Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çadır seçimi lütfen yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Herkese merhabalar

arkadaşlar haftasonu aralarda kamp yapmak için 3 kişilik yada daha büyük 4 mevsimlik çadır arıyorum uygun fiyatlı kaliteli ve kullanışlı bir çadır tercihimdir tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hussky bigless 5 ben aldım türkiyedeki en kaliteli çadırlardan biri
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...tml?highlight=
    Motosiklet_C ve H_H_A bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    teşekkür ederim hocam çok sağolun ama daha uygun fiyatlı birşeyler bakıyorum ama sizce 100 200 lira limitindeki çadırlar iş görür mü tavsiye eder misiniz yoksa biraz daha bekleyip böyle birşey mi önerirsiniz

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    quesha çadırda en kalitelisidir.200 liralık alacan kurması felan problem.Bu markanın alırsan 2 saniyede açılıyor.Toplaması 20 saniye sürmüyor.Hem serin tutuyo.Bi ton penceresi felan da var.3 kişilik kocaman çadır.ben kullanıyorum acayip memnunum.Güneşin alnında sabah 9 a kadar rahat rahat uyunuyor.O ucuz çadırlardan alacan sabah 6 dedin mi dikilirsin.Sıcaktan duramazsın.2 second fresh and cool diye geçiyor adı.Fiyatı 350 liraydı.
    H_H_A bunu beğendi.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben eşim ve oğlumla kampa gidiyorum yağmurda yada rüzgarda risk almak istemediğim için eşeği sağlam kazığa bağladım ama çevremde dekatlon mağazasından alıpta sorunsuz kullanan arkadaşlar var
    F54 ve H_H_A bunu beğendiler.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    50 tl lik çin çadır aldım. nu kullanıyorum. tabi kalitesi filan dandik te iş görüyor
    H_H_A bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    2 kişilik çadır aldım tek kişiye düdük gibi geliyo ne kadar büyük boy yüksek olursa o kadar iyi olur

İyi havalandırma için mutlaka pencere olması gerek bende varda yağmurluğu çekince pencere kapanıyo böyle açılır kapanır olursa daha iyi olur

Decothlondan 150ye almıştım o zamanki aklım olsa hepsi burada n11 gg gibi yerlerden büyük çadır alırdım aynı paraya
    H_H_A bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    çok teşekkür ederim cevaplarınız için dediğiniz gibi en iyisi biraz daha biriktirip 350 400 lirayı gözden çıkartıp daha kaliteli ve büyük bir çadır almak zaten 3 kişilik bir çadıra 2 kişi ancak sığabiliyorsun gördüğüm kadarıyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Peki aranızda kış aylarında kamp yapan oldu mu yani bu kaliteli çadırlar kışında iş görür mü yanına başka neler almam gerekir uyku tulumu gibi gece aydınlatması gibi ilk kez kamp yapmaya karar verdim de ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Siz bu çadırı motor ile kullanıcaksanız decathlonun aç kapa çadırları olmaz,onların çapı 60 cm kadar
    Kışında kullanacaksanız çift katmanlı olmalıki oluşacak buhar suyu üzerinize damlamasın
    Kışın kamp için çadırdan daha önemli uyku tulumu,confort değeri - derecenin altında olanlara bakmalısınız
    H_H_A bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Arpenaz 2 baya met ediyorlar bi araştır derim. Hem uygun fiyat hem de kaliteli ve kurulu oldukça basit. hatta incelemesi vardı buyur

H_H_A ve Ranay bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    çok teşekkür ederim hepinize aklımda şekillendi az çok ne alacağım öncelikle motorla gideceğim için az yer kaplayan taşınması kolay bir çadır alacağım çift katmanlı olmasına dikkat edeceğim pencere ve havalandırma sistemine dikkat edeceğim kumaşına dikkat edeceğim cevaplarınız için çok sağolun şu an için arpenazın 4 kişilik aile çadırını düşünmeye başladım fiyatı ve boyutu aklıma yattı tek sıkıntı galiba çift katlı değil kış aylarında kullanamayacağım

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı H_H_A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek sıkıntı galiba çift katlı değil kış aylarında kullanamayacağım
    Çift katlı ama kış aylarında sadece çadırla soğuktan korunacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Termal polar ve uyku tulumu da almanız lazım. Bir tek çadırla soğuktan korunamazsınız, isterseniz 8 katlı olsun.
    H_H_A bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorla gideceksen max. 2 kişi olacaksın . çoluk çocuğun olmadığı bir senaryo için bence hiç uğraşma böyle şeylerle.
    Şemsiye çadırlar var ufak yer kaplamıyor hem ucuz hem pratik 2-3 dakikanı almıyor.
    Nasıl olsa hepsinde nem-sıcaklık filan sorunu oluyor. Yukarıda denildiği gibi olay uyku tulumu ve termal polarlarda biter.

