Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fuat Domaniç'in Kaza Açıklamaları

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eleştirilerin dozu kaçmadığı ve maksadını aşmadığı sürece olayı tartışrmak, yorumlamak , düşünmek yanlış değil vurgulandığı gibi doğru olan ama...

Motoru bırak demek, sen sürme demek o yaştaki, tecrubedeki, bilgideki ve motor tutkusu ve birikimi olan insana neyin kibiri veya ukalalığı acaba?
    uzaaklardann bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Herşeye bir bahane var ama ders almak yok sanirim. Pistte adami bicersin seker dersin burda kaza yaparsin kamera dersin. Sende hic suc yok. Kendini iyi hissetmiyrsan silah zoruyla bindirmiyorlar ya piste cikmayiver, surus halinde kamerayla oynamayiver sonucta hareket halindesin her dk aci yakalamayla mi ugrasacaksin. Bence cekirge olayina dondu bu is bir iki ... Gecmis olsun.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Kazanın nedenini söyliyim mi?
    "Iaaah dostum biz bu aletleri iyi biliriz anlatabiliyor muyum? Bizden sorulur biz yaparız biz ederiz. Biz iyiyiz bu konuda ne var yani motordan motora atlarken havada kask değiştiririz biz tamam mı"

sevgili icarus güzel bir açıklama olur buna

(Bkz. ikarus sendromu)
    agris ve Salurbey bunu beğendiler.

Motosikleti
    benelli tnt 250
    o kadar çok üzüldük ki anlatamayız. insanları senelerce youtube üzerinden kandırdı. alınmıcak motorları aldırdı. milletin duaları tutmuştur.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Fuat'in barkinla gizliden çekişmesi var zaten, sohbet yayınlarında çok belli ediyor.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum ergenleri yine bilir kişi edasıyla yerden yere vurmuş Fuat beyi.

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazanın nedenini söyliyim mi?
    "Iaaah dostum biz bu aletleri iyi biliriz anlatabiliyor muyum? Bizden sorulur biz yaparız biz ederiz. Biz iyiyiz bu konuda ne var yani motordan motora atlarken havada kask değiştiririz biz tamam mı"

sevgili icarus güzel bir açıklama olur buna

(Bkz. ikarus sendromu)
    Motordan motora atlarken havada kask değiştirme işi gerçekten iyiymiş. Denemek lazım

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Bazı şeyleri kabullenip kabuğa çekilmek lazım. Sanırım kendisi henüz o psikolojiye hazır değil. Umarım birini öldürmeden kafasına dank eder..

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Adam göz önünde ve kaza yaptı diye mi bu kadar civcivledi bu insanlar ? Motoru bırak nedir arkadaş? Adam zaten kendinin hatalı olduğunu belirtmiş. Bence zaten yeterince acı çekiyor bide siz üstüne adamın hayatta zevk aldığı şeyi bırakması için saçma sapan tavsiyeler vermeyin. Bu ülkede kasksız motora binip arkadan arabalara çarpıp ölen onlarca genç var. İstanbuldaki bu ihtiyar mı sizin derdiniz ? Sen sol sinyal verdiğinde " LAN HERİF ÖNÜME GEÇİCEK " diyip gaza yüklenen insanlar var. Bu mu derdiniz ? Bırakın sürsün adam.

Sayın Fuat Domaniç; Düşme demiyorum. Hobi olarak gene düş ama bizi üzme.
    SolidSnake, smiles ve uzaaklardann bunu beğendiler.

İçindeki irini akıtmak isteyen ama akıtacak yer bulamayanların gözdesi olmuş güzide konu.
    Geçmiş olsun. Hayatta olması sevindirici.

