Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

MT-07 kaza sonrası adamın başına gelenler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    r25
    https://www.youtube.com/watch?v=0RfO...&feature=share

Herkesin başına böyle ufak kazalar gelir umarım 😂😂😂😂

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah korusun kimsenin başına gelmesin emin olun teyzeden çok o sıra sürücü korkmuştur.
    127 bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Teyzenin hışmı muthiş... Sosyal adaleti tek basina sagladi. Bereket ekipman var

Olacak o kadar yahu. Dusun bak simdi o bi de eve gidecek... evdeki gariban adami dusunup onun hatirina bir fiske yiyiver n'olacak...
    127 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korusun kimsenin başına gelmesin emin olun teyzeden çok o sıra sürücü korkmuştur.
    Katılıyorum. Allah kimsenin başına vermesin. Heleki bir yayaya çarpmak. Aman aman.
    Doğa insan olmadan da yaşar; ama insan doğa yok olduktan sonra yaşayamaz

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Şirket yönetiyo ya karı ondan konuşuyodur, çok önemli..
    mombohunter, Ali Bircan, Potenza ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Yayaya kırmızı yada yeşil yandığını pek umursamaz bizim millet. Hadi ışığa bakmadı. Karşıdan karşıya geçerken sağına soluna bakmayıda akıl edemiyor. Sonra biri gelip böyle vurur. Tabi her daim suç vuranda olur. "Ne biçim hızlı gidiyodun" diye de üste çıkanları vardır bu modellerin. Gözlerde radar var maşallah.

Neyse ki birşey olmamış. İki taraftada biraz acı vardır.

Kadının yere düşüşünede baya güldüm.
    mombohunter ve Ari Gold bunu beğendiler.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Ne güzel yuvarlanıyor ablam, düşme teknikleri dersi almamız lazım. Ayağa da kalkıyor sapasağlam, saldırıyor bile...

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ben teyzeye patlatırdım bir tane heralde. hem amele gibi yola atla kaza yaptır, bir de üstüne saldır. oldu, başka?
    Ari Gold bunu beğendi.

Motosikleti
    r25
    En kötüsü böyle olsun anlamında söyledim.Dışardan bakınca oldukça komik benim başıma gelse bende bir şey oldu diye korkardım hatta kesinlikle hastaneye götürürdüm.Ne olur ne olmaz kafasını çarpar farketmez sonra iç kanamadan falan gider

Kadına bak hem suçlu hem güçlü, köpekmiş, birde adama vuruyor, yaya geçidimi orası hayır, önüne bakmak yok elde telefon hale bak, dua etsin bana denk gelmemiş, önce haddini bildirip üstüne polis çağırıp hakaret ve darp tan şikayetçi olurdum...

acımayın böyle durumlarda hakkınızı arayın, şikayette edin.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel yuvarlanıyor ablam, düşme teknikleri dersi almamız lazım. Ayağa da kalkıyor sapasağlam, saldırıyor bile...
    Egitimle zor. Teyzenin yapi uygun. Agirlik merkezi yere yakin. Sekil yuvarlanmaya uygun. Ben olsam isakambil kagidi gibi yapismistim yere.
    efendy06, YasinC, kadango ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    bu kadın gibi hergün yüzlercesiyle karşılaşıyorum,hem suçlular hemde güçlü

videodaki kadına zerre kadar acımadım ve bunun gibi şuursuzca telefonla konuşarak gezenlerede acımıyorum

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Açıkçası motosiklet yerine bir otomobil hafifçe dokunup teyzeyi düşürseydi, otomobil sürücüsüne de yine aynı tepkiyi gösterir miydi? Yoksa bu tepki sadece motosikletten dolayı mı, merak ediyorum açıkçası. Otomobil vurduğunda, 'elimde telefon, sağıma soluma bakmadan yola atladım, verilmiş sadakam varmış, Allah korudu, hala yaşıyorum' deme ihtimali yüksek bence teyzenin.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Yalnız arabaya yol vermeyeceğim diye dikkatiniz dağılmış yoksa teyzeyi fark ederdiniz.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı french press adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası motosiklet yerine bir otomobil hafifçe dokunup teyzeyi düşürseydi, otomobil sürücüsüne de yine aynı tepkiyi gösterir miydi? Yoksa bu tepki sadece motosikletten dolayı mı, merak ediyorum açıkçası.
    Degil. Arac tipi hic farketmiyor bu teyzeler icin. Tren veya gemi de olabilirdi. Cok basarililar:

Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız arabaya yol vermeyeceğim diye dikkatiniz dağılmış yoksa teyzeyi fark ederdiniz.
    Bence boyle de cok kotu olmamis

Motosikleti
    r25
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben teyzeye patlatırdım bir tane heralde. hem amele gibi yola atla kaza yaptır, bir de üstüne saldır.
    oldu, başka?
    Bir öğretmensin umarım dalga geçmişsindir.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ulan ne kofti bi camiamız var, boktan bi aidiyet hissiyatının galeyanıyla her halta esip gürlüyor.
    yine kızacaksınız ama vak'a; araba ve yaya gibi iki bilinmeyenli bir denkleme hakim olamamış tipik bir acemi motorcu vak'ası.
    yav kardeşim şehir içinde hızın 0 (sıfır) kilometreye düştükten 5 metre sonra karşıdan karşıya geçen yayaya çarpıyorsan git okul bahçesinde pratik yap, trafiğe çıkıp da milletin günahına girme.

allah teyzemin ellerine sağlık, teyzeye şiddet uygulamayı aklına getirebilenlere akıl-fikir versin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben teyzeye patlatırdım bir tane heralde. hem amele gibi yola atla kaza yaptır, bir de üstüne saldır. oldu, başka?
    sen atanamıyom diye yaygara yapan öğretmen değil miydin?
    halbuki ne kadar isabetli bir kararmış çocuklara senin gibi birinin eğitim vermemesi.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    bu yolda yürüyerek telefonla konuşan kadın tiplerinin birde ,telefonla konuşurken şuursuzca araç süren kadın tipleri var ALLAH onlardan hepimizi korusun,,eminim çoğumuz raslamıştır bu tiplere

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Teyzeyi Kaskla gömçertseydi eyiydi

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan ne kofti bi camiamız var, boktan bi aidiyet hissiyatının galeyanıyla her halta esip gürlüyor.
    yine kızacaksınız ama vak'a; araba ve yaya gibi iki bilinmeyenli bir denkleme hakim olamamış tipik bir acemi motorcu vak'ası.
    yav kardeşim şehir içinde hızın 0 (sıfır) kilometreye düştükten 5 metre sonra karşıdan karşıya geçen yayaya çarpıyorsan git okul bahçesinde pratik yap, trafiğe çıkıp da milletin günahına girme.

allah teyzemin ellerine sağlık, teyzeye şiddet uygulamayı aklına getirebilenlere akıl-fikir versin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

sen atanamıyom diye yaygara yapan öğretmen değil miydin?
    halbuki ne kadar isabetli bir kararmış çocuklara senin gibi birinin eğitim vermemesi.
    bundan 10 motorcudan 9 kurtulur tamam da.

Allah icin soyle oradaki suclu teyzemi, motormu? yahu elini once vicdanina koy. teyze hem telefonla konusuyor, hem karsidan karsiya gecerken sagina hic bakmiyor. sizde: motorcu durabilirdi... ya birakin bu isleri Allahtan hakim savci felan degilsiniz...
    Ali Bircan ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)