Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf 150 yi havalı göstermek için ne yapmalıyım

Motovento
    REKLAM ALANI
    surcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    Bir kac yolda izde gorup bu cbf ne guzelmis dedigim motorlar oldu. Kendi adima sade gorunumden hoslandigim icin ben olsam oncelikle yan grenajlarinda ki stickerlari soker grenaj ve depoyu tek renk hale getirirdim. Bir de o far-grenaj koruma demirlerinden hic hoslanmiyorum. Uzun siyah cam ve deforme olmamis, nispeten dandik durmayan bir arka canta gayet yeterli(eger canta kullanmak istersen,veya varsa su anda).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı surcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kac yolda izde gorup bu cbf ne guzelmis dedigim motorlar oldu. Kendi adima sade gorunumden hoslandigim icin ben olsam oncelikle yan grenajlarinda ki stickerlari soker grenaj ve depoyu tek renk hale getirirdim. Bir de o far-grenaj koruma demirlerinden hic hoslanmiyorum. Uzun siyah cam ve deforme olmamis, nispeten dandik durmayan bir arka canta gayet yeterli(eger canta kullanmak istersen,veya varsa su anda).
    Tesekkurler kardesim dikkate alicam. Cok mantikli

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş, milletin ağzı ile hareket etmeyin. kendi keyfinize, kendi mutluluğunuza odaklanın. eğer sen cbf üzerinde kendini mutlu ve rahat hissediyorsan, varsın kurye motoru desinler, ne derlerse desinler, aldırmayın.
    bizim milletin gözü hep başkaları üzerinde. o ne diyecek, bu ne diyecek, o nereye gitmiş, bu ne yapmış diye diye kendi mutluluğumuzu ıska geçiyoruz, haberimiz yok. bırakın başkaları ne mok yerse yesin, siz kendi dalganiza bakin. kendi huzurunuzu temin edin.

kendi hayatını başkaları üzerinde değerlendiren insan, asla mutlu olamaz. nokta.
    Valla iyi dedin,ben cbf in rahatlığını unutamadım,inazuma kullandım ama oturus pozisyonu öne eğik oldugundan rahat edemedim.yavaş diye elden çıkarmıştım ama Aysonu sanırım yine cbf alacağım. Zaten araba bile 90-100 ü geçmiyorum neden sattıysam

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Aksesuara boğup rezalet görünmesine sebep olmamanı öneririm. Fazla seçenek yok, motor belli. Ayda 1 kere tertemiz yıkayıp 2 ayda bir cila çek.Temiz ve parlak olması iyi görünmesini sağlar.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    cbf zaten havalı bir motor benim gözümde.
    ilk çıktığı zaman sesi kalıbı ve mavi renk seçeneği ile oldukça beğeniliyordu.
    ben hala beğeniyorum.parayı denkleştirip alacağım nasipse bir tane kırmızı.

şu anda 10 motordan 6 sı cbf150 olunca ne yapsan çok fark yaratmaz.
    çıkartmaları sökünce ve temiz cilalı durunca daha asaletli duruyor.
    görüntüsü hariç motorundan memnunsan aksesuarlar ile daha konforlu hale getirip keyif alabilirsin.ön cam, elcik ısıtma, sis farı, arka ve yan çantalar, daha rahat koltuk, telefon tutacağı, çakmaklık vs. ile hem az yakan hem de sınıfına göre kalıplı ve araba konforunda bir motorun olabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    motoru basabilirsin

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    jantları siyaha boya ,jant reflektörü tak ancak yeni nesillerden yoksa florasan olanlardan kullan.arka topcase demirini kestir inazumadaki gibi olsun .aynaları değiştir ,o soba borusu gibi egzozu da değiştir nikalajlı birşey tak sonra bak keyfine

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS

satıp cbf 1000 gibi bir şey al.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250

