Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj pulsar çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Selam ahali

C.tesi gecesi Yeşilpınar dan 2015 model siyah renk bajaj pulsar çalınmıştır işyerindeki kurye arkadaşımızın motorudur plaka 34 UL 9911

İzine rastlayanların 0 555 711 8166 no lu telefonu arayıp fuat beyle iletişime geçmesi rica olunur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    geçmiş olsun plakası veya beirgin özelliği varmıdır ? her yer siyah pulsar dolu

Motosikleti
    plakayı muhtemelen sökmüşlerdir motorun sadece sol tarafında olmak üzere çanta demiri bulunuyor arka çanta siyah ön cam mevcut ve sola yatırıldıgı için devriyaj maneti hafif eğikmiş bilginiz olsun.

bulunursa cok sevinirim adamın ekmek teknesi gitti resmen

kong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    Gecmis olsun benimde calindi 2 aydir haber yok.

Motosikleti
    İnşallah birgün
    Millet zivanadan çıkmış iyice motor için ne şartlar altında para biriktiren sıkıntılara giren adamlar var çalmak nedir abi ya motorum yok suan aldığım zaman calsalar buldugum zaman hırsızı napardim bilmem.

gecmıs olsun ıns yakın zamanda hasarsız bulursun benımkı bulundu sase motor sılınmıs basımıza dert bulduk ınan sevınemedım yani

Motosikleti
    Saolun dostlar adamlar halatı kesmişler disk kilidi de varmış onu naptılarr bilmiyorum herhalde kaldırıp götürdüler diyor Fuat arkadaşım valla kudurdular bu aralar ben çok sanslıyım ki çalındığı gün bi kaç saat sonra sapasağlam bulundu motorumu hemen garaj yaptrdım abus un en sağlam kilitlerini aldım garajda kapalı durmasına rağmen sizin de canınız yanmadan en sağlam kilitleri kullanın arkadaşlar.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Geçmiş olsun hocam hayırlısıyla bulunur inşallah. Ben yamaha dan aldığım alarmlı hassas disk kilidi kullanıyorum. Bazen şiddetli rüzgarda ya da kedi lastiğe dokunsun uyarı için tek sefer ötüyor, tekrar ederse devamında seri ötüyor. Keşke öyle bir şey kullansaydınız. Olan olmuş artık canınıza gelmesin ne diyelim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Hapishaneler boşaltılıyor daha bunlar iyi günlerini. Geçmiş olsun sana da hocam

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Polisin artık en son işi vatandaşın güvenliği haline geldiğinden önlemlerimizi arttıralım arkadaşlar benim de Bajaj Pulsar motorum çalındı.Motor çalmanın cezası araba çalmaya göre düşük kaldıkça bu böyle devam edecek.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sar-200ns.html

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polisin artık en son işi vatandaşın güvenliği haline geldiğinden önlemlerimizi arttıralım arkadaşlar benim de Bajaj Pulsar motorum çalındı.Motor çalmanın cezası araba çalmaya göre düşük kaldıkça bu böyle devam edecek.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sar-200ns.html
    arabaya göre düşük mü? hırsızın genel olarak cezası var mı ki bu ülkede? hapisten sal yetmedi suriyeli p.ç leri doldur ülkeye malesef kendi cezamızı kendimiz kesmek zorunda kalacağız gibime geliyor, sizi bilmem ama ben dazlakları haklı bulmaya başladım.

unobtainable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F 2006 - Honda CBR 600RR 2011
    Çok geçmiş olsun,

Umarım kısa sürede bulunur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)