Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

MT-09 Kaza Videom Z1000 Üzerimden Geçti.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 sn vaktin var aslında manevra için, izlerken ben manevrayı sola yapıp kurtardım baya da yapılabilir 140 gibi bir hız var çok da abartmamak gerek yok bariyere girer vs. ama en önemlisi baya öndeki motora kitlenmişsiniz, herhangi bir refleksiniz de yok, insan tavşan gibi kalabiliyor bazı durumlarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    Yapıp yapabileceğin o olmuş işte 188 den 140 a düşmek. Takılıp kalmışsın 140 la yaptım kazayı diye.sorun 188 le gitmen 120 le gidiyor olsan yapmazdın bu kazayı daha fazla refleks süresi daha kısa durma mesafesi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Senden izgun emoji isteyen yok goz kirpan emoji artis bir hal tavir 12 yasindaki cocuklarin gaza getirdigi "popi" youtuber gencligisiniz.
    Alıntı 4KORSAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim konu sizinde dikkat etmeniz ve boyle kazalarda olabilecegidir kazanın nerden gelecegi belli olmaz ilk kazamda degil ama bazilarinin bu kazayi görüp ona göre hareket ederse daha mutlu olurum
    expertiz den daha iyi biliyorum derken egoist bir adam oldugun belli oluyor yorum yapmaya gerek yok daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:03 ----------

o konuda üzgün emojisi koymadim diyemi bunlar ? orada da anlatılmak istenen ekipmansız yola cıkmayın idi gene bir kötü ve yanlış anlaşılma tabi bunlar kişinin içindekiyle alakalı
    sarıçeto ve Ultraviolet bunu beğendiler.

Motosikleti
    kuba cg-100
    rahmetli olan arkadaş önde nasıl bir kaza yapmış sıkıştırmamı var başka birşey mi? rahmetli sizin grupdan değil galiba nebi?

Motosikleti
    olacak
    Bence ölümlü bir kazanın videosunu buraya koymak çok büyük saygısızlık. Sağa kaçmışın, yok solda boşluk varmış bilmem ne hepsi boş.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Rezil bi sürücüsün youtubeda 15 16 yasındakı cocukların attıgı yorumlarla gaza gelip yolda ınsanların hayatlarıyla oynuyorsun

Motosikleti
    Honda CBF 150
    4korsan,

Keşke önünde çarptığın motordaki arkadaşta kamera görüntüsünü yayınlasa ve yine bu linkte o arkadaşta o an neler düşündüğünü ve yaşadığını anlatsa.......

4KORSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı hyanax100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4korsan,

Keşke önünde çarptığın motordaki arkadaşta kamera görüntüsünü yayınlasa ve yine bu linkte o arkadaşta o an neler düşündüğünü ve yaşadığını anlatsa.......
    videonun sonunda o arkadaşın kamera goruntusu var ve aynasına bakmayı unuttugunu panik yaptıgını belirtiyor özür diliyor ama olan oldu yapcak bişi yok

