Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MT-07 kaza sonrası adamın başına gelenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Abi bak su mereti kullanıyorsan etrafının farkinda o-la-cak-sin!

Jip saga dönecekti. Direksiyon saga kirik. Birden durdu. Kadin da ona yol veriyor diye düşünüp yola cikti.

2 tonluk jipe odaklanan insan jip ona yol veriyorsa motorluyu gör - mez. Göremez. Telefonla konusmasa da goremez.

Aynını sagdan giderken aniden yavaslayan aracın yaninda gecen ve kaza yapan binlerce motorcu da yapıyor. Beyin dostum beyin. O araba bir sebepten yavasladi. Orda senin görmediğin yerden araba geliyor. Sonra yanindan çıkıyorsun kaza yapıyorsun.

Bak haklı haksız demiyorum tekrar. Kim hakli kim haksiz beni alakadar etmiyor. Can yanıyor kim bunu nasil engeller ondan bahsediyorum.

Goren de zannedecek orda isik var teyze durduk yere motora yesil yanarken yola çıktı.
    gibigibi1985 ve MotorKafa bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Korna seside duymamıştır kesin

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Niye çok negatif yaklaşıyorsunuz ki? Güzel tarafından bakın bir de. Teyze hayatından bıkkın baygın baygın yürürken birden yaşandığının farkına varıp canlanıyor, hatta bir kaplan atikligiyle arkadaşa saldırıyor. Arkadaş ise, hepimiz gibi kelle koltukta giden bir motosiklet sürücüsü olarak, can ve mala çok zarar gelmeden önemli bir tecrübe edinmiş oluyor. Sonuçları itibariyle pozitif bir deneyim bile sayılabilir bence.
    Osm@n ve Süleymantnz bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herşeyden önce jipe yol vermeliydi.
    capozzz ve GP500-1st bunu beğendiler.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı TlntS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bundan 10 motorcudan 9 kurtulur tamam da.

Allah icin soyle oradaki suclu teyzemi, motormu? yahu elini once vicdanina koy. teyze hem telefonla konusuyor, hem karsidan karsiya gecerken sagina hic bakmiyor. sizde: motorcu durabilirdi... ya birakin bu isleri Allahtan hakim savci felan degilsiniz...
    motorcu kazaya "sigorta eksperi" gibi yaklaşamaz,
    not alın bir tarafa; trafik trafiği aksatanlarla doludur, sonra başka türlü hayal edip bununla yüzleşince moraliniz bozuluyor.
    ki orada yola fırlayan bir çocuk da olabilirdi,
    kadını jipin yanılttığı açık ki bizim olayımız dikkatsizlik eden yayaları çiğneyip bonus toplamak değil.
    hele hanımefendiye vurmayı önerenlerin ekstra kafasına tükürem.
    gibigibi1985 ve PiedPiper bunu beğendiler.

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Jip kavşağa zaten çok daha önce geliyor. Motorcu illa önce ben geçecem diye kastırıp kavşağa giriyor. Jip duruyor, motor da jipten sıyrılmak için yavaşlıyor. Tam o sırada teyze motora bakıyor (videonun 1. saniyesi), motorun yavaşladığını görüyor. Hem jip durduğu, hem de motorcu yavaşladığı için doğal olarak yol verildiğini sanıyor ve bu sefer sola bakarak yola çıkıyor. Ama teyzem nerden bilsin beyinsiz motorcunun derdinin illa da jipten önce geçmek ve geçerken de jipin içindekine poz atmak olduğunu. Jiptekine poz atacam diye gözünü yoldan ayırdı ve yayaya çarptı. Gerizekalı beyinsiz. Bir de yazmış oraya biz mi suçluyuz diye, evet sen suçlusun dangalak. Ona buna şekil yapacam diye kadını yerlerde yuvarladın!

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sherlock holmesler çıkmış hemen piyasaya

Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Akıl 3 kuruş olunca kalem de anca 5 kelimeye kadar tutar
    Okuyup da ders alacağına sağa sola laf çakayım diye kasar
    3 basamak çıkmış kendini kaf dağında sanar
    Bilmez ki terbiyesizlik adamın dilini yakar...

Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerizekalı beyinsiz. Bir de yazmış oraya biz mi suçluyuz diye, evet sen suçlusun dangalak. Ona buna şekil yapacam diye kadını yerlerde yuvarladın!
    kişi kendinden bilir işi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Neler oluyor neler sağa sola bakmadan geçiyor teyze elinde telefon , arkadaşalr teyze SAĞA SOLA BAKMIYOR motor çarpana kadar farkında bile değildi.

