Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Bayan için tavsiyeleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR650F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Mont,kask,balaklava ve kot dışındaki ekipmanlarım.
    Kübra006 bunu beğendi.

Motosikleti
    .
    Yukarıdaki bey nasıl video paylaşmışsınız kuyudan çıkan hayalet kız gibi.bu tür kalitesiz ve terbiyesiz videolarla forumumuzun kalitesini düşürmeyelim lütfen..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Forumun ekipman reklamlarına baktım biraz ama fazla seçenek göremedim açıkcası.kask alırken dikkat ettiğiniz noktalar nedir belli başlı.her fiyatlı olan kask güvenilir olurmu?standartları nelerdir.ön camı kriterleri nedir koyu renk mi olmalı?

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harun abi motor mu alıyosun
    Hahahahahaahah

Roadstarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Land Cruiser250
    Eğer ilk kez motosiklet sürüceksen ki öyle duruyor bence scooter alıp trafiği çözmen ve tecrübe kazanmak olmalı.
    Kübra006 bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    169 boy ve 48kg idim, 3 ayda 60 kg ye çıktım... sürekli olarak balık yemeni, yağsız kırmızı et yemeni ve spor yapmanı tafsiye ediyorum...

168 boy 44 kg sana motorsikleti iteklerken bile büyük eziyet çektirecektir. Durduğun yerden düşmelerin, ufak bir dikkat dağınıklığı sebebiyle motorun altında kalmak gibi durumların olma ihtimali çok yüksek... Motosiklet yorucu iştir çünkü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

bu arada pozisyon net gol...
    Kübra006 bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Bir 'kararsız' lık seziyorum. LA olmasın lütfen
    Kübra006 bunu beğendi.

Motosikleti
    gt250r
    Konu bayan içerince böyle oluyor yemek tarifleri bile verilmiş her konuya değinilmiş,yardımcı olmaya çalışan çalışana,yanlış anlamayın olması gereken bu fakat aynı duyarlılığı genç bir arkadaş için yapmıyorsanız burda bir sıkıntı var demektir.
    Bana kalırsa ilk motor için racing tarzı motor arayışın ve arka lastik ebatını büyütmeyi düşünmenden ötürü diyeceğim tek şey apaçi kafasından kurtulman.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bacım istersen kapatalım bu üyeliğini, yeni bir üyelik alıp erkek gibi devam et foruma. Yoksa sadece foruma küstürmekle kalmayıp motora da küstürecek seni bazı terbiyesizler.
    Kübra006 bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    .
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu bayan içerince böyle oluyor yemek tarifleri bile verilmiş her konuya değinilmiş,yardımcı olmaya çalışan çalışana,yanlış anlamayın olması gereken bu fakat aynı duyarlılığı genç bir arkadaş için yapmıyorsanız burda bir sıkıntı var demektir.
    Bana kalırsa ilk motor için racing tarzı motor arayışın ve arka lastik ebatını büyütmeyi düşünmenden ötürü diyeceğim tek şey apaçi kafasından kurtulman.
    Adeleti sağlamak ve tepki görmemek için kimlik değiştirmemi istermisiniz?Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarımıza haksızlık yaptığınızı düşünüyorum,bayan-erkek ayrımı yapıyorlar diyip etiketlemek doğru bir davranış değil,o zaman hepimiz fikir vermek istediğimiz konuya sizden izin alarak yazalım.motorsiklet modeli/tipi bir seçimdir.ben 600 cc lik bir motor ile başlıcam diyip tavsiye istemedim.lastik ebatını değiştirme fikrini keith code'nin sürüş tekniklerini birebir sağlayabilirim diye sordum.dikkatli okursanız arkadaşın paylaştığı video ilede bu fikrimden vazgeçtim.tabikide motorsikletler insanların ruhunu yansıtır,her insanda bütçesine uygun görseli hoşuna giden bir motorsiklet seçebilir.arkadaşlar bir çok yararlı bilgi paylaştılar.bilgi paylaştıkça çoğalır.racing tarzı motor düşünenler=apaçi=söz yok...

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Dostum sen önce güvenli sürüş eğitimine git bak orada motor deneme şansın olur. Hangi motora binersen bin sana çok güzel gelecek ilk başta Ben cbf 150 ye binmiştim ilk ve ne kadar güzel giriyor viraja, ne kadar seri diyordum... Yani piyasası canlı bir motor bak benim gibi her sene motor değiştirme. Bu arada kilon tek kullanımda gerçekten sorun yaratmaz. Amaaaa arkana hiç artçı olarak binmemiş 100 kiloluk bir arkadaşını da alayım deme ben bile kendimden 30 kilo ağır birini taşırken zorlanıyorum motor onu dinliyor beni değil Cinsiyet farketmez bu dediğim şeylerde eğer İstanbulda isen sana 2-3 motor test imkanı sağlayabilirim. 90 kilo ile 200 kilo arasındaki makineler. Fikrini ondan sonra verirsin. İyi forumlar.
    Kübra006 bunu beğendi.