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Youtube kanalından çok sıkıcı takipçindim. Yorum falan atmam kaçırmadan izlerdim. Bu kaza da gördüm ki sen şovmenmişsin. Burada suç 7 de 7 sende. Önde ki motora neden suç buluyorsunuz anlayamadım. Arkadan vuran sensin suçlu neden o? Adam kazayı fark edip fren yapıyor ve sen botoslama dalıyosun. Fren mesafesi nerede? Takip mesafesi nerede? 140-150 ile önde ki motora çarpan sen suçlu değil de kazayı fark edip sola çıkan adam mı suçlu yani. Orta da insan ölüsü var ve sen yorumlara gülücük koyabiliyosun. Bu videoyu paylaşmanda o başlığı atmanda sırf daha fazla izlenme ve biraz like için. Hitap olarak moruk diyosun ya sen hani sen ölmüşsün ağlayanın yok. Bir insan ölmüş ve sen yok rahmetli yok sağa kaçtı yana yattı çamura battı derdindesin. Takipçilerinin gazına gelip milletin hayatıyla oynuyosun ve haklısın ha? Orada manevra yapılabilirdi ayrıca ama senin gibi beceriksizler gidip kitliyolar önündeki vasitaya. Ondan sonra ardından rahmetli diye bahsediyosun. Tavuk ölüsü mü bu aq insan lan insan. Bu kadar mı vicdansızsın?
    luciphere bunu beğendi.
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı karadag.05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube kanalından çok sıkıcı takipçindim. Yorum falan atmam kaçırmadan izlerdim. Bu kaza da gördüm ki sen şovmenmişsin. Burada suç 7 de 7 sende. Önde ki motora neden suç buluyorsunuz anlayamadım. Arkadan vuran sensin suçlu neden o? Adam kazayı fark edip fren yapıyor ve sen botoslama dalıyosun. Fren mesafesi nerede? Takip mesafesi nerede? 140-150 ile önde ki motora çarpan sen suçlu değil de kazayı fark edip sola çıkan adam mı suçlu yani. Orta da insan ölüsü var ve sen yorumlara gülücük koyabiliyosun. Bu videoyu paylaşmanda o başlığı atmanda sırf daha fazla izlenme ve biraz like için. Hitap olarak moruk diyosun ya sen hani sen ölmüşsün ağlayanın yok. Bir insan ölmüş ve sen yok rahmetli yok sağa kaçtı yana yattı çamura battı derdindesin. Takipçilerinin gazına gelip milletin hayatıyla oynuyosun ve haklısın ha? Orada manevra yapılabilirdi ayrıca ama senin gibi beceriksizler gidip kitliyolar önündeki vasitaya. Ondan sonra ardından rahmetli diye bahsediyosun. Tavuk ölüsü mü bu aq insan lan insan. Bu kadar mı vicdansızsın?
    arkamızdan gelen z1000 de hatali ozaman ? aynı olay ikimizin başina gelse ben sola geçip ani frenlesem bariyere vurup ölür gidersin bu kafayla sen.. ben haklıyım demiyorum boyle bir grup sürüşü olmaz tanımadigimiz bilmedigimiz adamlarla gazlanmaz gazlansa bile en geriden sakin şekilde gelinmeliydi ama olan oldu

Motosikleti
    Lifan LF50
    Geçmiş olsun.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı karadag.05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suçu nasıl bu arkadaşta bulabiliyorsunuz? Evet arkadan vuruyor ancak sağdaki motosiklet onun şeridine girdiği için bu kaza gerçekleşiyor.

Olayı polis gözüyle değerlendirir isem, sağdaki önceden olmuş kazayı, yolun ortasında duran aracı unutalım. Çünkü bunlar önceden gerçekleşmiş,bu kazayla alakası yok. Sol ve orta şeritteki motosikletlerin ikiside limitlerin üstündeki hızlarda, yani yarı yarıya hatalı iki tarafta. Ancak kaza orta şeritteki motorun sol şeride kontrolsüz girmesi sonucu oluşuyor. Oradaki kazadan kaçmaya çalışması onu haklı yapmaz. Hız limitine uysaydı, ortadaki araca çarpmadan ve şerit değiştirmeden gayet rahat durabilirdi. Beraber sürmeleri vs önemli değil. O dursaydı soldaki motosiklet hiç kaza yapmayacaktı. Trafikte herkes kendi kararını veren bireylerdir. Ben sol şeritte arabam ile 120 ile giderken sağ şeritten 80 ile önüme biri geçtiğinde çarparsam bu benim suçum mu?

Bizim bahsettiğimiz sürüş teknikleri, grup sürüşü vs. İşin yasal tarafı ayrı bir boyut. Bu olay birbirini tanımayan kişiler olsaydı ve ortadaki benim şeridime bodoslama atlasaydı çarptığımdan 1 kere bile pişmanlık duymazdım. Kaza onun şeridinde, banane. Adam gibi gitseydi zamanında dursaydı, benim şeridime girip neden benim hayatıma kast ediyor.
    4KORSAN bunu beğendi.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Gecmis olsun. Suclunun kim oldugu o kadar onemli degil bence de, ibretlik bir videoyu paylasmissiniz. Izleyen insanlara egitim acisindan faydali olacaktir. Gazlarken akillarina gelir. Ben bu videodan sonra asil motor tecrubenizi merak ettim. Sakincasi yoksa km ve model olarak yazabilir misiniz? Mesela bu motoru kac km'dir kullaniyordunuz, motorunuzu taniyor muydunuz?

DHA'ya haber olmuşsun.

SAKARYA'nın Sapanca İlçesi TEM Otoyolu'nda arka arkaya 20 motosikletçinin bulunduğu konvoyda meydana gelen 1 kişinin öldüğü, 2 kişinin yaralandığı kaza anı, motosikletçilerin kasklarındaki kameralara yansıdı.