Nerden mi biliyorum bilhassa gözüne gözüne sellektör korna yapıyor koşarak motorun üstüne gelior ben bunlardan 500 tane görüyorum hergün

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı EmreKc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir öğretmensin umarım dalga geçmişsindir.
    hayır, bir de üzerine şikayetçi olurdum. yaşlı olmak, teyze olmak saldırma hakkı veremez kimseye

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen atanamıyom diye yaygara yapan öğretmen değil miydin?
    halbuki ne kadar isabetli bir kararmış çocuklara senin gibi birinin eğitim vermemesi.
    yıllar önce de alakasız bir olayda bu atanma mevzusundan saldırmıştın bana, çünkü söyleyecek bir sözün yoktu ve çocuk gibi "ama sende şişkosun" rekleksiyle saldırmıştın, ne kadar iğrenç birisi olduğunu anlamış ve cevap bile vermemiştim. zaten o günden beri adını gördümmü midem bulanır. o yüzden benim yazılarımı alıntılama, cevap verme. Allaha yakın bana uzak ol.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıllar önce de alakasız bir olayda bu atanma mevzusundan saldırmıştın bana, çünkü söyleyecek bir sözün yoktu ve çocuk gibi "ama sende şişkosun" rekleksiyle saldırmıştın, ne kadar iğrenç birisi olduğunu anlamış ve cevap bile vermemiştim. zaten o günden beri adını gördümmü midem bulanır. o yüzden benim yazılarımı alıntılama, cevap verme. Allaha yakın bana uzak ol.
    yıllar önceki sen de aynı bu sensen eğer muhtemelen o zaman da haklıyımdır.
    eğitimcilik ile bu konuya yaklaşımını alakasız bulman zaten kalibreni açıkça ortaya koyuyor.
    ettin bi çiğlik, bari uzatma.

Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    kişi kendinden bilir işi
    Bu kadına çarpan sensen dangalağın önde gidenisin, tüm yazdıklarım sana gider. Yok değilsen terbiyeni takın defol git, muhatabım değilsin. Ergen ergen hareketlerinle mi uğraşacaz senin?

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    teyze yolu tam kontrol etmeden hareket ediyor ve aynı zamanda telefonla konuşuyor, dikkati dağınık; hatalı
    motorcu, bir arabanın durmak zorunda kalacağı bir yerde, teyzenin olayı okuyamacağı bir şekilde aradan sıyrılmaya çalışıyor; hatalı
    yani her ikisi de hatalı, neyi tartışıyoruz?
    arkadaşlar!
    bizler motosiklet sürücüleri olarak başkalarının hatalarını da tolere etmeliyiz
    bakın boyun eğmekten bahsetmiyorum, tolere etmeliyiz
    gta mı oynuyoruz? gerçek hayat bu
    bu işin başka oluru yok
    bırakın bu aksiyon kamerası işlerini de artık yahu, .oku çıktı afedersiniz
    hayatınıza başkalarının gözünden bakmaya mı çalışıyorsunuz yahu?

Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadına çarpan sensen dangalağın önde gidenisin, tüm yazdıklarım sana gider. Yok değilsen terbiyeni takın defol git, muhatabım değilsin. Ergen ergen hareketlerinle mi uğraşacaz senin?
    dostum ben izmirde yaşıyorum ayrıca ben size dememiştim sherlock holmes diye alındınız hemen

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hele hanımefendiye vurmayı önerenlerin ekstra kafasına tükürem.
    Hanimefendi mi?

KUVVETMIRA'nin yasadigi dunyayi gosteren gozlugu nereden bulabilirim? Cadalozlar nasil gorunuyor cok merak ettim.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ekşide biri çok güzel yazmış, "yayanın sokağa çıkmak için ehliyete ihtiyacı yoktur" neyse okuyun işte yazdığını.

O hızda 50 kere dururdun. Sen arabaya artislik yapacam diye bakış atarken kadını görmüyorsun. Yani önüne bakmıyorsun.
    Umarım kadın senden şikayetçi olur.
    GP500-1st bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Bakınız hanımefendiler şey pardon bağyanlar.
    https://youtu.be/ISYGpPfNUls

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekşide biri çok güzel yazmış, "yayanın sokağa çıkmak için ehliyete ihtiyacı yoktur" neyse okuyun işte yazdığını.

O hızda 50 kere dururdun. Sen arabaya artislik yapacam diye bakış atarken kadını görmüyorsun. Yani önüne bakmıyorsun.
    Umarım kadın senden şikayetçi olur.
    Ehliyet yok ama kurallar var. Yaya kendine ait olmayan yerden arac yoluna cikamaz normalde. Amerikancada buna "jaywalking" diyorlar.

Yasadigim sehirlerden birinin merkezinde yayalar olur olmaz yola ciktigindan trafik bayagi sikisiyordu. Derken trafik polisleri yayalara ceza kesmeye basladi. Ciddi olay oldu. Hatta televizyonda boyle bir teyzenin siyahi versiyonu kendi dilinde polise benzeri laflar ediyordu, elindeki $50'lik cezayi sallaya sallaya... Tabi 15 sene oncenin parasiyla fena rakam degil.

Motosikleti
    SUPERDUKER
    kuş kadar su balonu gibi birşey size iki vursa ne olur aq
    o kadar da delikanlı olmayın çocuktan kadından dayak yeyin az

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)