açıklıyorum: C8H8O3
    metil salisilat, bir metanol esteri
    benzoik asidin bir sitokrom P450 ile hidroksilasyonu ve ardından bir metilaz enzimi ile metilasyonu yoluyla ortaya çıkar
    doğada kışyeşili (ecnebiler wintergreen diyor) denilen bir bitkinin yağında bulunuyor ve görüldüğü kadarıyla saf su veya alkol ile karıştırılıp ısıtıldığında, kauçuk üzerinde ciddi bir yumuşatma etkisi var
    konu şurada kemale ermiştir. bu yöntemi lastikte uygulamak uç bir mesele (henüz tavsiye edilmemektedir) olsa da conta, manifold vb kauçuk malzemeler için de uygun maliyetli bir ara çözüm olarak sunulabilir
    lastikte deneyecek miyim? ihtimal dahilinde
    https://www.youtube.com/watch?v=mtRAar1Ilfs

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)