Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Çalınmaz dedim - çalındı 34nd7175 Pulsar 200ns

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bajaj pulsar 200ns 34nd7175 çalındı yer Ataşehir örnek mah , yeğin sokak dikkat çeken farklılık yağ göstergesinin köşesi kırık. Yaş 41 hiç birşeyim çalınmazdı o nedenle daha Şoku atlatamadım , 155 kayıt bıraktım , karakoldayım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, umarım bir mucize gerçekleşir de bulursunuz.
    Bu şerefsizleri bir elden geçirmek lazım.

Motosikleti
    Lifan 250B
    Nasıl çalındı hocam, kilit vs. neler vardı motorda ve nereye bağlıydı.

Motosikleti
    pulsar 200NS
    şu şerefsizlerin üzerine düşülse, aransa, bulunsa, istanbulda zaten bu şerefsizliği yapan kişi sayısı çok yoktur, temizlenir.
    espresso bunu beğendi.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, umarım kısa zamanda bulunur.

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Alıntı senolas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu şerefsizlerin üzerine düşülse, aransa, bulunsa, istanbulda zaten bu şerefsizliği yapan kişi sayısı çok yoktur, temizlenir.
    İstendiğinde elbet bulunur. Ensesi kalın birinin evine girilse, aracı vs çalınsa, suçlu(lar) 24 saat geçmeden hakim karşısına çıkarılabiliyorsa demek ki yapılabiliyormuş. Bu konularda meselenin çözümü için herkesin aklına polis gelse de daha yukarılara bakmak lazım

Motosikleti
    Açıkçası karakol'da motora sorduk falan gibi birşey söylediler dedim bizim motor bulundu teslim edecekler , daha önce kaybolan cüzdanım blunmuştu mesela.
    Ama değilmiş şikayetçi oldum , kamera bakmaya gideriz dediler 5 dakika bekle dediler sonra amir sen gidebilirsin döncez biz sana dedi kibarca
    Ben gittim tam karşıda sağlı sollu iki kamera var zile bastım yarın gelir onlar ama birader sende çok açığa bırakıyordun dediler.Dedim hiç birşeyim çalınmazdı ona güvendim.Neyse yarın sabah gidip kameraların açısında ise görüntüleri alacağım.

Bu arada motosiklette hiç bir güvenlik önlemi yoktu , sadece direksiyonu kilitleyip bırakıyordum.(Kız arkadaşımda yarın tatile gideceğinden keyfi kaçmasın diye ona durumu çaktırmadım sabah motorun yerinde olmadığını görmeme rağmen , tepki vermemek biraz güç oldu.).Domino's sordum yeni sahra tarafına bak dediler.

Sonrasından Metrobüsle iş yerine geldim , Pulsar beni ne sıkıntılardan kurtarıyormuş , kaskı ve montu burada bırakıp eve geçeceğim.Yarın sabah gider görüntüleri alırım belki bir ipucu çıkar.

Motosikletimi şimdiden özledim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Geçmiş olsun. .Bu zamana kadar birşeyim çalınmadı diyerek ulu orta disk kilidi bile kitlemeden bırakmışsınız.Zorla gelin ben mantık hatalı bir insanım, geçmişime güvenerek geleceğimi umursamıyorum benden daha kolay bir hedef bulamazsınız demişsin.Bak yanlış anlama motorunun çalındığına harbiden üzüldüm berbat bir his ama bu zamana kadar hiçbirşeyim çalınmazdı şoktayım,çalınmadığı için hiçbir önlemim yoktu falan gibi söylemlerine sesli güldüm.İnşallah bundan sonra aklını başına alır elinden gelen en güzel tedbirleri alırsın. Yurdum insanının mizah edildiği konular geldi aklıma.

Motosikleti
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. .Bu zamana kadar birşeyim çalınmadı diyerek ulu orta disk kilidi bile kitlemeden bırakmışsınız.Zorla gelin ben mantık hatalı bir insanım, geçmişime güvenerek geleceğimi umursamıyorum benden daha kolay bir hedef bulamazsınız demişsin.Bak yanlış anlama motorunun çalındığına harbiden üzüldüm berbat bir his ama bu zamana kadar hiçbirşeyim çalınmazdı şoktayım,çalınmadığı için hiçbir önlemim yoktu falan gibi söylemlerine sesli güldüm.İnşallah bundan sonra aklını başına alır elinden gelen en güzel tedbirleri alırsın. Yurdum insanının mizah edildiği konular geldi aklıma.
    Hırsızın hiç mi suçu yok diyeyim bende nasrettin hoca gibi...
    Sen de haklısın ülkenin hali ortada , ama sevmiyorum site güvenliği gelir abi cama demir taktırsan der (güvenlik niye var demedim)
    Sonuçta motosiklet hırsızlığı spesifik bir alan , işten anlamak lazım , polis önem verse azaltır mı azaltır.Bende nasılsa birşey olmaz diye kilit vb uğraşmıyordum.Neyse artık dersimizi aldık.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Dostum ben adliyede çalışmama ve bütün hırsızları tanımama rağmen evimin kilitli kapalı garajına koyduktan sonra abus rs1 detecto alarmlı disk kilidini kuruyorum. daha sonra grade 80 zincir ve kırılamayan kilitle bağladıktan sonra branda ile örtüyorum. bazen de önüne araba çekiyorum. geçmiş olsun.
    Morphin, Mustaphalanx, mavisipa ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Dışarıya bırakınca kesinlikle disk kilidi ve zincirle önlem almak lazım. Ortalık o.ç. kaynıyor. Geçmiş olsun umarım bulunur.
    Aquaium bunu beğendi.

OguzhanMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Hocam öyle bir yerde keşke çalınmaz demeseydiniz de tedbir alsaydınız. Mustafa kemal mahallesindedir senin motor adım kadar eminim bak...

Motosikleti
    cıks
    her işte bir hayır vardır, hırsızlık kötü bişey savunulacak yanı yok ayrı ama...

işallah tez zamanda bulursun
    mgora bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    geçmiş olsun
    pulsar parçalanıp satılacak bi motor değil yakın çevrede araştır bulunur
    mgora ve _kaan_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı OguzhanMert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öyle bir yerde keşke çalınmaz demeseydiniz de tedbir alsaydınız. Mustafa kemal mahallesindedir senin motor adım kadar eminim bak...
    Örnek tekin durmuyor ama nerede ise 2-3 senedir hep aynı şekilde bırakırdım.
    Orada ki pizzacıda yeni sahra'ya bak dedi ama mekanın yabancısıyım birde arkadaş üzülmesin diye ona söylemedim yarın kamera kayıtları için gidince bakarım şöyle bir.Bakalım kayıt varsa nasıl çalınmış göreceğiz.

Valla hic bos laf yapilmasin. Goztepe de iki.gun once gelip kapali garajdan R25 caldilar. Ve burda 16 motor gitti elimizde kayit herbirsey var polis ilgilenmiyor. Baska seyler var isin icinde. Abi sen bostanci sanayi ve mustafa kemale bak.

Motosikleti
    Alıntı berfu62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hic bos laf yapilmasin. Goztepe de iki.gun once gelip kapali garajdan R25 caldilar. Ve burda 16 motor gitti elimizde kayit herbirsey var polis ilgilenmiyor. Baska seyler var isin icinde. Abi sen bostanci sanayi ve mustafa kemale bak.
    Berfu kamyonetle mi çalmışlar ? Ben yarın görüntü varsa bakacağımda.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Valla ali rıza abi kendi malım çalınsa ancak bu kadar üzülürdüm içime oturdu yeminle bu kansız köpekler iyice azıttı bayramda gelmiş sonrasında komşu görmüş kimr baktın falan diyince kaçmış 2 gün önce gene gelmiş kesilmez zincir kilit aldım 3 set ama o.ç takmış kafaya annem görmüş bunu nspıyon srn orda falan yukarı çıkıcam demiş senin ne işin var burda bu binada demiş sana hesapmı vericem demiş kaçmış gitmiş o kadar çok bilendimki bu kansızı yakalarsam yeminlen motora bağlayıp bayır aşagı parçalana kadar sürükleyeceğim o derece delirtti beni toplam 2 motorda 2 set kesilmeyen 1 set baya buyuk kesilmeyen artı 2 set zincir kilit son olarakda 4 sette demirlere bagladığım zincir mevcut ben söküp takarken yoruluyorum ama kafam hala rahat değil 9 tsne kilit olmasına ragmen motor basına 4 1 tanede ıkı motpru birbirine bağladığım genede içim rahat değil umarım en kısa zamanda bulunur ama polis pek takmıyor senin araştırıp bulman gerekecek tekrar geçmiş olsun
    espresso bunu beğendi.

Abi faceni ozelden yaz ekleyeyim. Videoyu da izleyebilirsin. Naked tarzi motorla gelip once celik aletle kapali garaji aciyor. Sonra iceri girip tam aciyor. O motorla iterek goturuyorlar. Ben bu civardaki kisilerden topladigim bilgiye gore ayni yere gotirduklerine eminim. Eger seninkinde imob varsa sonradan calistirmistir. Yoksa da fikirtepe tarafinda kamyona yuklendigi soyleniyor. Birsuru bilgi var iste.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben adliyede çalışmama ve bütün hırsızları tanımama rağmen evimin kilitli kapalı garajına koyduktan sonra abus rs1 detecto alarmlı disk kilidini kuruyorum. daha sonra grade 80 zincir ve kırılamayan kilitle bağladıktan sonra branda ile örtüyorum. bazen de önüne araba çekiyorum. geçmiş olsun.
    Bize anadolu yakasi hirsizlarini soylerseniz memnun oluruz madem bir ayda onalti motoru ayni bolgeden calan ekibi. :-)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    niye çalınmasın hocam kasko yok muska mı var

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)