"Forumdaki yorumlari okuyup motoru biraktim." Fuat Domanic

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Altın elbiseli adam Barkın'ın kaburgalarında kırıklar vardı. Daha dün "Yamaha Tracer 700 İncelemesi" videosu yayınlandı. Video çok önceden çekildi de yeni mi yayınlanıyor yoksa o kırıklarıylamı motora biniyor anlamadım Gerçi yamaha tracer 700 yenice geldi Türkiye'ye. Kazanın üstünden 1 ay geçti. Kafamda deli sorular

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bu mesajı otoyolda motosikletten yazıyorum, hızımı 100'ün altına düşürmeden hem de... O da ne? Lan! Has
    chetaq ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Forumdaki yorumlari okuyup motoru biraktim." Fuat Domanic
    Nereye bırakmış gidip biz alalım
    sey_47 bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Herkesin her konuda fikir sahibi olduğu ülkemizde, trafikte araç kullanan herkesin kurallara %100 hakim olduğu, milyonlarca F1 ve Moto GP sürücüsü ile dolu yollarımızda kaza eksik olmuyor nedense. Kazalarda dünyada kafaya oynuyoruz ama her durumda kendimiz haklıyız, diğerleri haksız. Kuralları, kanunları kendimize göre yontmuş ve uyarlamışız. Evrensel ölçülerde ve kurallar dahilinde haklı/haksız olmak önemini yitirmiş, iş kendini tatmine ve gurura kalmış.

Bilgisizliğin ve fütursuzluğun bu denli meşrulaştığı bir ülkede bu denli göz önündeyken, yaptıkları yanlışları insanların yüzlerine vuruyor olmak, Ortadoğu ülkesinde Avrupai bakış açısı ile olayları yorumlamaya çalışmak, bu şekilde yargılanmayı da beraberinde getiriyor.

Kazaya karışan kişiler olayın oluş şeklini anlatmışlar, hatalarını bir bir sıralamışlar, ders alınması gereken noktaları belirtmişler; biz hala ego tatmini peşindeyiz.

Bu adamların bu kadar düşmanının olmasını, düşmelerine içten içe sevinenleri, bu olayı fırsat bilim ön plana çıkmaya çalışanları çok iyi anlıyorum ve hiç şaşırmıyorum.
    mithrelios, zaferce ve Gurnarsson bunu beğendiler.

Alıntı Siyahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altın elbiseli adam Barkın'ın kaburgalarında kırıklar vardı. Daha dün "Yamaha Tracer 700 İncelemesi" videosu yayınlandı. Video çok önceden çekildi de yeni mi yayınlanıyor yoksa o kırıklarıylamı motora biniyor anlamadım Gerçi yamaha tracer 700 yenice geldi Türkiye'ye. Kazanın üstünden 1 ay geçti. Kafamda deli sorular
    Videoda hareketlerinin kısıtlandığı belli oluyor. Kollarını oynatmada sıkıntı yaşamadığı belli ama yürüyüşüne ve motorun üzerindeki duruşuna dikkatle bakarsanız zorlandığı görülüyor. Testi, kaza sonrası yapmış bence. Umarım Fuat Domaniç de bir an önce toparlanır.

Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoda hareketlerinin kısıtlandığı belli oluyor. Kollarını oynatmada sıkıntı yaşamadığı belli ama yürüyüşüne ve motorun üzerindeki duruşuna dikkatle bakarsanız zorlandığı görülüyor. Testi, kaza sonrası yapmış bence. Umarım Fuat Domaniç de bir an önce toparlanır.
    sanmam, en son altınlı gece programında 3 hafta sonra motora bineceğinden bahsediyodu. fuat domaniç de daha yeni taburcu oldu, 6 ay binemez gibi geliyo

Barkın kazadan bir gün önce sosyal medyaya "Tracer 700 videosu çektik" diye bir fotoğraf koymuştu. Montajı yeni tamamlanmış ama çekim kazadan hemen önce...

Erken dönmeye çalışabilir ama omur ve kaburga kırığı olan hiç kimse -ne kadar çılgın olursa olsun- motora binmeye kalkmaz.

Bana öyle geldi demek ki.

Motosikleti
    gt250r
    Ben eğitmenim diyerek orda burda yayın açıp bilirkişilik yapıyorsan bunun sorumluluğunu ekstra dikkatli olarak taşıyacaksın.Kaza bu olabilir,sebebsiz yere de kaza olabilir ama ben keith altın fuat misali ders veripte boş yolda birbirinize girerseniz eleştiri kaçınılmaz olur.
    Ayrıca bazı doğruları ne yüksek km değiştirir nede max. tecrübe,ortada bi sıkıntı var,umarım kabullenip agresif sürüşten kaçınır keith fuat abimiz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)