Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Banelli TNT 25

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017
    Merhaba arkadaşlar. Ekipmana fazlaca para verince param CBR 250R a yetmedi gibi oldu borçlanmak istemedim ve bu gün Banelli TNT 25 i görmeye Maltepe'deki bayisine gittim. Öncelikle ilgi harikaydı. Motoru inceledim çok hoşuma gitti. Rakamsal olarak da ulaşabileceğim düzeyde. Forumda da kullanıcı yorumlarının bir kısmını okudum. Tam kararımı vermeden önce buraya da danışmak istedim. Boyum 1.74 kilom 65 yaş 32. Bacak boyum uzun olduğu için neredeyse bütün motosikletlerde ayaklarım yere tam temas ediyor. Bunları deneme fırsatım oldu ama ne sesini duyabildim ne de gidişini görebildim. Aranızda TNT25 kullanan varsa yüz yüze görüşme imkanımız olabilir mi? (Motosikleti test etmek gibi bir talebim olmayacak).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Varsa sorun buyur sor 7900 km oldu şahsen memnunum bence parasını hak ediyor

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017
    Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varsa sorun buyur sor 7900 km oldu şahsen memnunum bence parasını hak ediyor
    Teşekkürler, Emre Bey'le görüşmeye gideceğim. Beni en tedirgin eden kısım her gün 15 Temmuz Şehitleri Köprüsünden geçecek olmam. Çok fazla rüzgara maruz kalır mıyım?

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hergün köprüden geçiyorum. Her naked gibi tabii ki rüzgar yiyorsun gecerken ama motor dengesiz ve kıçıbaşı oynayan bir makina değil . Gayet oturaklı çevik ve kullanımı zevkli. Bulgurluda oturuyorum sana yakın iş yerim Beyoğlunda. Vale motordan almıştım Şirinevlerden sorun olursa ya da motoru görmek istersen yardımcı olurum. Bu arada sesi 250 için gayet iyi.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    BAnelli mi? :D :D :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)