Geçen ay, TEM Otoyolu Sapanca Uzunkum mevkiinde motosikletçilerin konvoyunda meydana gelen kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı. 20'nin üzerinde motosikletçi arka arkaya seyir halindeyken meydana gelen 1 kişinin öldüğü, 2 kişinin de yaralandığı kazayı motosikletçilerin kasklarına yerleştirdikleri kameralar kaydetti. Birden fazla kamera tarafından kaydedilen görüntülerde bir motosikletin bariyerlere çarpması ve arkadan gelen motosikletlerin zincirleme kaza yaptıkları görülüyor. Kameralara motosikletçilerin çarpışmanın şiddetiyle yola savrularak sürüklenmeleri yansıdı.

http://www.dha.com.tr/motoskletciler...-_1499305.html

Daha önce de bu kazanın muhabbeti dönmüştü sanırım, çok umrumda olan bi konu değil ancak şu adamın banallığı da gına getirdi artık.

takipci like isteyen biri degilim abone olun diye hiç bir zaman kimseye demedim bilgisayarımdaki hard disk de yer yok motovloger diyolarmış boyle video atanlara.. eger tık isteseydim clickbail yapar her videoda ilgisiz alakasiz isimler yazardım
    Şunu yazıyorsun ama açtığın başlık "MT09 kaza videom Z1000 üzerimden geçti" şeklinde. Kaza yaptığınız zamanda başlık boyunca her yorumunda motorların marka modellerini yazıp durdun sürekli. Sen kafayı bozmuşsun makinalarla. Sınıflandırmanı motor hacmine göre yapıyorsun. Motor hacmiyle laf sokan insanların yorumlarını beğeniyorsun. Herkes görsün istiyorsun bindiğin motoru takıldığın insanları yaptığın hızları. İğrenç bir şekilde gülücekler saçtın grup sürüşünde ölen adamın ardından. Çok çirkin bir umursamızlıkla yazmaya devam ettin.

Bunlar basitlik ve hastalıklı zihinden başka bir şeyin temsilcisi değil.
    Jemand, Dr. Fatih, cihan54 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    100 bin km yüksek cc çin malı kullandıgım kucukkenki motorlar hariç tabiki. mt09 ile ise 10 bin km civari

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CRF 250L
    Sen fazla yasamazsin, bu sürat ile gitmeye devam edersen sonun hic iyi degil, dua et ki olesin, olmeyip felc falan kalirsan ailene bir ömür boyu yuk olursun.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı VS60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce de bu kazanın muhabbeti dönmüştü sanırım, çok umrumda olan bi konu değil ancak şu adamın banallığı da gına getirdi artık.

Şunu yazıyorsun ama açtığın başlık MT09 kaza videom Z1000 üzerimden geçti şeklinde. Kaza yaptığınız zamanda başlık boyunca her yorumunda motorların marka modellerini yazıp durdun sürekli. Sen kafayı bozmuşsun makinalarla. Sınıflandırmanı motor hacmine göre yapıyorsun. Motor hacmiyle laf sokan insanların yorumlarını beğeniyorsun. Herkes görsün istiyorsun bindiğin motoru takıldığın insanları yaptığın hızları. İğrenç bir şekilde gülücekler saçtın grup sürüşünde ölen adamın ardından. Çok çirkin bir umursamızlıkla yazmaya devam ettin.

Bunlar basitlik ve hastalıklı zihinden başka bir şeyin temsilcisi değil.
    yazmıyım yazmıyım dedim de bu arkadaş yazmış gerekeni. tebrik.
    VS60 ve luciphere bunu beğendiler.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ruh hastalarısınız, tedavi olmadan toplum içine salınmanız sakıncalıdır.
    luciphere ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

"z1000 ve mt09 !!!! kaza ve üzerimden geçti !!! (yüksek cc anladım tamam.)"

"Polislik durum yok kardeş, pisikletle pansumana gidiyorum ;))"

"benim gibi en pahalı en kaliteli ekipman alın hayatta kalın, bak arkadaş dandik ürün giyiyordu sonuç belli ;)"

yaşının adamı değilsin bence. ciddi birşey olmasa iplemem yazmam ama bu şovların arkasında hayata göz yuman bir sürücü var. senin arkadaşın olmayabilir, tanımıyorsundur eyv. ama vicdan azabı damı çekmiyorsun? yorumlarına şöyle baktım usulca; vefat eden sürücü hakkında hiç bi bilgi vermemiş, dolaylı dolaydan para ve kaliteden konuşmuşsun.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)