Ben şemsiye gibi 2 dakikada açıp 2 dakikada yere sabitliyorum sigara mı çayımı alıp, diğerleri uğraşırken keyifli keyifli uzaktan kıl kıl direktifler veriyorum
    H_H_A bunu beğendi.

acestor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    reklamlar...
    Düşünme, bunu al derim

https://www.decathlon.com.tr/arpenaz-2--id_8347889.html
    H_H_A bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    declantondan bakabilirsin emin ol işini görür
    ama sana tavsiyem kaz tüyü uyku tulumu ve sağlam mat almandır
    evet çadırda da önemli fakat uyku tulumu iyi olmassa soğuktan uyku tutmaz benden demesi

ben bunu aldım kamplar artık 10 numara oldu sadece don la giriyorum içine
    1900 gram en gramajlısı
    havalar 0 altına düşmeye başlasa da kamp a gitsem diye bekliyorum
    ha bu arada çadırım bim den alınma 50 tl otomatik olandan

https://tr.aliexpress.com/item/Camce...c-a8a807c75a0d
    H_H_A bunu beğendi.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ben evolite marka kullanıyorum, sağanak yağmurda test etme imkanı oldu geçen poyrazlar kampında. Çok memnunum.
    H_H_A bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çift katlı ama kış aylarında sadece çadırla soğuktan korunacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Termal polar ve uyku tulumu da almanız lazım. Bir tek çadırla soğuktan korunamazsınız, isterseniz 8 katlı olsun.
    hocam tabi ki polar ve sağlam bir uyku tulumu alacağım iki katlı olduğunu söylediniz ya daha da sevindim bu çadırı almam için bir neden daha oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Alıntı Akhunturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorla gideceksen max. 2 kişi olacaksın . çoluk çocuğun olmadığı bir senaryo için bence hiç uğraşma böyle şeylerle.
    Şemsiye çadırlar var ufak yer kaplamıyor hem ucuz hem pratik 2-3 dakikanı almıyor.
    Nasıl olsa hepsinde nem-sıcaklık filan sorunu oluyor. Yukarıda denildiği gibi olay uyku tulumu ve termal polarlarda biter.

Ben şemsiye gibi 2 dakikada açıp 2 dakikada yere sabitliyorum sigara mı çayımı alıp, diğerleri uğraşırken keyifli keyifli uzaktan kıl kıl direktifler veriyorum
    pratiklik ve masraf açısından haklısınız hocamda ben gittim mi bir kaç gün kalmak doğayla iç içe olmak şehir ve kalabalıktan kaçmak istiyorum haliyle büyük bir çanta yapıp baya malzeme alacağım söylediğiniz çadırda 2 3 gün geçirebilir miyim yada çok zor olmasa bile havanın 2-3 derece olduğu durumlarda kullanabilir miyim bu durumlara gidecek genişte bir çadır arıyorum ayrıca grup halinde gideceğimiz gezilerimizde olacak
    o zamanda 2den fazla kişilerde kalabilmeli

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    declantondan bakabilirsin emin ol işini görür
    ama sana tavsiyem kaz tüyü uyku tulumu ve sağlam mat almandır
    evet çadırda da önemli fakat uyku tulumu iyi olmassa soğuktan uyku tutmaz benden demesi

ben bunu aldım kamplar artık 10 numara oldu sadece don la giriyorum içine
    1900 gram en gramajlısı
    havalar 0 altına düşmeye başlasa da kamp a gitsem diye bekliyorum
    ha bu arada çadırım bim den alınma 50 tl otomatik olandan

https://tr.aliexpress.com/item/Camce...c-a8a807c75a0d
    hocam ne kadar bir sürede kargo elinize ulaştı birde linkini attığınız mağazadan mı sipariş verdiniz

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    25 günde geldi aldigim satici bu
    Urun güzel sıkıntısız geldi

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    teşekkür ederim hocam çok sağolun

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Mat olarak ta 1.2 mm tavsiye ederim
    Şişme düşünme bi bakmişsin yerde yatiyorsun kolay patlar
    H_H_A bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)