Motosikleti
    .
    Alıntı serhat207 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sen önce güvenli sürüş eğitimine git bak orada motor deneme şansın olur. Hangi motora binersen bin sana çok güzel gelecek ilk başta Ben cbf 150 ye binmiştim ilk ve ne kadar güzel giriyor viraja, ne kadar seri diyordum... Yani piyasası canlı bir motor bak benim gibi her sene motor değiştirme. Bu arada kilon tek kullanımda gerçekten sorun yaratmaz. Amaaaa arkana hiç artçı olarak binmemiş 100 kiloluk bir arkadaşını da alayım deme ben bile kendimden 30 kilo ağır birini taşırken zorlanıyorum motor onu dinliyor beni değil Cinsiyet farketmez bu dediğim şeylerde eğer İstanbulda isen sana 2-3 motor test imkanı sağlayabilirim. 90 kilo ile 200 kilo arasındaki makineler. Fikrini ondan sonra verirsin. İyi forumlar.
    Güvenli sürüş eğitimi gibi olanakların olduğu bir şehirde değilim.ehliyet eğitimimden sonra köy yollarında kendim pratik yaparak alışıcam,videolar,sizin tavsiyelerinize göre.ildeki gördüğüm tüm motorsikletçiler tur kafilesi şeklinde.ilgilenen,yönlendiricek bir akıl hocası yok tanıdığım.Buradan ilerleyebileceğimi düşünüyorum.çok güzel bilgiler mevcut.yeni şeyler öğreniyorum.Bu arada artık,destek yerine köstek olucak arkadaşlarımızın yorum yapmasına gerek yok.motorsiklet forumunda bile bu kadar önyargı ile karşılaştıysam bulunduğum ildedeki trafiği zaten düşünemiyorum ama önemli değil,ben mücadeleme devam ederim.istanbul dışındayım yinede yardımınız için teşekkür ederim..

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    skuter düşünürseniz yamaha delight a bi bakın.ben satarken bayan bir arkadaşa sattım,şu an çok memnun
    Kübra006 bunu beğendi.

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olum ne pis geyiğiniz varmış

Kübra hanım siz de şu yazılara bi paragraf boşluk falan yapın kör olucaz

Neyse bütçenizi biraz aşacak benim tavsiyelerim 0 için ama ilk defa motor kullanacaksanız ve çok fazla trafik tecrübeniz yoksa absli bir motosiklet almanızı tavsiye ederim.

125cc de absli seçenekler çok sınırlı scooter için Yamaha nmax ve piaggio medley liberty var.

Vitesli içinse tavsiyem KTM yönünde kesinlikle üzmez sizi ve tip olarakta harika motorlar.
    Duke 125

RC125
    Kübra006 bunu beğendi.

Motosikleti
    .
    Evet okuyorsunuz demekkitest ediyim diye öyle yazıyordum zaten

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    CBR serisi 125 yada 250 ideal olacaktır.
    Kübra006 bunu beğendi.

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Kübra kesinlikle RS 200 alma ayakların yere değmez . Benim tavsiyem Cbr 125 R dir sana . Onda öğren sonra direk büyütürsün.
    Kübra006 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Gözlerim yaşarıyor FOrumumuz o kadar yardım severki :D

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güvenli sürüş eğitimi gibi olanakların olduğu bir şehirde değilim.ehliyet eğitimimden sonra köy yollarında kendim pratik yaparak alışıcam,videolar,sizin tavsiyelerinize göre.ildeki gördüğüm tüm motorsikletçiler tur kafilesi şeklinde.ilgilenen,yönlendiricek bir akıl hocası yok tanıdığım.Buradan ilerleyebileceğimi düşünüyorum.çok güzel bilgiler mevcut.yeni şeyler öğreniyorum.Bu arada artık,destek yerine köstek olucak arkadaşlarımızın yorum yapmasına gerek yok.motorsiklet forumunda bile bu kadar önyargı ile karşılaştıysam bulunduğum ildedeki trafiği zaten düşünemiyorum ama önemli değil,ben mücadeleme devam ederim.istanbul dışındayım yinede yardımınız için teşekkür ederim..
    Sizle ve kimliğinizle alakalı bi problemim yok,ben üyelere sitem ettim sadece hatta olması gerekenin bu olduğunu söyledim.
    Cadde üzerindeki dükkan önünde saçları jöleli tiplerin,sadece bazı bayanlara buyrun yardımcı olalım demesine şahit olanlar ne demek istediğimi anlamıştır.

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    Patlamış mısır la meşrubat imi aldim,sizleri dikkat le takip ediyorum.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)