Cok iyi mukemmel

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    değerli kardeşim 15.01.2007 den beri 3.cbf 150 mi kullnıyorum..araya çok motor sıkıştırdım ama döndüm dolandım gene cbf..bağımlılık yapıyor..her yaz sıkılıyorum dğeiştiriyorum..sonra ah vah edip yine cbf150..bu akşam motorumu yıkadım..keyifle..yarın pırıl pırıl görücem sevinicem...yani elciğim ve diz örtüm inanmıcan 2008 den beri aynı..dökülüyorlar ama öyle..ilk makinamdaki depo kılıfını 5 yıl çıkarmamıştım 92 bin kmde satarken bi söktü sattığım eleman depo siyahdan mata dönmüş yani daha ne diyeyim..yani bu makina bağımlılık yapmadan en yakın zamanda değiştirmeye bak..yada olduğu gibi kabullen durumu..inan ne yaparsan yap hisler aynı..Koso ayna taktım olmadı..jantı Altın Rengine boyadık olmadı..yani oynanmadık yerini bırakmadık döndük dolaştık yine orjinale...
    crxforever bunu beğendi.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    iki tane cbf eskitmiş biri olarak..ön cam yan çanta seti ve yan stikerları sökersen biraz şekli şemali değişiyor.eşek muhabbeti yapılmış ayıp olmuş..benzin bitmesi hariç yolda pek kalmaz..parçası bedavadan az pahalı...yine alırım belli olmaz...kurye değilsem altımdaki motorda değildir.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbf 150 düşük bütçeli kullanıcıların son durağıdır.

genç iken, daha spor, daha atak motorlar ilgimizi çeker, ne bileyim kızlara falan hava atmak isteriz. dolayısıyla daha spor modellere meyil ederiz. bütçe yeterli değilse spor görünümlü Çinlilere rağbet ederiz. ancak hevesimiz 2 sene sonra kırılır. kronik sorunlar insanı çileden çıkarır.

cbf 150 ise daha ağır, oturaklı insan motorudur. hem ekonomik hem de sorun çıkarmayan bir makine arayanların son durağıdır. hava atma aracı kesinlikle değildir. ekonomi ve konforu minimum fiyat seviyesinde tüketiciye arz eden kaliteli bir alettir cbf150. dere tepe, dağ taş demeden yükünüzü çeker, sitem etmez, yormaz, yolda bırakmaz.

vefalı bir dosttur cbf150. dağ başında manzara eşliğinde sigaraniza eşlik eden yarendir, şehir içinde işlerinizi halletmeye yarayan kadim arkadaştır.

lütfen ama lütfen cbf150'yi havalı göstermeye çalışmaktan vazgeçin. fabrika ayarları ile oynamayın zira cbf 150 fabrikadan çıktığı hali ile havalıdır. daha fazlası değil....
    crxforever ve hyanax100 bunu beğendiler.

Bırak be dostum,o motora sahip olmak isteyen insan çok.Sahip olduğun motorunu sev vede modifiyeye vs..aklını takma.Az bulunan motor istiyorsan sat ve gönlüne göre başkasını al. Ama sakın pişman olmayacağım diyerek kendini ikna et....

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 düşük bütçeli kullanıcıların son durağıdır.

genç iken, daha spor, daha atak motorlar ilgimizi çeker, ne bileyim kızlara falan hava atmak isteriz. dolayısıyla daha spor modellere meyil ederiz. bütçe yeterli değilse spor görünümlü Çinlilere rağbet ederiz. ancak hevesimiz 2 sene sonra kırılır. kronik sorunlar insanı çileden çıkarır.

cbf 150 ise daha ağır, oturaklı insan motorudur. hem ekonomik hem de sorun çıkarmayan bir makine arayanların son durağıdır. hava atma aracı kesinlikle değildir. ekonomi ve konforu minimum fiyat seviyesinde tüketiciye arz eden kaliteli bir alettir cbf150. dere tepe, dağ taş demeden yükünüzü çeker, sitem etmez, yormaz, yolda bırakmaz.

vefalı bir dosttur cbf150. dağ başında manzara eşliğinde sigaraniza eşlik eden yarendir, şehir içinde işlerinizi halletmeye yarayan kadim arkadaştır.

lütfen ama lütfen cbf150'yi havalı göstermeye çalışmaktan vazgeçin. fabrika ayarları ile oynamayın zira cbf 150 fabrikadan çıktığı hali ile havalıdır. daha fazlası değil....
    Siir gibi yazmissin ustad..

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Üzerine HAVALI yazabilirsin.

exlem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Kurye denmesinden utanmayın derim, insanlar bu işle ev geçindiriyor.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okancaytasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siir gibi yazmissin ustad..
    teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Satıp Hero Hunk alabilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)